Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

wygladaja na og, ale nie mialem z nimi do czynienia, jedynie z poprzednimi modelami z serii i je moge polecic, wiec te pewnie tez bo ta wersja jordanow z data w nazwie jest wypuszczana jako topowy model

w recenzjach sa krytykowane za wyglad, ale bardzo chwalone za performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jordan-evolution-85-r-9-5us-43eur-basketmania-i2163251224.html

Czy te buty będą nadawać się do użytkowania na zewnątrz? Podobają mi się te buty, cena przystępna, tylko były by użytkowane na kiepskiej jakości nawierzchni(asfalt, kostka brukowa) i nie chciałbym, żeby rozleciały się po miesiącu grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Jordanach XIII? Jak się spisują na zewnątrz (tartan)? Bo szukam czegoś na tartan i się zastanawiam właśnie nad nimi, nie do zajechania jordanami XII czy może też macie jakieś inne propozycje?

Albo może ktoś ma adidas crazy 8?

Edytowane przez wbT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawują się Kobe VI na asfalcie? Chcę kupić buty low i wybór padł na Kobe VI, ale spotkałem się z opinią, że strasznie szybko zużywają się na asfalcie. Czy ktoś z posiadaczy tych butów użytkował je na asfalcie i może potwierdzić bądź zdementować tą opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Jordanach XIII? Jak się spisują na zewnątrz (tartan)? Bo szukam czegoś na tartan i się zastanawiam właśnie nad nimi, nie do zajechania jordanami XII czy może też macie jakieś inne propozycje?

Albo może ktoś ma adidas crazy 8?

Co do XIII, nie mogę się wypowiadać ponieważ nigdy ich nie posiadałem. Za to XII i opinie na ich temat w internecie są poprawne, sprawdzone i naprawdę dobre. Mimo że nie ma raczej o tym nigdzie mowy XIV są także bardzo wytrzymałe, moich używam już 7 rok (głownie grane na hali ale także na tartanie od czasu do czasu) są już na wykończeniu, ale osobiście bardzo polecam AJXIV. XIII jako że jest to but który był wyprodukowany pomiędzy tymi dwoma modelami powiedziałbym że jest także wytrzymały.

 

Sam teraz będę potrzebował butów na zewnątrz i prawdopodobnie wezmę XX, wiem że one na tartan/asfalt nie bardzo się nadaje, ale mam teraz kiepską sytuacje finansowa,

a buty już też 7 rok zaczną leżeć.

 

Przy okazji chciałbym się przywitać jako nowy członek forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :-)

No to, że XII mają niezłą opinię to wiem ale wolałem opinię kogoś kto ma jakieś porównanie. Sam miałem XII ale dawno temu.

Teraz nike wypuścił buty specjalnie przeznaczone na outdoor: nike air max dominate xd. Powiem szczerze, że z wyglądu nie zachwycają, przymierzałem je, co prawda mają z przodu piankę, z tyłu air maxa ale nie czuć tak tego. Jakoś mnie jeszcze ten but nie przekonał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w temacie butów poniżej 300zł. Miałem do czynienia z kilkoma modelami butów. Ostatni model to NIKE AIR VISI PRO. Ogólnie bardzo wygodne ale nie o to chodzi. Chce kupić coś nowego. Wymagania:

-wygoda

-wytrzymałe ( większość czasu gram na asfalcie )

-wygląd

-cena poniżej 300zł

-zapewniające dostateczne usztywnienie kostki ( lekkie problemy z kostkami, częste kontuzje związane z więzadłami i torebką stawową )

Wymagania są dość wysokie ale liczę że uda się coś znaleźć. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o butach And1 Assault Mid. Są tutaj 2 linki. Buty niby takie same ale skok w cenach duży. Co sądzicie o tym modelu a jeśli macie lepsze propozycje do 300zł proszę o podanie :D

 

 

http://allegro.pl/buty-and1-assault-mid-d1026mbmb-r-42-okazja-i2247540860.html

 

 

http://allegro.pl/and1-assault-mid-42-kolekcja-wiosna-2012-i2224735725.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.