Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie gdzie w Polsce mogę dostać Hyperfuse 2011 Low (ewentualnie mogą być niekoniecznie 2011) w rozmiarze 11.5 US albo Zoom KD III?

Jeszcze może ktoś wie gdzie mogę dostać Jordany SS dokładnie takie: http://counterkicks.com/wp-content/uploads/2010/09/Jordan-SS-Stealth-Black-Varsity-Purple-Light-Graphite.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że żaden sklep tego rozmiaru nie miał... przeglądając ofertę sklepów odniosłem wrażenie że połówki rozmiarów tylko między 9 a 11us, 11,5 nigdzie nie widzałem, albo tak szybko wszystkim się rozeszły... Hyperfuse'y (przynajmniej te pierwsze) są wąskimi butami - może i 12us byłoby dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie naprawdę trudno o dobre Jordany. Mieszkam w okolicy Kato i oprócz silesi nie mam gdzie są w sklepie nike ale Courtside i flight 45 trk w cenach wyższych niż evo a żeby znaleźć musiałbym się mega najeździć ,a w kwestii butów jestem bardzo wybredny akurat Evo mi się bardzo podobają i wątpię że znajdę inne w dobrej cenie które równie bardzo by mi się podobały. Zamówiłem już je a i tak będę w nich właściwie tylko chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania najnowsze Nike Kobe VII Supreme Rozmiar 46 wkladka 30 cm.

Wkładka utrzymująca kostkę jest wyjmowana, można ją zamienić na wkładkę, która nie zawiera dodatkowego usztywnienia. Jest ona również w komplecie. Wkładka z usztywnieniem - Play Strong - doskonałe rozwiązanie dla atakujących i centrów. Wkładka bez usztywnienia - Play Fast - idealna dla szybkich i zwinnych graczy. Fajne rozwiazanie bo buty posłuża 2 razy dluzej.

 

Buty praktycznie nowe, maja za soba jeden trening i niestety sa pol rozmiara za male ;( kupilem 2 tygodnie temu w sklepie internetowym basketo.pl i posiadam do nich paragon. Uwaga cena bardzo atrakcyjna 360 zł. Kontakt PM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, co sądzicie o tych bucikach:

http://allegro.pl/model-wiosna-2012-nike-air-jordan-2012-r-44-i2184341780.html ?

 

Cena dość niska jak na ten egzemplarz. Wiadomo, edycja z rokiem smoka jest ladniejsza, ale u nas chyba niedostepna. Te wygladaja na oryginalne?

Mial ktos z nimi doczynienia? Nigdy Jordanow nie mialem, a te mi sie wyjatkowo podobaja (glownie przez te wkladki chroniace kostki). Jakie opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.