Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie dotarly wlasnie zk v chaosy

kupilem uzywki na ebayu, pol rozmiaru za duze ale w dobrej cenie i bardziej kolekcjonersko

sa praktycznie nie do dostania i to 2 wersja kolorystyczna, ktora mi sie baaardzo podobala z v

 

a na dniach dojda kz vii

 

wlasnie boovka kupiles zk vii?!

pisz jak wrazenia! bialo-niebieskie, rozumiem? z 2 systemami?

duze pudlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie boovka kupiles zk vii?!

pisz jak wrazenia!

Jeszcze nie miałem okazji grać, ale wrażenie jest ciekawe, nigdy nie miałem butów z tego typu elastycznym usztywnieniem. Opinasz sobie kostkę na rzep i z jednej strony dosyć sztywno jest a z drugiej można ruszać elastycznie do przodu i do tyłu (zginać kostkę znaczy). Jaram się dosyć, zobaczymy jak w grze się sprawdzi.

 

bialo-niebieskie, rozumiem?

biało-purpurowe ja bym to nazwał

 

z 2 systemami?

tak, jedna wkładka bardziej miękka, druga trwardsza

 

duze pudlo?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem butów do kosza, a teraz mam fundusze i sprawiłbym sobie z chęcią.

Co sądzicie o tych Adidasach Approach? Znalazłem na allegro całkiem ciekawa licytacje, problem w tym, że na stronie oficjalnej Adidasa nie ma wzmianki o tych butach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co mam tylko 5 par butow(iv del sol, iv pop, v usa, v chaos, vi del sol), ktore widze na zdjeciu

ale on nie ma jednej, ktora ja mam (vi blue camo) :)

 

z tej serii cholernie chcialbym jedne czworki, chyba del sole (+draft day!), z piatek black knight, rice, z VI... hm del sole, mlk, hollywood, draft day!

 

hm bede musial looknac na te 6 u jureckiego(?)

w sumie nie do zdobycia w polsce

 

w ogole zoom kobe sa butami, ktore zwojowaly dosc mocno rynek

jak teraz sobie przypomne, jak ludzie pukali sie w czolo przy czworkach,

gdy podwazano sens wypuszczania low topow... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marketing , marketing i jeszcze raz marketing

odpowiednie nogi sprzedadza wszystko

kiedys plastikowe buty byly najtansze a skorzane najdrozsze , oczywistym jest ze kawalek plastyku jest zdecydowanie tanszy w produkcji od skorzanych butow , teraz poza nielicznymi wyjatkami wszystkie najnowsze buty sa syntetyczne, nike zrobil wspaniala robote - pod plaszczykiem nowych technologi sprzedaje ludziom ,bardzo tanie w produkcji kawalki plastyku za wygorowana cene.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy gdzieś poza ebay'em można kupić og Nike Kobe Bryant Dream Season III ? w rozmiarze 12 US z wysyłką do PL.

Czy one są z XDR czy nie? Bo wiem, że pierwsza wersja miała te papierowe przywieszki informujące o tym a przy zdjęciach II czy III tego nie widzę.

 

Swoją drogą, czy ktoś posiada Jordany BCT? Jak się spisują i jak rozmiarówka wypada?

Edytowane przez wbT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy gdzieś poza ebay'em można kupić og Nike Kobe Bryant Dream Season III ? w rozmiarze 12 US z wysyłką do PL.

Czy one są z XDR czy nie? Bo wiem, że pierwsza wersja miała te papierowe przywieszki informujące o tym a przy zdjęciach II czy III tego nie widzę.

 

Swoją drogą, czy ktoś posiada Jordany BCT? Jak się spisują i jak rozmiarówka wypada?

obawiam się że poza ebayem może być poroblem... podeszwa XDR jest stosowana nie w każdej kolorystyce modelu, choć w tym nie widziałem żadnej z nią.

 

Jordany BCT były robione jako buty treningowe a nie do końca w pełni ukierunkowane na grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie BCT to wiem ;-)

 

Dobra, a co na halę + tartan się obecnie nadaje? Soldierów III już niestety nie znajdę w swoim rozmiarze. Może coś ciekawego gdzieś macie z XDR albo coś innego wytrzymałego?

 

maniekot: mam takie same w domu, sprawdzę jak wrócę do domu i porównam ;-) Coś na pierwszy rzut oka krzywo wygląda ten jumpman ale może to tylko takie wrażenie.

Rzuciłem okiem na zdjęcia chwilę dłużej i nawet butów z pudełka nie muszę wyjmować. Fake'i na 100%.

Edytowane przez wbT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.