Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończył się True Detective, który został nazwany w kilku artykułach najbardziej rozkminianym przez fanów serialem w historii. Ostatecznie muszę powiedzieć, że serial był mega, po obejrzeniu całości może nie powiem, że najlepszy w historii, ale top topów na pewno. Końcówka troszkę mnie rozczarowała bo oczytałem się chyba 500set możliwych zakończeń wymyślonych przez randomowych ludzi, z których kilka było naprawdę niesamowitych. To rzeczywiste zakończenie złe nie było, ale kilka rzeczy zostało wyjaśnionych dość pobieżnie.

 

Jednak za klimat, napięcie, historię, postacie itd... wielkie propsy. Dość wysoko została postawiona poprzeczka kolejnym sezonom i kolejnym detektywom/detektywowi, ale na pewno z chęcią obejrzę bo ten Pizolatto ma łeb do scenariuszy i dialogów.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shameless jest naprawde spoko

Mówimy rzecz jasna o wersji US...jeśli  tak to jak najbardziej serial godny uwagi  nawet go chyba tu już polecałam, Frank mistrz.

 

Banshee na sobotni kacowy poranek też warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra, po chyba roku czasu skończyłem wreszcie The Sopranos, jako całokształt serial o wiele lepszy niż się to wydawało w trakcie oglądania. Brakowało mi cliffhangerów, jak oglądasz niektóre seriale to natychmiast musisz włączyć następny odcinek, wpadasz w ciąg, z którego ciężko wyjść, a tutaj czegoś takiego nie było.

 

 

Poleci ktoś coś do oglądania?

 

Seriale, które odpadają, gdyż oglądałem/oglądam: The Wire, The Shield, The Sopranos, Breaking Bad, True Detective, Twin Peaks, House Of Cards, Homeland, Suits, Luther, Sherlock, White Collar, The Killing, Dexter, House, Chuck, Mentalist, Castle, Ray Donovan, NCIS, Californication.

 

Pozdro

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.