Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z tym co ktoś tam wcześniej napisał o Californication, 7 nie był poniżej oczekiwał, nie obniżył lotów, tylko był mega-c***owy, gówno na poziomie pensjonatu pod różą. O co tam chodziło, scenarzyści zastrajkowali? Dramatu było mało, a komedii to najwięcej w odgrzaniu kliszy pt. gonitwa do samolotu za ukochaną w 7x12.

 

pisałem już o homeland tu? polecam, jestem po pierwszym sezonie i dobre, fajny pomysł na serial. Oczywiście oprócz ostatniego odcinka, gdzie tradycyjnie już dostajemy amerykańską c***owiznę aka Nagły Zwrot Akcji™ w stylu Kapitan Ameryka rozbraja bombę w ostatniej sekundzie. Chociaż jest fajna furtka do drugiego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pisałem już o homeland tu? polecam, jestem po pierwszym sezonie i dobre, fajny pomysł na serial. Oczywiście oprócz ostatniego odcinka, gdzie tradycyjnie już dostajemy amerykańską c***owiznę aka Nagły Zwrot Akcji™ w stylu Kapitan Ameryka rozbraja bombę w ostatniej sekundzie. Chociaż jest fajna furtka do drugiego sezonu.

 

jakby skończyli po 1 sezonie to byłby wybitny, jakby skończyli po drugim byłoby ok, jakby skończyli po trzecim... no ale cóż, odcinanie kuponów trwa, kaska leci, kogo obchodzi poziom

 

btw ogląda ktoś nowe 24? ja czekam już tylko na Palmera i jednorękiego Chase'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciło Under the Dome! Ciekawy jestem jak ten 2 sezon się potoczy. Jest sporo zmienionych rzeczy niż w książce, ale w sumie to lepiej : )

 

Jak dla mnie dobry był tylko początek. Później poziom stopniowo spadał, a finał był żałosny. Stwierdziłem, że na drugi sezon szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby skończyli po 1 sezonie to byłby wybitny, jakby skończyli po drugim byłoby ok, jakby skończyli po trzecim... no ale cóż, odcinanie kuponów trwa, kaska leci, kogo obchodzi poziom

właśnie skończyłem drugi sezon... ,,ok" dla niego to łagodny wymiar kary według mnie. brody został zabity przez jednostki specjalne, carrie po odebraniu statuetki za najbardziej upierdliwą i irytującą do oglądania postać kobiecą trafiła do guantanamo i do trzeciego sezonu nawet się nie zbliżam.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz dostęp do odcinków? ja dopiero 4 oglądałem bo reszty nie mogę dostać albo są z napisami hiszpańskimi lub szwedzkimi.

Ja znam włoski więc oglądałem to w oryginale z napisami włoskimi. Może nie wszystko skumałem bo co nie co mi uciekło ale serial jest cholernie dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusta i guściki, dla mnie 9,4 dla true detective albo 8,1 dla donnie darko to jawna beka, co to w ogóle znaczy ,,znać się" na filmach?

 

Ale, że za dużo?

 

True detective był wybitny i seriale tam się ocenia trochę inaczej (każda ocena jest jakby 'zawyżona' o jeden punkt).

 

Donnie Darko to jeden z najlepszych filmów sci-fi w historii.

 

Ale faktem jest, że na filmwebie oceny są lolowe, choc warto tam zaglądnąć czasem zeb zobaczyć recenczje polskich filmów, które za granicą nie zawsze są dobrze zrozumiane a tam zdarzy się ludzion coś mądrego napsiać.

 

Ale z zagranicznych filmów najlepiej porównwać sobie noty na imdb/metascore i może jeszcze rottentomatoes choć tam też sa kwiatki bardzo często. Oczywiście nie warto tymi notami się sugerowac, ale jednak mimo wsyzstko jakoś trzeba oddzielić coś co nalezy poddać ocenie od totalnego badziewia, na któy nie warto zmarnować nawet minuty życia. A w tym celu te portale bardzo fajnie się sprawdzają.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo. Nie zgadzam się że był wybitny, zresztą mogę wkleić swój komentarz z filmweba

 

Jestem po dwóch odcinkach i, na Chrystka, ale nudy... Czy serial się ,,rozkręci" w jakimkolwiek sensie czy nadal zagadka kryminalna będzie tłem dla monologów ćpuna, problemów z alkoholem i kilku innych klisz znanych z podobnych produkcji? Liczyłem na ciekawe intrygi, cokolwiek, dostałem w sumie ,,The Killing", tylko dużo gorsze. Powiedzcie błagam, że za oceną 8,7 kryje się coś więcej niż senny klimat, gra aktorska i portrety psychologiczne bohaterów. Póki co zawód.

 

I to w sumie nie zmieniło się do końca mojej przygody z TD, no chyba żeby wziąć pod uwagę wątek potwora spagetti z zielonymi uszami, którym był moim zdaniem żenujący.

 

Donnie Darko to nieporozumienie według mnie i tu na pewno się nie zgodzimy, w sumie jesteś pierwszą osobą od której usłyszałem taką opinię nt. tego filmu,

 

 

Ogólnie nie spotkałem się z dobrym filmem (poza kilkoma polskimi), który na imdb miałby mniej niż 5.

 

No a na filmwebie spotkałeś się?

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że były taki i po tym przestałem tę stronę w ogóle przeglądać.

 

Co do True Detective - jasne, że Tobie mogło się nie podobać, ale w trakcie jak ten serial leciał to było takie szaleństwo, że głowa mała. Nie pamiętam takiej rozkminy i podniecenia na forach amerykańskich od... nigdy. W epoce internetu dla mnie to był pierwszy taki serial. Buzz związany z grą o tron to nić w porównaniu do TD.

 

Ty z kolei jesteś jedną z niewielu osób, które znam a którym Donnie Darko się NIE podobał. Dla mnie to jest mega dzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.