Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Luz na szelkach panowie :D

 

Nie chwale sie , nie ma tutaj powodu do dumy raczej.. jakbym zamowil Og to bym sie chwalil :) poporstu narazie nie stac mnie na Og concordy , a bardzo mi sie podobaja i kupilem w bardzo bardzo okazyjnej cenie , i tak na powaznie to wszystko wyglada jak w Og , tyle ze materialy gorsze . Zreszta dalem za nie naprawde grosze . "BB2" sam napisales ze tez kiedys kupiles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ośmieszyłeś" faktycznie masakra kupilem sobie fejki 11 .

 

Jak mowilem nie rusza mnie to , poniewaz nie kolekcionuje butow , i kupilem je sobie do grania i chcem zobaczyc jak bardzo sie roznia od Og .. A to czy beda sie trzymac to nie wiesz bo nie miales takich 11 .. WIec nie mow jak nie wiesz , wlasnie po to je kupilem zeby sie przekonac , a 180pln to nie fortuna . za ta cene moglem sobie kupic AND1 do grania , ktory wogle nie polecam na zewnatrz , a tak bede mial concordy w nie gorszej jakosci jak AND1 .

Smieszy mine to "osmieszyłeś się" , przynajmniej bede mogl dac komus szczera opinie i powiedziec cos wiecej o nich a nie tak jak ty , nie majac ich ,powiedziales ze sie nie beda wcale trzymac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego eazyonee nie przejmuj sie tymi bzdetami to tylko wylacznie twoja sprawa co kupujesz i komu dajesz zarabiac ,

ja sie wlasnie zaopatrzylem w FootLockerze w czarne XI , wrzucaj zdjecia tych fejkow w duzej rozdzielczosci jestem ciekaw jak takie cos wogole wyglada , moze tez sie skusze po kiego h... mam znowu zostawiac w footlockerze tyle stowek lololol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica w porownaniu do og bedzie spora

ale nie oszukujmy sie

na asfalt to i trampki sa dobre.

 

ale ale, nie bedzie wkladki z wlokna weglowego w srodku a i srodek buta bedzie tektura wylozony reszty nie pamietam

 

ja nie tak dawno kupilem na allegro podrobione zoom kobe v

na 1 rzut oka wygladaja ok

na 2 juz nie. zamiast wkladki z wlokna weglowego jest plastikowa plytka(!)

rozmiar buta 46 mniejszy niz 45,5

flywire te buty widzialy w interncie

zamiast nitek w srodku buta sa imitacje z plastiku/gumy/ na materiale

 

sprawe oczywiscie zglosilem na policje

bede domagal sie zwrotu kosztow +sprzedawca pewnie obuwia nie ujrzy juz na oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz ze slownikiem zrobil na mnie ogromne wrazenie naprawde , szacun ! zabłysnełeś z tym .

 

 

To po to to wogle komentujesz jak szkoda twojego czasu "sirkozi" , Moze krytykujesz mnie bo zazdroscisz mi jakis jerseyow skoro twierdzisz ze sie nimi chwalę , zal mi takich ludzi jak ty , mam moze 2 jereye w wersji Authentic a reszta swingmany czy repliki i zeczywiscie jest sie czym chwalic, jak koledzy tutaj maja takie smietanki ze 1 koszulka ich jest wiecej warta niz moje wszystkie.

 

Wiedz ogarnij sie i nie pisz ze sie chwale , jak szkoda Ci czasu to po co to komentujesz ?

 

 

 

 

"Mistrzbeatka" WLasnie taki mialem zamiar , wrzucic fotki dokladne tych 11 , i powiedziec kilka slow o nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz ze slownikiem zrobil na mnie ogromne wrazenie naprawde , szacun ! zabłysnełeś z tym .

 

 

To po to to wogle komentujesz jak szkoda twojego czasu "sirkozi" , Moze krytykujesz mnie bo zazdroscisz mi jakis jerseyow skoro twierdzisz ze sie nimi chwalę , zal mi takich ludzi jak ty , mam moze 2 jereye w wersji Authentic a reszta swingmany czy repliki i zeczywiscie jest sie czym chwalic, jak koledzy tutaj maja takie smietanki ze 1 koszulka ich jest wiecej warta niz moje wszystkie.

 

Wiedz ogarnij sie i nie pisz ze sie chwale , jak szkoda Ci czasu to po co to komentujesz ?

 

 

 

 

"Mistrzbeatka" WLasnie taki mialem zamiar , wrzucic fotki dokladne tych 11 , i powiedziec kilka slow o nich .

Ale serio , używaj słownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zazdroszczę Ci przepięknych, wyglądających _prawie_ jak oryginały fejków. Ogarnij się.

 

pffff. skoro uwazasz ze wszystkie moje koszulki to fake :) to Ciesze sie razem z toba moimi fejkami

 

Ale serio , używaj słownika.

nie mogles sobie odpuscic juz z tym : ) .. co poradze ze jestem kiepski z ortografi wazne ze kazdy rozumie co napsialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.