Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sie rozgladam za takimi butami i takie CP mi wpadly w oko

http://sklepkoszykarza.pl/sklep.php?md=products&id_c=1_7&id_p=8580&name=buty-jordan-cp3v&

Nadaje sie to to do chodzenia wlasnie?

 

Raczej slabo to widze , to sa Jordan Chris Paul 3 , raczej tylko do grania na parkiecie , wsumie ja chodze w Kobaczach bo sa bardzo wygodne.. Wiec wsumie czemu nie ..

 

Moze u mnie cos ci przypadnie do gustu :

http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=1469&us_id=3114613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie moge znaleźć air force one low w rozmiarze 46. Zna ktoś jakieś sklepy internetowe, gdzie je zamówie?

 

Albo inaczej, mógłby ktoś podać jakieś spoko modele, na wiosne/lato tak do 300 zł ?

 

Jest coś takiego jak edycja, na przyszłość.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos takiego, tylko niesety slabe zdjevia ale sklep z og towarem

http://allegro.pl/nike-air-force-1-charles-barkley-12-317295-001-i2864602026.html

 

albo jak high wchoda w gre to masz z olimpijskiego packu nawet w przystepnej cenie w porownaniu do reszty modeli z tej kolorystyki

http://allegro.pl/nike-air-force-1-high-525317-100-r-46-buty-jana-i2889100865.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie forum niketalk, na yt też jest tego masa np. ten gość robi dobre recenzje

Panowie nie jest to tajemnica że nie władam językami obcymi biegle i nie rozumiem wszystkiego co ten Pan mówi o tych butach, prośba do was a dokładnie do kogoś komu nie sprawi problemu odsłuchanie tego tekstu przetłumaczeniu go sobie w głowie i napisaniu mi w miarę dokładnie Wad jak i Zalet tego obuwia. Będę mega wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest to tajemnica że nie władam językami obcymi biegle i nie rozumiem wszystkiego co ten Pan mówi o tych butach, prośba do was a dokładnie do kogoś komu nie sprawi problemu odsłuchanie tego tekstu przetłumaczeniu go sobie w głowie i napisaniu mi w miarę dokładnie Wad jak i Zalet tego obuwia. Będę mega wdzięczny.

-przyczepność nie jest ani świetna, ani tragiczna; poza tym koleś mówi, że mogłyby być bardziej elastyczne

-generalnie jest wygodny, ale na początku but jest sztywny i 'rozchodzenie' zajmuje dosyć dużo czasu

-materiał jest dobry, nie widać na nim za bardzo śladów użytkowania

-jak już się 'rozchodzi' to środek i przód buta dobrze trzyma stopę

-pięta jest zrobiona do dupy, koleś mówi, że czuje się jakby biegał w drewniaku, co utrudnia mu manewrowanie/gwałtowne ruchy ( gra jak guard ) i przez to but wydaję się cięższy niż jest w rzeczywistości

- wentylacja jest taka sobie; 'konstrukcja' buta sprawia, że aby dostosował się do stopy to wymaga wilgoci

-jeszcze raz, dobrze trzyma nogę; materiał twardy jak skały

- nie jest to but dla niego, ale grał przeciwko wielu ludziom, którzy go zachwalali; generalnie uważa, że jest to but dla dużych gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Warszawie wieczorem w foot locker i... z butów nike zoom kobe zostały same mniejsze rozmiary i to po 1,2 sztuki:

kobe vI dark knight w rozmiarze największym 42,5

Kobe VI cool grey w rozmiarach 41 i 42

Kobec VII dart frog ostatnia sztuka 41

 

Jest za to kilka modeli Jordanów.

 

Może ktoś wie jak często pojawiają się buty Kobe w footlocker? Jest szansa, że za 1-2 lub 3 miesiące coś znów się pojawi?

Dostawy mieli do tej pory regularne? Jakby ktoś je tam zauważył lub gdzieś fajną przecenę czy wyprzedaż z oryginałami niech da info na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Warszawie wieczorem w foot locker i... z butów nike zoom kobe zostały same mniejsze rozmiary i to po 1,2 sztuki:

kobe vI dark knight w rozmiarze największym 42,5

Kobe VI cool grey w rozmiarach 41 i 42

Kobec VII dart frog ostatnia sztuka 41

 

Jest za to kilka modeli Jordanów.

 

 

Jordany w jakichś ciekawych cenach czy standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.