Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Pany. Ja skończyłem 2gi sezon The Walking Dead i szczerze mówiąc średniawka. Może to przez to, że nie lubię tego klimatu, może przez aktorów, którzy są słabi. A Californication, House i Gotowe na Wszystko już mi się tak przejadły, że nie mogę na żaden patrzeć ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borgias jest trudne raczej, sporo uważa że nudne i dłużyzny są. dla mnie jest boskie :D trochę odchodzą od książki ale ogólnie daje radę

A to w ogóle ma być na podstawie książki?

 

 

A Walking Dead to serial z ogromnym potencjałem, którego rujnowanie wychodzi twórcom coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle ma być na podstawie książki?

no raczej nie jest to adaptacja książki 1:1 jak ]prawie] Gra o Tron, ale książka jest i trudno się do niej nie odnosić, ewentualnie do faktów historycznych

 

A Walking Dead to serial z ogromnym potencjałem, którego rujnowanie wychodzi twórcom coraz lepiej.

Walking Dead jest na podstawie komiksu więc jakieś tam ograniczenia scenariuszowe mają, nie wiem jak to wygląda obecnie bo mnie ten serial zanudzał maksymalnie, już w Dragon Ballu na Namec więcej akcji było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie jest to adaptacja książki 1:1 jak ]prawie] Gra o Tron, ale książka jest i trudno się do niej nie odnosić, ewentualnie do faktów historycznych

to nie jest na podstawie ksiazki, najwyzej z niej czerpie. ale i w ksiazce i w serialu czesc wydarzen nie zgadza sie z faktami historycznymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead jest na podstawie komiksu więc jakieś tam ograniczenia scenariuszowe mają, nie wiem jak to wygląda obecnie bo mnie ten serial zanudzał maksymalnie, już w Dragon Ballu na Namec więcej akcji było...

Rujnowanie potencjału nie ma nic wspólnego z ograniczeniami ze strony komiksu, twórcy po prostu spisują się tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem że Borgiowie są na podstawie książki tylko że ciężko uniknąć porównania do niej...

 

a Walking Dead dla mnie jest tak nudne że przestałem oglądać w połowie s1, kiedy melodramat prisonbrejkowej Sary przybrał podobne rozmiary. miał być na podstawie komiksu. nie znam komiksu więc nie wiem, początek niby był. a że to partaczą to wiem, dlatego nie oglądam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do książek "Pieśni Lodu i Ognia" - nie wiem czy nie bardziej opłaca się oglądać serial. Zwłaszcza po przeczytaniu najnowszych części mam wątpliwości czy ten dziadek ma dobrze w główce. Uniwersum stworzył cudowne, ale chyba za bardzo poleciał z szokowaniem czytelnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie seriale nie interesują z jednego prostego względu ciągną się jak smród po gaciach :D Lubie dobre kino (najlepiej bałkańskie) bo na seriale nie mam czasu.

Podchodziłem kiedyś do Prison Break'a obejżałem jeden sezon bez świadomości że są jeszcze 3 i kręcą kolejny. NO k****! mam dość :)

Za młodu pamiętam Ekstradycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.