Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Syny są z grubsza zamaskowaną kopią The Shield (nawet team i chyba z 20 aktorów się dubluje), serialem, w którym postawiono na akcję opierającą się na tym, że grupce głównych bohaterów grunt pali się pod nogami 24h na dobę. Tylko, że The Shield radzi sobie z tym świetnie, utrzymując tą akcję, jednocześnie skutecznie trzymając się z daleka od terytorium bujdy na resorach, a Syny tego terytorium prawie nie opuszczają. Co za dużo, to za dużo.

Nie dałem rady przetrwać nawet pierwszego sezonu the shield. Osoba odpowiedzialna za wybranie łysego do głownej roli powinna być pochowana razem z osobą która wybrała charlesa bronsona do życzenia śmierci i osobami które dały na to hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady przetrwać nawet pierwszego sezonu the shield. Osoba odpowiedzialna za wybranie łysego do głownej roli powinna być pochowana razem z osobą która wybrała charlesa bronsona do życzenia śmierci i osobami które dały na to hajs.

 

Też nie byłem jego fanem na samym początku, ale później ciężko sobie wyobrazić tam kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wire jest wielki to fakt ale i tak włoska Gomorra miażdży go prawie pod każdym względem . Widać że dużo jest inspiracji Prawem Ulicy ale jest chyba jeszcze bardziej realistyczne

Mogę prosić linka do dl z napisami? Mogą być angielskie. Bo ostatnio ściągnąłem taką wersję, że żadnych nie szło znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maciek

 

Z tym że jeśli byś chciał się z tego serialu uczyć włoskiego to odradzam bo po prostu oni dużo mówią w dialekcie którego duża część Włochów nie ogarnia. To jest dość specyficzny włoski

 

Jest tylko jedna mafia moim zdaniem gorsza od neapolitańskiej to są Albańczycy którzy obecnie rządzą praktycznie całą Europą i nawet Ruski im nie fikają jeśli chodzi o here czy handel kobietami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.