Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

to się mogę pochwalić - a co :D

teraz mam tak: Jordany AJF IV, VII Retro Cardinals, XI Cool Grey, XII Retro Black/White-University Blue, XIII Retro French Blue/University Blue Flint Grey i te moje przez wiele lat poszukiwane XIII Retro White/Wheat w których aktualnie gram :) to tyle z klasyków. Do tego mam: Jordan Take Flight Black, Son of Mars - White/Club Purple-CL Grey-Black, Team'y jakies tam stare robocze i tyle z Jordaników :) poza tym AF1 oczywiście - klasyki, And 1 Tai Chi Mid'y te co kolega wyżej zapodał czerwone. Jak tam wcześniej gdzieś pisałem nie bardzo jestem za tymi nowymi wynalazkami Nike ale miałem Lebron'y 20.5.5 i fajne były i dlatego jak się trafiły Lebron'y 9 w kolorze Summit Lake Hornets to też się skusiłem bo bardzo mi się w tym kolorze podobały. I na lato mam jeszcze takie fajne oldschool'owe Reeboczki Dual Pump'y.

To na tyle chwalenia się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie AJF, Take Flight i najpaskudniejsze Son of Mars to jedna wielka pomyłka. Poza tym masz kilka ciekawych par. Jeśli te XIII White/Wheat oryginalne to zadroszczę.

wiesz kwestia gustu. Mi też nie wszystkie kolory się z tych AJF, Take Flight czy Son of Mars podobają. Jak sam widzisz wolę klasyki ale te nowe hybrydy tez niektóre są ciekawe i dlatego czasem się na jakiś model skuszę.

a te trzynaski biało - złote to moje marzenie było już od młodych lat jak je tylko zobaczyłem. Bardzo długo ich szukałem bo to albo rozmiar nie ten albo cena zaporowa. Ale pół roku temu wreszcie się udało i choć cena nie była zbyt niska to musiałem je łyknąć :) i kurde na żywo są jeszcze ładniejsze niż na fotach :D

teraz jeszcze się czaję na dziewiąteczki z tej nowej paczki Kilroja w kolorze Bentley Ellis. No i trójki i piątki jeszcze są na mojej liście życzeń :P

oj no i zapomniałbym o najważniejszym - CONCORD'Y !!!!! no ale na te to niestety mnie raczej nie będzie stać :(

Edytowane przez R "air" G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaje żadnych hybryd od Jordana oprócz Spizike i tyle.

 

Concordy trzeba było kupować w grudniu, sam skorzystałem z okazji, bo drugiej takiej nie będzie pewnie. Z tymi IX może być problem, dostępność prawie zerowa. A V to jeden z moich ulubionych modeli Jordana, mam cztery kolorystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w grudniu się spóźniłem z Concordami i bardzo żałuję - mam Cool Grey'e ale to nei to samo :P

teraz chciałem kupić Ewing'i niebieskie ale kurde tak okrojona ilość była, że jak zamówiłem i zapłaciłem to niby wszystko było okej, ale jak zabrali się do wysyłania to się okazało,ze jednak z mojego rozmiaru tylko jedną parę mieli i już sprzedali :/

ale przy okazji Ewing'ów pytałem o te 9 właśnie i powiedzieli, ze będą je mieć wiec szansa jest :)

kurde i zazdoszę tych piątek - to wszystkie kolory chyba masz :D

Edytowane przez R "air" G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapisujcie sie na preordery xi bredow, imo najfajniejsze xi

sam tez mam sporo j'sow choc bardziej lubuje sie w zoom kobe

ii biale, trojki biale klasyki, iv-v military blue, ix cytrusy, x bialo-czerwono-zlote, xii czarne, xiii flinty

plus kilka par, ktore mialem w przeszlosci xiii, xiv

 

generalnie nie uznaje innych j'sow niz i-xxiii, choc i ru wyjatki, nie we wszysktim mj gral:)

z tego wszystkiego najlepiej leza badz lezaly mi V. fajny charakter retro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna kolekcja Kraso :D

zazdroszczę szczególnie V Fire Red'ów no i Concordów. XII te same kiedyś miałem jak byłem łepkiem - ale skubane mnie poobcierały.Te pierwsze wydania miały wstawione takie usztywnienia wkoło całego stawu skokowego. Sztywne były niesamowicie ale co się z nimi namęczyłem to szok. Teraz te retro co mam to już nie mają tego ustrojstwa :)

jak będę miał chwilę to tez machnę fotkę moim butkom :)

a odnośnie Bred'ów to mi właśnie się nie podobają XI w tym kolorze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo kraso ladna kolekcja!

fajne vii orlando (tak?)

i V o xi nie wspominajac

zawsze chcialem miec te V z czarnym jezykiem. a drugie bialoczerwone piatki widze przetarte na achillesach tak jak moje:p

 

edit:

ok moje buty

w zasadzie zoom kobe, aj'sy i 1 para lebronow:)

https://picasaweb.google.com/115096531076566132581/ShoesGotToBeTheShoes?authkey=Gv1sRgCN7Xv4CQut3iZw

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dobre, potrzebuję pomocy.

 

mam obecnie wysłużone Air Force 1, które po 6 latach już się niezbyt nadają do czegokolwiek. upatrzyłem sobie Jordany jedynki - i tu mój problem. kupić mogę tylko przez neta, nie mam gdzie przymierzyć - taki kraj. niby jest Footlocker, ale w nim gówno jest.

 

orientuje się ktoś w rozmarówce Nike? Jordany rozmiaru 45/11/10 będą tej samej wielkości co Air Force?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.