Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ci Borgiowie mogą wkręcić? znaczy słyszeć słyszałem, ale nie jestem zbytnio w temacie. został mi ustny angielski i matury zrobione czyli wakacje pełną gębą i będę miał maks czasu póki roboty nie znajde i tu pytanie, czy jest to HBO-wski serial? Pieśń Lodu I Ognia przeczytałem wszystkie książki wiec Gra o Tron mnie nudzi jako serial, ale czy na takiej samej zasadzie? Intrygi, seks, morderstwa? Jakieś opinie?

 

I szukam jakiegoś serialu na podobieństwo Prison Break. Na razie kończę 2 sezon, jeszcze 3 i 4 wiec obejrzałbym po tym cos też wciągającego ze szybkimi zmianami w akcji.

(PS. Jakby ktoś miał w PDF książki z serii Star Wars to niech na pw napisze, bo potrzebuje jednej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, i mogę jeszcze dodać że sporo moich znajomych ogląda i nikt nie był zawiedziony. Aktualnie jestem przy s02e07 i od dwóch odcinków akcja lekko wyhamowała... ale podejrzewam, że zaraz ponownie ruszy z kopyta bo zostały tylko trzy odcinki tego sezonu. Jeśli masz czas to możesz obejrzeć, tylko nie zniechęć się po połowie pierwszego odcinka bo trochę zamula. I drugi sezon lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buscemi zabawny aktor, ale jakoś obsada mnie nie przekonała, zresztą takie motywy gangsterki lat 20 to jedynie w Ojcu Chrzestnym mi się podobały.

 

Ja dużo czasu poświęciłem House'owi, How I Met Your Mother, Two and Half (Housa i HIMYM obejrzałem wszystkie odcinki).

 

Mam od koleżanki Lie To Me, wie ktoś o czym to w ogóle jest? Polca mi bez patrzenia w recenzje, ale nie lubie kota w worku i warto obejrzeć?

 

[Ogólnie serialami od jakichś 2-3 lat się interesuje, bo wcześniej do dzisiaj to filmy oglądam, coś czuję, że tak ze 300-sta w ciągu 4 lat obejrzałem (dodam, że to od kiedy mam 14 lat zacząłem oglądać na zasadzie hobby, więc przede mną jeszcze więcej i tak, ściągam, ale na zasadzie 'i tak bym do kina nie poszedł')].

 

''Wychowany na pierwszej trygolgii Star Wars."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zakazane imperium świetne, ale jeśli nie lubisz takich klimatów to całkowicie rozumiem. mi osobiście do gustu ani trochę nie przypadł house i poza pojedynczymi odcinkami (z musu bo moja kobieta oglądała) nie miałem ochoty o tym słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak zachwalacie Rodzinę Soprano, to może sobie ściągnę i po sesji oglądnę pare odcinków ;)

 

Oglądał ktoś dziś finał House ? Ja szczerze powiedziawszy jestem trochę rozczarowany, jak i jest trochę dwuznacznych kwestii które trochę dają do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dziś finał House ? Ja szczerze powiedziawszy jestem trochę rozczarowany, jak i jest trochę dwuznacznych kwestii które trochę dają do myślenia.

Średni jak każdy odcinek finałowy danego sezonu. Ale przynajmniej dobrze, że nie skończyło się tak jak wszyscy myśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.