Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Końcówka poprzedniego sezonu zwiastowała spore emocji niestety jak to w procedurlach często bywa wystarczyło 40 min nowego sezonu żeby 

wszystko wróciło do dobrze nam znanego starego  porządku w którym to co odcinek  błyskotliwy duet  Mike/Harvey wyciągając jakieś dowody z

kapelusza rozwiązuje każdą sprawę... przejadło mi się to już, poza tym poza Luisem  większość postaci zaczyna mnie irytować  

 

trza coś innego znaleźć do śniadania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest też motyw robienia z Thei assasinki - szybki kurs z tatą w 8dni.

Rekordzistka to bodaj cupid - ona samodzielnie w 5 miesięcy z damulki w opresji zrobiła się legit assasin. I to całkowicie bez pomocy. Druga rzecz - połowa zabawy łapie strzały w locie, a oni jeszcze się nie nauczyli używać broni palnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordzistka to bodaj cupid - ona samodzielnie w 5 miesięcy z damulki w opresji zrobiła się legit assasin. I to całkowicie bez pomocy. Druga rzecz - połowa zabawy łapie strzały w locie, a oni jeszcze się nie nauczyli używać broni palnej.

Myślę, że tak wyszkolone osoby nie miałyby większego problemu z odbiciem kuli łukiem, albo ze zrobieniem uniku. A do strzały mozna zawsze podczepić ładunek wybuchowy, linę, gpsa, można delikwenta przygwoździc do sciany i wydłubać resztki żarcia z pomiędzy zębów. 

 

Także widzisz... jest po prostu bardziej uniwersalna.

 

Mnie cieszy za to, że Olivier jeździ po starling na motorze, a nie np. koniu. 

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Julius czy Findek chcecie się do czego przyczepić to nowy Arrow pod tym względem mistrzostwo.

Stają dwa gangi jeden na drugi(pomijając fakt jak się zebrały nie zauważając się wzajemnie) - to widać, że obie strony mają karabiny maszynowe i zamiast ich użyć, ruszają walczyć na baseballe niczym armie w Hobbicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam 12 małp, całkiem sympatyczny. Zupełnie co innego niż film i jeżeli podejdziesz z takim nastawieniem to się raczej nie zawiedziesz. Ciężko zrobić dobry serial o podróżach w czasie, więc jeśli nie będą tego przeciągali do 3 sezonów ilość absurdów i dziur w scenariuszu nie zdąży osiągnąć masy krytycznej i może zasłuzy na mocne 7/10. No i gra Kirk Acevedo, niezawodnie taki sam, jak w The Oz, Fringe i Planecie Małp ;]

Daredevil nie wiem. Natomiast jeśli "The Man in The High Castle" nie dostanie emisji kolejnych odcinków, to rozjebe tego Netflixa czy Amazona. Jak to w ogóle jest ? Komu się to opłaca ? Serial cały ma mieć 6 odcinków, a oni emitują jeden, czyli 1/6 całości i czekają na jego wyniki żeby wyemitować resztę ? Przecież stworzenie scenografii, kostiumów, to wszystko kosztuje. Nie wierzę więc, że nagrali jeden odcinek i nie mają nic więcej bo tak się seriali nie kręci. A jeszcze dodając fakt, że zrobiła to platforma internetowa i emitują bez ograniczeń, bez względu na prime-time i itd... o co tu chodzi ?! To już serio nie opłaca się dokręcić wszystkich 6 i na pewniaka się wjebać w rynek ? Książki Dicka mają gigantyczny odbiór,a fabuła jest na tyle zajebista, że spodoba sie zaróno fanom historii jako takiej, fanom wszelkiego rodzaju alternatives, fanom fantastyki i w ogóle k**** wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś 12 małp? Bo mi skutecznie reklamują na fb ten serial. No i ktoś wie kiedy Daredevil wychodzi z netflixa?

wkrótce ;] jest już pierwszy trailer i zapowiada się wyśmienicie. chyba najlepiej ze wszystkich komiksowych produkcji, bo przynajmniej wizualnie/klimatycznie wygląda to tak, jak u Romity. mam więc nadzieję, że nie będzie tej głupkowatej familijności jak w tych wszystkich arrowach czy agentach shield:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Arq9uWvqd2w

 

natomiast "12 małp" o dziwo daje radę. o dziwo, bo przecież historia jest w gruncie rzeczy ta sama (już kilka rzeczy wskazuje na to, że zakończenie będzie identyczne) oraz dlatego, że główna bohaterka jest irytująca. mimo tych dwóch wad jest to niezła produkcja.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu oglądałem trochę South Park, kilka dni temu wróciłem i muszę przyznać, że jest to geniusz w czystej postaci. niektóre odcinki naprawdę niszczą, dotykają każdej tematyki i nie przestają zadziwiać humorem. wiadomo, że seria jest już trochę wyświechtana, ale i tak zaliczam tę produkcję to jednej z lepszych rzeczy, które wytworzyła popkultura telewizyjna. Trey Parker i Matt Stone to wielcy ludzie

 

każdy, kto nigdy nie oglądał niech rzuci okiem, naprawdę (nie trzeba zaczynać od pierwszego sezonu, można spokojnie odpalić sobie 13. sezon, złapać konwencje i mieć niezły fun)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopranos > wire 

the wire mnie wymeczyło, nie kumam fenomenu tego serialu.

Boooooah.

SPOILER:

2 sezon the wire trzymał poziom albo i pion. Reszta była DLA MNIE nudna jak flaki z olejem, omar, onan , czy jak mu tam. Jedna z barwniejszych postaci.

Rzym nawet stawiam ova the wire, ale to moja subiektywna ocena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłeś jedną z najlepszych scen pod względem czysto rozrywkowym w historii tego serialu.

Dobór sezonów mówi nam, że nie bawiły Cię sezony, które traktowały w większości o czarnych, a bawił ten jeden w większości o białych ?

p.s. Taki dialog wywołałby niemały szum na amerykańskim forum o koszykówce.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego fejsa:

Amerykańskie seriale mają wyjątkowe wartości edukacyjne. Właśnie się dowiedziałem, że Białoruś nawiedzają śnieżyce znad Bałtyku. W lipcu.

 

I komentarz pod tym:

Bez przesady, są większe kłamstwa w filmach, na przykład holocaust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.