Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Rome, Boardwalk Empire, Game of Thrones, Vikings i Czas Honoru ;]

Czytałem, że dobre, ale zupełnie nie moje klimaty.

 

 

House of Cards, Firefly + potem film Serenity, Kompania Braci. Z krótkich polecam Angels in America, bodajże ze 4 odcinki ma. Tematyka ciężka bo dużo o gejach, AIDS i religii, ale obsada świetna.

HoC oglądałem, umknęło mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Peaky Blinders. Niesamowicie dobre kino brytyjskie i gangsterskie. Polecam wszystkim którzy lubią porządne kino a nie efekciarstwo.

 

P.S Drugi sezon Wikingów to coraz większe rozczarowanie. Odcinki przegadane - akcja się nie posuwa do przodu. A pierwszy odcinek był taki dobry a potem taka przewidywalna beznadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synowie Anala bywają momentami zajebiście irytujący, zdecydowanie nie jest to serial z najwyższej półki, ale da się oglądać - z wyjatkiem sezonu "irlandzkiego" (chyba 3), który jest rekordowo kretyński.

 

Całościowo still better than Dexter.

 

 

Ja z upodobaniem śledziłem perypetie Otto, gość miał ciężkie życie  ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre akcje z SoA są tak debilne, że przy nich nawet odcinek Family Guy;a, w którym Peter chciał poślubić własnego syna dla spadku, wydaje się stosunkowo racjonalny.

 

Generalnie wszystkie sezony są na równym, dość dobrym poziomie. Nie jest to serial do kontemplacji stosunków międzyludzkich czy dychotomii egzystencjalnych, a pseudo-gangsterska młócka na motorach. Mokry sen Zakka Wylde;a.

 

Otto zawsze miał pod górkę, ale show kradnie ten trans :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek Orphan Black i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Ciekawa fabuła i dobra realizacja. Zdjęcia w tym serialu są naprawdę dobre.

 

Cholera...  dobry ten shit. jutro znowu nie będę miał co oglądać. ;)

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad, Mad Men, Downton Abbey, - obejrzałem całość.

 

Teraz oglądam House of Cards, bardzo dobry serial, ale sobie myślę, że u nas na poziomie gminny lepsze przekręty odchodzą :D 

 

The Americans takie fantasty szpiegowskie, ale fajnie się ogląda. 

 

Zakazane Imperium, obejrzałem tylko pierwszy odcinek, ale świetnie wygląda ten serial. 

 

Gra o Tron też super czekam na nowe odcinki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Peaky Blinders. Niesamowicie dobre kino brytyjskie i gangsterskie. Polecam wszystkim którzy lubią porządne kino a nie efekciarstwo.

 

oglądałem i pochwalam. masz jakieś seriale takie typu? coopers jest podobny klimat i realia ale jak w filmie jedyny murzyn gra najmądrzejszego to automatycznie odechciewa mi się oglądać tą poprawność polityczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ely za rekomendacje Peaky Blinders - połknąłem w dwa wieczory - świetne zdjęcia, dobre aktorstwo, polecam... szkoda tylko, że taki krótki

 

moje ulubione seriale to: Rome, Spartacus, Suits, GoT, Breaking Bad, The Wire, House of Cards, Sopranos, , Czas Honoru, Boardwalk Empire 

 

obecnie mielę True Detective oraz pierwszy sezon Wikingów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.