Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Posiadam 12 par skarpetek z logiem NBA i nie tylko !!!

Logo NBA(oraz inne) wykonane z duza doskonaloscia!!!

Do wynoru dlugie/krotkie,grube/cienkie.

PIERWSZA JAKOSC

Bawełniane

 

Wiecej informacji udzielam na priv.

Mozliwosc zamowienia wybranych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, obaj je chcecie? :D

 

Mi za to w oko wpadły 5tki w nowej kolorystyce :) ooo damn! :) ale 6 paczek prawie...

 

PS. Jak to jest z Air Jordanami Retro? Czy technika pozostała również retro? Czy też może w ogóle te systemy to jedna wielka lipa czy też moje jednak nowa technologia w "starym" opakowaniu? Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fake.

dobry but, pożądana kolorystyka, nie mało kosztuje na rynku wtórnym.

 

PS. Jak to jest z Air Jordanami Retro? Czy technika pozostała również retro? Czy też może w ogóle te systemy to jedna wielka lipa czy też moje jednak nowa technologia w "starym" opakowaniu? Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć? :)

w wersjach retro Nike nie robi podmianek, że wstawia inny system (u Reeboka z retro modeli AI ponoć różnie bywa - czytałem opinie że system DMX wypada 'martwo' w porównaniu do pierwszego wydania). był zoom air- takowy jest. była tylko poduszka 'air' - takowa jest. choć z grywalnością retro różnie - to są buty jednak zaprojektowane kawałek czasu temu i przy aktualnej jakości Nike'a pozostawiają czasem odrobinę do życzenia (za 400pln do gry kupi się lepszy but). też odnoszę wrażenie że nie ma nacisku na ich właściwości z gry, po prostu mają dobrze się prezentować... tak jak czytałem nie raz opinie że Jordany to najlepsze co może tylko być - wypuszczają dobre buty, zgadza się, ale nie wszystko co ma logo jumpmana powala na kolana, zdażają się przeciętne modele, a większy ich koszt to m.in. design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze coś takiego

 

http://images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=%2fproductImages%2f_485000%2fFF_485051_xl.jpg&w=400

 

świetnie wykonana, z płaskim daszkiem. najlepszy draft cap (2010) jaki kiedykolwiek zrobili

Dołączona grafika

 

jak ktoś jest zainteresowany. Nie mam ciśnienia żeby to sprzedawać (podoba mi sie), ale narazie leży nieużywane, metki etc wszystko jest na miejscu. Anyone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.