Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałęm o tym strajku. Mi się ten odcinek podobał, był tak absurdalny, że aż śmieszny, przez to jego paranoiczne pseudoprzekonanie, że mucha im zaszkodzi w produkcji i usilne wpajanie swoich teorii Pinkmanowi. Co jak co, ale przez nagromadzenie absurdu to jeden z odcinków ze wszystkich w ogóle seriali, które zapamiętam na długo.

 

jak widać każdy  znajdzie coś dla siebie nawet w z pozoru dziwnym temacie i to jest spoko, choć odcinek z muchą był raczej najbardziej hejtowanym zjawiskiem w tej produkcji

 

nie wiedziałem, że to będzie ostatni sezon BE - kupa Panie, kupa ;/

 

w ogóle wątek z Alem Capone jakiś jakiś niedojebany, po pierwszych odcinkach czwartego sezonu myślałem, że akcje w Atlantic i Chicago będą w proporcjach pół na pól, zdziwiło mnie, że tak mało wykorzystują tak dobrą postać, oby to się zmieniło - w sumie to już nie ma na co czekać i chyba będzie rzekome "pierdolnięcie" w końcu

 

mam nadzieję, że nie będzie akcji w pace z Angelą Darmody... postać fajna, ale zaczęła już lekko podkurwiać imo

 

aha, obejrzałem dwa sezony "Gliny" i mogę już z czystym sumieniem polecić (drugi sezon nawet lepszy) - świetna kreacja Radziwiłowicza, młody Stuhr nawet zjadliwy no i co Pasikowski to Pasikowski 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela nie żyje ;) a szkoda, lubiłem na nią popatrzeć. 

 

Gillian. 

 

heh takie miałem przez moment wrażenie, ale jednak zapamiętałem jak ją powijali i mi z pamięci uciekło ;]

 

ehh wszystko pomieszałem tak chodziło mi o Gillian, zapomniałem imienia i na filmwebie Angela była tak wysoko, że sam się wkręciłem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a wg mnie pierwsze sezony BB były najlepsze. Dalsze też były ok, ale pierwsze gdy idea była świeża i główny bohater przechodził matamorfozę było zajezajeprzebiste. Potem był wg mnie gorzej, ale też były świetne momenty.

 

Oglądał ktoś może Fargo? Film był genialny więc mam duże oczekiwania, ale planuję wciągnąć całość jak już wypuszczą wszystkie odcinki. Dobrze, że się jaram czy ostudzić zapał?

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może Fargo? Film był genialny więc mam duże oczekiwania, ale planuję wciągnąć całość jak już wypuszczą wszystkie odcinki. Dobrze, że się jaram czy ostudzić zapał?

 

oglądał. Jestem po 3 odcinkach i póki co kozak.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może Fargo? Film był genialny więc mam duże oczekiwania, ale planuję wciągnąć całość jak już wypuszczą wszystkie odcinki. Dobrze, że się jaram czy ostudzić zapał?

Oglądam. Pilotem się jarałem fest, na prawdę rozpalili oczekiwania do maksimum, zaś następne odcinki dupy nie urywają. No i debilizm postaci jest mega wkurwiający. W całym serialu są ze 3 normalne osoby.

Filmu nie ogladałem, być możę mogłoby to mieć jakiś pozytywny wpływ na moją ocenę.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam. Pilotem się jarałem fest, na prawdę rozpalili oczekiwania do maksimum, zaś następne odcinki dupy nie urywają. No i debilizm postaci jest mega wkurwiający. W całym serialu są ze 3 normalne osoby.

Filmu nie ogladałem, być możę mogłoby to mieć jakiś pozytywny wpływ na moją ocenę.

Pozytywny może nie, ale przynajmniej byłbyś przygotowany na 'debilizm postaci', u Coenów nie może być do końca normalnie. Jeżeli to dla Ciebie wkurwiające to znaczy, że ich filmy nie są dla Ciebie, kwestia gustu.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny może nie, ale przynajmniej byłbyś przygotowany na 'debilizm postaci', u Coenów nie może być do końca normalnie. Jeżeli to dla Ciebie wkurwiające to znaczy, że ich filmy nie są dla Ciebie, kwestia gustu.

 

Nie mialem pojecia ze zrobili z Fargo serial... Filmem jak i innymi 'tworami' Coen'ów sie mega jarałem, chory typ humoru ich filmów jak dla mnie jest super. Bede musial sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie wrażenia po starciu panów z obrazka? :grin:

 

 

Takie, że dzisiaj cały dzień gadam sobie pod nosem "I killed her children".

 

Niestety trzeci The Mountain jest trochę do dupy. Pierwszy był idealny, wielki i straszny, drugi był tylko wysoki, ten jest tylko wielki i wygląda z twarzy jak sympatyczny misio. Do tego wypowiadał wczoraj te kwestie jak lekko upośledzony.

 

ALE ODCINEK I TAK BYŁ SUPER OSOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.