Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chcę sobie kupić pierwsze wysokie buty do kosza, teraz mam tylko Kobe 6 i Kobe 7 z dwoma wkładkami i mam kilka pytań:

Jak bardzo wysoki but ogranicza ruch w porównaniu do niskiego?

Pytanie do tych, którzy mieli Kobe 7 z play strong, czy w porównaniu do tego buta, wysoki but mocniej ogranicza?

Jaki model będzie najlepszy? Chcę żeby były lekkie i dobrze dopasowane do stopy, mam chudą stopę, a buty zawsze mocno wiążę. Podobają mi się Hyperdunk 2011 i Hyperfuse 2011, na pierwszy rzut oka są podobne, wie ktoś czym różnią się te buty? Może Lebrony 8 PS? Chociaż Lebrony 8 nie podobają mi się aż tak bardzo, z wyglądu wydają się duże i ciężkie, co mi się nie podoba, Lebrony 9 odpadają ze względu na cenę. Może jakieś opinie na temat Adizero Rose 2.5? Też mi się podobają, ale nie znam nikogo kto by grał w jakimś nowym modelu Adidasa więc ciężko o opinie.

Proszę o pomoc, co wybrać: Hyperdunk 2011, Hyperfuse 2011, Adizero Rose 2.5, a może coś innego mi polecicie? Buty będą służyły do gry wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję butów do kosza,ale również codziennego użytku.Zastanawiam się nad Jordanami 60+ i nike zoom Duranty III.Chętnie poczytam opinie o nich.Wracając do tematu,budżet to około 300zł.Nie szukam TYPOWYCH butów do kosza.Jak nie macie konkretów to zapodajcie linkiem do polecanych sklepów online.Poczytałem trochę tematu i mam parę sklepów,ale nic ciekawego nie widzę.Pozdrawiam

Edytowane przez FRESHMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej pytałem już o te same buciki, ale tu jest inna aukcja - buty o 30 zł droższe:

http://allegro.pl/nowe-buty-nike-air-flight-showup-2-42-5-i2405842737.html

Proszę o sprawdzenie czy to OG.

A dlaczego pytam... Ponieważ te tańsze są niby wykonane z tworzywa skóropodobnego a te tutaj niby ze skóry naturalnej. Które wybrać? A może jest to jakiś "pic na wodę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej pytałem już o te same buciki, ale tu jest inna aukcja - buty o 30 zł droższe:

http://allegro.pl/nowe-buty-nike-air-flight-showup-2-42-5-i2405842737.html

Proszę o sprawdzenie czy to OG.

A dlaczego pytam... Ponieważ te tańsze są niby wykonane z tworzywa skóropodobnego a te tutaj niby ze skóry naturalnej. Które wybrać? A może jest to jakiś "pic na wodę"?

To jest jakiś sklep więc powinny być og, choć lepiej poczekaj na opinie kogoś innego. Co do samych butów to mój kumpel ma ten model i jest bardzo zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak?nikt nie poleci jakichś butów w okolicach 300zł?Nie szukam super błyszczących i wielkich tylko do chodzenia i grania.90% tego forum ma sprzęt do kosza,a nikt nie może się wypowiedzieć o butach?Wiem,że temat poruszany,ale z przeglądanych zazwyczaj nie ma mojego rozmiaru lub są dla mnie zbyt przepychowe,a wy chyba możecie chociaż powiedzieć jaki model macie i jakiś plus/minus.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak?nikt nie poleci jakichś butów w okolicach 300zł?Nie szukam super błyszczących i wielkich tylko do chodzenia i grania.90% tego forum ma sprzęt do kosza,a nikt nie może się wypowiedzieć o butach?Wiem,że temat poruszany,ale z przeglądanych zazwyczaj nie ma mojego rozmiaru lub są dla mnie zbyt przepychowe,a wy chyba możecie chociaż powiedzieć jaki model macie i jakiś plus/minus.Pozdrawiam

W tym zakresie cenowym ja też kupuje zazwyczaj, w sumie rzadko buty kupuje, w ciągu 4 lat do grania, i do chodzenia, bo do samego chodzenia kupiłem trochę butów, ale do grania w kosza i chodzenia kupiłem 2 pary butów w ciągu 4-5 lat, Nike Aspiration, polecam na prawdę jeżeli szukasz w tym zakresie cenowym to lepszych do gry i do chodzenia nie znajdziesz. Zajebiście się w nich gra

 

Mam pytanie do Was, spodenki do kosza w jakich gracie? Zamówiłem sobie teraz Nike Reversible na allegro, za 100 z przesyłką, ma ktoś z was? To są te dwustronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie tylko jednostronne. lekkie przewiewne dobre do chodzenia i grania

No to gitara, tylko wkurwia mnie mimo, że to są spodenki sportowe, brak kieszeni ;] Bo też będę ich pewnie różnie używał

 

Dzięki Kubbas,podobają mi się, ale problem jest z dostępnością.Jakieś inne propozycje ?

Ja już nic nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek zarzuć linka do tych z kieszeniami, do mnie właśnie przyszły Reversible, i jestem w c*** zadowolony, rozmiar L wziąłem mam 184 około i są w sam raz, zajebisty materiał, przewiewnne, wykonanie zajebiste, tylko mam problem ma ktoś właśnie takie dwustronne? Bo z drugiej strony jest metka i jest ona pod szyciem jakby, i jak ją uciąć? Żeby czegoś nie rozjebać i żeby znikła kompletnie?

 

Ogólnie spodenki wyjebane, cena jak dla mnie duża, ale chyba kupię niedługo jeszcze jedne, wiadomo brak kieszeni tylko, ale to nie aż taka duża wada.

te mam: http://www.sportowastrefa.pl/p/225/3297/spodenki-do-koszykowki-nike-new-hustle-reversible-short-406025-010-spodenki-odziez-basketball.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.