Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję butów do gry na tartanie.

Muszą być lekkie i wytrzymałe.

Budżet 300 pln~

 

Jak sprawdzić oryginalność butów kupowanych na aukcjach albo w sklepach internetowych?

Edytowane przez Sobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie znowu będąc w USA załamałem się jak nasz biedny kraj ktoś robi w balona po raz kolejny!

 

będąc w outlet'cie pod L.A. zobaczyłem mnogość opcji kupna butów nike'a i addidasa w cenie 45-70$ gdzie nowości kosztują na pewno nie fortunę (najdrozsze modele 130$) a przyzwoite buty sygnowane przez Rose'a Duranta lub Howarda ( o ile kojarzę te modele które teraz nowinki zastąpią) spokojnie za 70$ wygarniesz z opcją czasem że druga para za połowę ceny...

jakby tak mieć jeszcze czas poszukać aby zrzucić z ceny podlegający na lotnisku zwrot podatku stanowego to robi się masakra cenowa bez łaski....

 

wchodząc do Walmartu czyli ichniego Tesco ciuchy do kosza także za grosze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego jeszcze to, ile zarabia sie w PL a ile w usa

ale tak sie ma ze standrdowymi modelami. obuwie drose'a i howarda sprzedaje sie... slabo, w pl wyhaczyc to rowniez mozna za drobne

 

gorze sytuacja ma sie z niektorymi wersjami kolorystycznymi lebronow, kobasow czy modelami retro jordana czy nawet nike'a

 

w wallmartach nie dostanie sie wersji limitowanych i ekskluzywnych

 

chocby teraz wyszly jordany xii playoffs, wersje elite zk, lebronow i hyperow, kolejne nike foamposite i pare innych i tych butow w usa w rozsadnych cenach sie nie dostanie

 

w polsce tez nie chodza tanio ale w ogole sa sklepy, ktore je maja i to jest duzy krok w przod, bo w usa za wiele tego nie ma. buty rozchodza sie jak seiwze buleczki i gdyby tylko amerykanom chcialo sie wychylic leb ciut dalej, znalezliby w rozsadnych cenach modele, ktore na ebayu musza kupowac po 300$

 

reasumujac, standardowe rzeczy nike/adidasa do kosza + buty dostac w usa mozna za smieszne pieniadze to fakt.

 

rownie czesto mozna kupic duzo taniej jordany czy sygnowane nazwiskami graczy nike

 

problem pojawia sie ztymi modelami, ktore sa kultowe. a jest tego troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sprzedawca ma og towar? http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21024138

i mam pytanie o zoom kobe vii, czy ta wersja kolorystyczna: http://allegro.pl/show_item.php?item=2312429249 to to samo co to: http://allegro.pl/nike-zoom-kobe-vii-system-supreme-r-45-29cm-i2334633413.html ? bo zdjęcia ukazują dużą różnicę. Proszę o szybką odpowiedź bo chcę takie mieć, zamówiłem te z basketzone, ale dostałem odpowiedź, że jednak ich nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.