Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie seriale post 2010, bo wtedy stanąłem zupełnie ze śledzeniem nowości poza Housem, Grą o Tron i Dexterem (nic mi się nie podobało). Ktoś jest w stanie zrobić krótkie i szybkie porównanie seriali z NBA?

 

Lost - Penny Hardaway

Prison Break - Jamal Crawford

Sopranos - Duncan

Twin Peaks - Charles Oakley

Desperate Housewives - Tony Parker hehe

etc

The walking dead - Rajon Rondo. Dobry serial, ale overrated, ma jednak momenty(w 3 sezonie nawet kilka odc), które wręcz rozwalają(tak samo jak niektóre mecze RR).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entourage - Jordan meets Hakeem Po prostu wiesz, że zawsze wszędzie wybierzesz to przede wszystkim.

Two and half - Steven Nash może i mistrzem nie jest, to jednak ostatnie 10 sezonów ofensywnie to była prawdziwa magia

Suits - Blake Griffin - wiesz, że jest przeceniony, nie jest tak dobry na jakiego wygląda, ale jednak nie można powstrzymać się od jego highligtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I to skończył się dosyć słabo. Nie przypomina wam to czegoś?

Przypomina :]

 

[video=youtube;5zey8567bcg]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=5zey8567bcg

 

 

 

No skończył się mega słabo mimo że 8 sezon i tak był lepszy niż myślałem że będzie ale ostatni odcinek ktory pobił rekordy oglądalności był po prostu tragiczny...

 

Natomiast Breaking Bad mnie zaskakuje w tym sezonie całkiem pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH#1 był tragiczny bo?

Jeżeli pijesz do mnogiej ilości podejrzanych akcji, które przeszły bez echa jak np. wyniesienie ciała Deb bez zainteresowanania postronnych to ok. Ale sam pomysł na mroczne pół-otwarte zakończenie, jest jak dla mnie jak najbardziej ok. Dexter załamał się po śmierci Debry, wkręcił sobie że wszyscy na których mu zależy konieć końców wychodzą na minus przez kontakty z nim, ergo odciął się od tych na których wciąż bardzo mu zależało - Hannah i Harrison biwakują w Argentynie.

 

Takie zakończenie budzi jakieś emocje i jest lepsze niż słodki wyjazd całej trójki do Argentyny, czy oczywiste posadzenie Dexa na krześle. Widać było że scenarzyści mocno naginali rzeczywistość w 8 sezonie, dlatego dobrze że to tak się skończyło

 

Aha i sympatycznej było spotkać w końcówce sezonu Sylvię Prado sprzedającą mieszkanie Dextera. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało się tu jakoś ukrywać spoilery nie? Przypomnie ktoś?

 

 

 

SPOILER: Cała sytuacja z Deb, wyniesienie i pozbycie się ciała, wjazd w sztorm, zabicie Saxona, zostanie drwalem:)

Rozwalają cały motyw jaki wkrecali w 8 sezonie że jest w stanie przestać zabijać dla blondyny ze nie potrzebuje juz ta tego ale nagle uznaje że krzywdzi wszystkich (gdzie krzywda wychodzi głownie z zabijania ktorego potrzeby miał juz nie czuć) więc popierdala synka i dobrą dupę żeby się zaszyć w chatce zapuścić brode i zostać Lamberjackiem... Nie podoba mnie się to ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeszcze więcej spoilowania]

 

Co do akcji z ciałem Deb i z Saxonem - pełna zgoda sporo to naciągane. Ale popatrz na to piłowanie drewna z innej strony, Dexter walczył ze swoimi demonami i był na drodze do stworzenia "normalnej" rodziny. Gość się załamał po wydarzeniach z siostrą i stwierdził że zawsze niszczy najbliższych, poświęcił swoje życie z Hannah i Harrison na rzecz ich spokojnej egzystencji w Buenos. Z perspektywy dnia od obejrzenia odcinka dochodzę do wniosku że takie zachowanie Dextera pokazuje jego "człowieczeństwo" dużo bardziej dobitnie niż spokojna egzystencja z blond dupcią i dzieciakiem.

 

Dex na koniec sezonu okazał się najzwyczajniej "ludzki", zobaczył gdzie cień jego przeszłości zaprowadził Deb, a najzwyczajniej w świecie chciał żeby taki los nie spotkał Hanki i Harego.

 

Dla mnie samo zakończenie czyli historia z brodatym drwalem in +, ale mocno naciągane inne wątki. Jak historia Saxona - super zabójca, a pcha się w kordon policji w szpitalu? To że nikt tak naprawdę nie węszył po śmierci LaGuerty i całej dziwnej sytuacji wokół Morganów. Czy to że super kumaty federalny ścigający Hannę, nie dostał informacji o bardzo groźnym mordercy i hopsiup gościa rozwiązuje + Danny Vogel wyczarowuje gnata od Claytona niewiadomo kiedy bo po zadźganiu agenta od razu strzela do Deba. No w cholerę nieścisłości, ale akurat samo zakończenie jest całkiem sensowne i do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja oglądam regularnie tylko How I Met Your Mother i The Big Bang Theory, chociaż na komputerze seriali mam ogrom m.in. wszystkie sezony Breaking Bad i pierwszy sezon The Walking Dead.

Nie polecam oglądania Dads, bo nie jest to zbyt dobry serial komediowy.

Za to HIMYM i TBBT dobrze się prezentują. Szczególnie cieszy mnie HIMYM, ponieważ od 6. sezonu było dosyć słabo, a teraz wszystko wraca do normy. W końcu ostatni sezon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to HIMYM i TBBT dobrze się prezentują. Szczególnie cieszy mnie HIMYM, ponieważ od 6. sezonu było dosyć słabo, a teraz wszystko wraca do normy. W końcu ostatni sezon ...

Mnie za to ten sezon jeszcze bardziej denerwuje niz poprzedni. Tragedia po prostu. Ogladam to juz chyba z przyzwyczajenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.