Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie po 3 odcinkach wymeczył już szerlok brytyjski niby spoko te odcinki ale jakos główny aktor mnie wkurwia chociaż moze to bardziej przez postać szerloka... raczej nie bede dalej śledził.

 

sons of anarchy- rzeczywiście takie dobre jak słysze to tu, to tam?

Całkiem całkiem ale po 2(?) sezonach przestałem oglądać bo pierdololo było tyle że hoho i powiedziałem dość. Mówią mi teraz, że 3 sezon bardzo dobry. :)

 

co do komediowych, to obecnie ciężko o coś dobrego, ale "big bang theory" zdecydowanie wymiata i przebija "friends".

 

Friendsów nic nigdy nie przebije. Mój sąsiad w akademiku co kila sekund wybuchał głupim, szczerym i głośnym śmiechem, poszedłem sprawdzić, oglądał Friendsów, obejrzałem odcinek i poszedłem ściągać. Później na zmianę gniłem ja i mój sąsiad, aż się mój współlokator wkurwiał więc i on obejrzał.

 

Friends to jest fenomen, ostatni odcinek w USA oglądało chyba z 65 mln ludzi.

Edytowane przez Lukasevic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sherlocka vs Elementary, ten pierwszy jest bardziej filmem niż serialem (odcinki po 1.5h) - pierwszy opiera się na książce (historie książkowe są przeistoczone na obecne czasy - dyliżansy zamienione na taksówki itp). Drugi ma z książką tyle wspólnego co nazwiska bohaterów oraz że Sherlock jest genialnym detektywem (konsultantem) pomagającym policji. Podsumowując - ja osobiście stawiam na pierwszy, drugi jest niczym innym tylko serialem typu Mentalista gdzie główny bohater nazywa się Holmes. Chociaż Elementary ma Lucy Liu, Sherlock ma coś takiego :

http://www.youtube.com/watch?v=2b5wkGMmKVE

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, przebrnałem przez sezon bo mi kiedyś ziomeg polecił i kazdy odcinek na forwardzie.

 

 

widzisz to może spróbuj bez przewijania :P ogólnie o gustach się nie dyskutuje jednego śmieszy humor o kilku nerdach i laseczce innych coś dobrego jak chłopaki :)

 

Przyjaciół( Frends dla tych co niewiedzą o czym mówie :) ) powtarzają teraz na tvn7, ale olać to po prostu przypomniało mi się jak Spade się nabijał z nich w "ja się zastrzelę", to był też niezły serial komediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam Arrow ( w sieci są dostępne 10 odcinków pierwszego sezonu). Kto oglądał Avengersów pewnie kojarzy tego kolesia z łukiem ("Zielona strzała") serial jest właśnie o nim, a kto lubi klimaty Marvelowskich komiksów to powinien rzucić okiem na serial bo mnie naprawdę wciągnął.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.kosmetyczne-opakowania.pl/?butelki-z-pedzelkiem

Edytowane przez TomekPopek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green arrow =/= Hawkeye (Postać która była w Avengersach) ...

To nie jest Marvel tylko DC, dwie konkurencyjne domy wydawnicze.

DC Comics:

Superman, Batman i np Green Arrow

Marvel Publishing:

Avengersi (Hulk, Thor, Ironman itd), X-men, Fantastic Four, Spiderman

To jest duża różnica, o Oliverze Queen była już mowa w Smallvile(serial o supermanie i jego młodości) który jest także spod stacji CW (Dawne Warner Bros), oba seriale są łudząca podobne. Cieżko oceniać kto co lubi, historie green-arrow nie trzeba przekazywać, serial jest głownie o tym ale realny, nie ma puki co jakiś nie spodziewany zdolności i mocy takich jak w originale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman jedyny "superbohater", który ujdzie, bo nie bazuje na nierealistycznych supermocach, tylko na sprzęcie i zabawkach.

Batman to nie jedyny superbohater bez supermocy.

Hawkeye, Black Widow,Green Arrow, The Punisher, Elektra z najbardziej znanych.

Na dobra sprawe zbroja Starka tez nie jest nierealistyczna, tylko, jesli wyciagam dobre wnioski z ksiazek Micho Kaku, cholernie wizjonerska.

Jedyna czesc ktora jeszcze nie jest na miejscu, to zasilanie, ale to zalatwia nanoogniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HYMIM był świetny kiedyś, ale od 6 sezonu to już tylko chałtura. Z sitcomów 2,5 z Waldenem trzyma poziom, big bang dalej sie daje oglądać. Z komedii najlepsze jakie widziałęm to Entourage i Blue Mountain State. No i brytyjskie Misfits ale to pierwsze dwa sezony. Z poza anglosaskich to Interny są genialne, rosyjskie poczucie humoru wymiata. Jeszcze można obejrzeć Modern Family i Frasiera.

Z kolei z poważnych seriali nie rzoumiem krytki brytyjskiego Sherlocka, top3 serial jaki widziałem, podobnie dobre jest BSG. Poza tym Dexter to wiadomo, klasyka. No i Doctora Who i Supernatural się całkiem miło ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już cały pierwszy sezon HoC. Damn, serial jest świetny wg mnie. Spacey jest zajebisty, reszta aktorów zresztą też. Świetne pokazanie cyniczności, przekupności, władzy i zepsucia. Genialne dialogi... Ten serial to XXI-wieczy remake Księcia, i dla mnie wskakuje na top topów seriali(a obejrzałem ich naprawde wiele). Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.