Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałes RappaR, "seriale, ale chińskie" a że na to jestem wyczulony to musiałem sprostować.

 

Sirkozi - porada językowa - powinno być an art, a do trollowania mi daleko, na anime zjadłem zęby, nawet byłem redaktorem jednego serwisu, którego poświęcony był DB :-)

 

EoT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartakus to przy Rome wielki shit. Rome to dla mnie osobiście jeden z najlepszych jak nie najlepszy serial historyczny ever z odzwierciedleniem świetnym ówczesnych czasów. nie wszystkim przypadł do gustu ale to wielki serial. z pewnością mniej akcji oraz cycków ;) i Spartakus ciężko nazwać serialem opartym na faktach historycznych.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartakus to przy Rome wielki shit. Rome to dla mnie osobiście jeden z najlepszych jak nie najlepszy serial historyczny ever z odzwierciedleniem świetnym ówczesnych czasów. nie wszystkim przypadł do gustu ale to wielki serial. z pewnością mniej akcji oraz cycków ;) i Spartakus ciężko nazwać serialem opartym na faktach historycznych.

Podpisuje się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartakus ogólnie mi się podobał, choć za dużo było w nim zapychaczy w postaci cycków i dicków ;) plus te wątki homo. Fakt, Spartakus to nie jest serial oparty dokładnie na faktach historycznych, można rzec, że to taki komiksowy serial, coś jak właśnie 300, czyli trochę prawdy, ale więcej bajek ;) Sprawdzę "Rome" i mam nadzieję, że mi się spodoba, w sumie jestem nawet pewien, że mi przypadnie do gustu, bo starożytnym rzymem interesowałem się zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartakus to przy Rome wielki shit. Rome to dla mnie osobiście jeden z najlepszych jak nie najlepszy serial historyczny ever z odzwierciedleniem świetnym ówczesnych czasów. nie wszystkim przypadł do gustu ale to wielki serial. z pewnością mniej akcji oraz cycków ;) i Spartakus ciężko nazwać serialem opartym na faktach historycznych.

Rome był elegancki, Pullo był zajebistą postacią.

 

Idalny przyklad jak zrobic nie za długi serial, ale tresciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Idalny przyklad jak zrobic nie za długi serial, ale tresciwy

 

gdzieś czytałem, że miało być nawet 5 sezonów. ale pierwszy sezon podobno się słabo sprzedawał, drugi rekordowo (tak naprawdę DVD po premierze zaczął się hype Rome) i trochę śmiercią Vorenusa sobie popiepszyli dalsze losy. :smile:

pamiętam, że te dwa sezony miały być bardziej rozbudowane (brakowało trochę walk Antoniusza z Oktawianem) oraz miał być wątek z pojawieniem się Jezusa z Nazaretu. tak miał się kończyć ten serial więc dość mocno.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam... bo z jedej strony korci aby już przyatakować ale jak oglądałem powtórkę na Ale Kino urzekła mnie jakość w HD i tak myslę czy nie szkoda na laptopie to zaliczyć czy czekać?

 

jak jakość? mozna porównać do TV wersji?

Co za problem ściągnąć w Hd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam... bo z jedej strony korci aby już przyatakować ale jak oglądałem powtórkę na Ale Kino urzekła mnie jakość w HD i tak myslę czy nie szkoda na laptopie to zaliczyć czy czekać?

 

jak jakość? mozna porównać do TV wersji?

 

Są wersje nawet w 1080p, więc jakość pewnie lepsza niż w TV.

 

Czekam ciągle na napisy do ósmego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcecie znać nowego Jordana seriali to polecam True Detective. Holender, tak ciężko oderwać się od serialu nie było mi od.... no bardzo dawna. Postacie (a zwłaszcza jedna :)), historia, klimacik, sposób kręcenia i podawania fabuły kawałeczek za kawałeczkiem w taki sposób, że chce się wiecej i więcej... Niesamowite. Rola życia Mcconghueya jak nic. W Dallas Buyers Club był niezły, ale tutaj rozwala system. Polecam mega, razy 1000.

 

A House of Cards też zajebisty. Pierwszy mi się trochę bardziej podobał, ale ogólnie można stwierdzić że wybitny poziom został utrzymany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.