Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Hah wiecie co jutro za dzien ? :D Konczy sie kalendarz Majów a Na sklepowych pułkach pojaiwa sie Air Jordany XI Retro BRED :D

 

Ktos uderza po nie jutro ? :D Oreintuje sie ktos jaka cena w footlockerze ? Bo zamowilem z basketmani , bo w basketzone nie mieli juz 43 kilka dni temu , w kazdym badz razie cena w tych 2 sklepach 679zł .. a bylem dzisiaj w Foot Lockerze ( w Czechach w Pradze bo tu mieszkam ) i za lada juz staly Jordanki XI , poporsilem zeby dala mi popodziwac je po czesku podziwiac to znaczy ogladac,zobaczyc :D

i pytalem po ile beda jutro wystawione na pułkach , to powiedziala ze po 3590kĆ co daje okolo 580pln , jestem Ciekaw czy w POlsce w foot lockerze bede rowienz w tej cenie , czy beda kroic polakow o ponad 100pln , bo z tego co sie zorientowalem to w Stanach beda po 185$ co odpowiada cenie z foot lockera Czeskiego, a ogolnie korony sa drozsza walutka niz zlotowki , np jak widze metke w tesco tutaj z cena , to sa 4 waluty euro korona czeska zlotowki i cos tam jeszcze to w euro jest najdrozej puzniej jest korona czeska i puzniej zlotowski , wiec to dziwne ze tutaj te jordanki sa tansze

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w footlockerze nie będą tańsze niż w sklepach internetowych. Zawsze tak było i będzie, przeliczanie z dolarów na złotówki nie ma sensu.

Moje XI już jadą kurierem. Mogłes się potargować eazyonee, ja dostałem 100zł rabatu bez większego wysiłku ;)

 

Heh , to niezle , ja mialem miec bez vatu na frme czeska , ale jakas lipa wyszla . No ale pani z Foot lockerze powiedziala wyrazie :)

Dlatego pisze za chwile do basketmani ze odwołuje zamowienie i jutro z rana uderzam po jordanki to FL :D ,bo jeszcze mi nie wyslali na szczescie , a tak bede mial taniej i od reki , bede mogl sobie przymierzyc .

 

a tak wogule to nie wiem jak ci sie udalo ztargowac 100pln jak kazdy bez laski kupuje za 680 , i sprzedawcy sa tego swiadomi ze to sie rozchodzi w 2 tygodnie i nie ma co wogle gadac o negocjacji :)

 

a z jakiego sklepu zamowiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość sklepów prowadziła preorder Bredów w nieco niższej cenie niż są obecnie wystarczyło jedynie napisać do nich maila odpowiednio wcześniej (w Basketmani to było zdaje się 579 plus przesyłka) też sobie zaklepałem i już do mnie zmierzają :smile-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy mi tu o bredach, looknijcie co mi mikolaj przyniosl:)

 

zk vi hornets

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c134.0.403.403/p403x403/75503_577427102282817_2119741718_n.jpg

 

zk v black knight

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/563780_576792812346246_111137130_n.jpg

 

na bredy xi tez czekam:)

no i w planach oczywiscie osemki, czarno-zolte i niebieskie, moze pytony?

 

za to szczytem marzen na dzis sa zk iv hornets, niestety najtaniej

180$...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak babka tutaj w foot lockerze pomylila sie o 500koron czyli o 80 pln , z samego rana uderzylem do FL i zakupilem buciki :D

 

koszt 640pln od reki :D nie najgorzej uwazam :)

 

Zaluje ze Concordow nie kupilem rok temu ; /

 

Moze ma ktos na sell w dobrej cenie ?

 

 

 

 

Przy okazji szukam Meczy MJ w dobrej jakosci, moze ktos poleci jakas dobra strone zebym mogl sciagnac ?

Mam troche meczy ale w bardzo kiepskiej jakosci , az sie nie chce ogladac w porownaniu w HD jak teraz mozna sciagac na biezaco NBA .

posiadam kolekcionerskie 6 DVD z najwazniejszymi meczkami MJ i tam jest piekna jakos , szukam czegos podobnego .

 

 

Jeszcze chcialbym zaczerpnac rady , chcem kupic Jordany Xi cool greye , i lepiej wziasc model z 2001 uzywane w doskonalym stanie czy nowe z 2010 ?

11 lat to 11 lat.. materiały mogly sie oslabic czy cos.. Ale napewno byly z lepszych wykonane niz teraz co robia..

 

Co myslicie ?

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem w reku aj xi bred

nigdy nie bylem wielkim fanem xi. jezeli juz ktoras wersja kolorystyczna mi sie podobala, to wlasnie bredy. swego czasu kupilem podrobki u chinczykow concordow...

 

jednak to co dzis mialem w lapie. just wow

swietnie wykonane, ponadczasowe. chcialbym kiedys je zobaczyc bez lakieru.

 

bankowo bede chcial bredy dodac do kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby kogos interesowalo...

w foot lockerze sa czarne concordy za ok 660 zl

 

to nie concord tylko BRED playoff .. u mnie w Pradze w Czechach juz dzisiaj nie bylo ani jednej pary w FL :D

 

Oczywiscie 1 para znajduje sie u mnie :) , Ja tez jestem bardzo podjarany tymi xi , konkrecik jednym slowem , a concordy zamowilem pordobki od chinczykow to jeszczemi nie przyszly , a poluje na cool greye w dobrej cenie .. Szare 11 robia ogromne wrazanie , tak jak szare Lebrony 2 ktore kiedys mialem ale szkita mi urosla i sprzedalem uzywki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie concord tylko BRED playoff .. u mnie w Pradze w Czechach juz dzisiaj nie bylo ani jednej pary w FL :D

 

Oczywiscie 1 para znajduje sie u mnie :) , Ja tez jestem bardzo podjarany tymi xi , konkrecik jednym slowem , a concordy zamowilem pordobki od chinczykow to jeszczemi nie przyszly , a poluje na cool greye w dobrej cenie .. Szare 11 robia ogromne wrazanie , tak jak szare Lebrony 2 ktore kiedys mialem ale szkita mi urosla i sprzedalem uzywki ..

liczę że w paczce znajdziesz takie cudo

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.