Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Jakiś czas temu pytałem o Nike Zoom Kobe VI. Otóż zdecydowałem się na ich zakup u Distance_but1, więc wiem, że jest oryginał. But jest solidnie wykonany, materiał jest śliski, łatwy do czyszczenia (kupiłem białe), rozmiarówka w centymetrach jaką podaje sklep zgadza się z tym co dostajemy, rozmiar jest właśnie taki jaki potrzebowałem. Buty są bardzo lekkie. Są dość wąskie, dobrze dopasowują się do stopy, bardzo wygodne. W podeszwie jest kawałek włókna węglowego, przynajmniej tylko kawałek widać. Cóż mogę więcej powiedzieć.. póki co jestem bardzo zadowolony, zobaczymy jak wypadną podczas gry (do chodzenia są świetne), oraz jaka będzie trwałość,mam nadzieję, że dobra, za taką cenę :D To wszystko, jak wypróbuję je w grze, to wam to opiszę, chociaż jak to na moją grę wpłynie, wątpię, że mocno odczuję różnice, nie gram meczów bo nie ma z kim w mojej okolicy, gram z kumplem/kumplami jedynie 1 na 1 lub 2 na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos się orientuje czy mozna w Polsce kupic obuwie Adidas Crazy 8?

Dołączona grafika

Wg strony http://catalogue.adidas.pl/catalogue/pl/product/G21939/CRAZY-8 dokonała się reedycja tego modelu a ja nie mogę ich nigdzie znaleźć.

Dla mnie są to chyba najładniejsze buty do kosza ever i poszukuję ich od bardzo dawna. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam nowe modele skarpetek NBA ze znaczkiem Los Angeles ( czarne jak i białe ) z nazwiskiem Bryant + # 24 ( czarne ) oraz skarpetki ze znaczkiem LBJ ( w których po rozwinięciu części ze logiem ukazuje się znaczek NIKE, czarne i białe ) Chętnie wyśle real zdjęcia na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili ma tylko info,że "Excludes: Guadeloupe, Martinique, Netherlands Antilles, Marshall Islands",więc nie powinno byc chyba problemu.

 

Od niego jednak i tak nie wezmę,bo nie ma mojego rozmiaru......po czasie zobaczyłem,że źle przeliczyłem US na nasz.

 

BB2 mógłbyś podać tych,kórych uważasz za godnych zaufania?

 

BTW.

 

Dlaczego tak ciężko dostać tą wersję adiZero Rose 1.5?Limitowane były?Szukam od paru tygodni w rozmiarze US 9/42,5 i nic......

 

http://cgi.ebay.com/Adidas-AdiZero-Rose ... 895ff8b05c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.