Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

ACHTUNG, SPOILERY !!

 

Za nami premiera siódmego, ostatniego sezonu Sons of Anarchy. Amerykańskie więzienia wciąż mają zamontowane obrotowe drzwi i nie wiem, co trzeba zrobić, aby kogoś tam skazali. Przeciwnie, to doskonałe miejsce do ubijania interesów i wycinania innym swastyk na brzuchach. Główny bohater zajmuje się tym, co umie najlepiej, czyli biega po mieście z rozwala co tylko się da. Oczywiście nikt go z policji go nie śledzi, no bo w sumie po co. Jest przecież jedynie szefem jednego z największych gangów zamieszanego w morderstwa, przemyt broni, prostytucję i zapewne także handel jabłkami z Rosją. Ślepo wierzy też mamusi, mimo jej wielokrotnie udowodnionej prawdomówności na poziomie polskiego polityka, i na jedno jej skinienie jest gotowy wbić komuś nóż w głowę. Głupawka trwa w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rozumiem, że w dalszym ciągu będziesz oglądał tą głupawkę?

 

przecież w każdym, no dobra - w większości seriali są sceny które z rzeczywsitością maja nie wiele wspólnego.

 

Ależ oczywiście, że będę :smile:

 

Nie mam problemu z tym, że w jakimś serialu występują elementy nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością, to w końcu TV show. Ale SoA od dłuższego czasu balansują na granicy autoparodii. Wiem, że to w założeniu czysta rozrywka i nie należy mieć wielkich oczekiwań, ale wszytko ma jakieś granice. To nie serial o mutantach czy kosmitach, tylko sensacyjna produkcja, która powinna być w miarę realistyczna (czy kiedykolwiek taka była, to już inny temat). Bez tego zbliżamy się do niezamierzonej komedii.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w każdym, no dobra - w większości seriali są sceny które z rzeczywsitością maja nie wiele wspólnego.

 

Syny są z grubsza zamaskowaną kopią The Shield (nawet team i chyba z 20 aktorów się dubluje), serialem, w którym postawiono na akcję opierającą się na tym, że grupce głównych bohaterów grunt pali się pod nogami 24h na dobę. Tylko, że The Shield radzi sobie z tym świetnie, utrzymując tą akcję, jednocześnie skutecznie trzymając się z daleka od terytorium bujdy na resorach, a Syny tego terytorium prawie nie opuszczają. Co za dużo, to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzym bardzo niedoceniany imo, ostatnio odświeżyłem sobie obydwa sezony tyle że na bluray - zdjęcia, scenografie  rozpierdalają dosłownie, klimacior że ho ho, kiedyś, bo już teraz pewnie nie, był to najdroższy serial w historii

 

btw. jak Wam się podobał pierwszy odcinek BE, moim zdaniem jest dobrze, patent ze wspomnieniami Nucky'ego dodaje smaczku (zajebiście dobrany aktor dzieciaka, ten fejs ;])

 

ciekawe co tam słychać w Chicago

 

zakończył się natomiast czwarty sezon Suitsów, jeśli ktoś nie obaczaił, a lubi takie prawniczo stuffowe-zajawki to na pewno się spodoba, również polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei Rzym nie przypadł tak do gustu. Serial był ok, ale prócz Pullo postacie były wg mnie bardzo niemrawe. Klimat fajny. Podobało mi się tez to jak historia maluczkich została wplątana w prawdziwą wielką historię.

 

Ale był to jeden z pierwszych seriali który wykorzystał dziś spamowane (ale jak skuteczne!) połączenie : golizna + brutalność co przyniosło mu popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suits są kozakami.

 

Fajny humor, świetne postaci, które z sezonu na sezon zmieniają się, przedstawiane są coraz mocniej i bardziej szczegółowo. 

 

Louis Litt, Donna i Harvey wymiatają totalnie, w ciągu 2 tyg połknąłem 3 sezony, jadę teraz z 4. Fajne laseczki, fajne ciuszki wszystko gitarka. 

 

Jeden z przyjemniejszych seriali ever. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.