Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, obejrzałem Utopię. Przyznam szczerze, że początkowo mnie wkurzałajak każda brytyjska produkcja, ale z każdą minutą było lepiej. Historia ciutkę bulszitowa, ale wciągająca. Dla fanów teorii spiskowych mega gratka. ;] Genialne za to były niektóre postacie (Jessica, Pietre, Carvel, Mr. Rabbit, Wilson) i muzyka, która robiła przyjemny klimat. Polecam, dobry serial, nie ma opcji że ktoś się na tym wynudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Where is Jessica Hyde?"

 

Szkoda, że anulowali 3 sezon, ale może to i lepiej? Na osłodę dla co poniektórych HBO nakręci amerykański remake :D po co i na co nie mam pojęcia, ale jak się rozpędzą to pewnie 8 sezonów będzie...

 

Będą 2 nowe odcinki Luthera za to, oraz 3 sezon "The Fall" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Where is Jessica Hyde?"

 

Szkoda, że anulowali 3 sezon, ale może to i lepiej? Na osłodę dla co poniektórych HBO nakręci amerykański remake :grin: po co i na co nie mam pojęcia, ale jak się rozpędzą to pewnie 8 sezonów będzie...

 

Będą 2 nowe odcinki Luthera za to, oraz 3 sezon "The Fall" 

 

Oooo zapomniałem o tym napisać. To, że ten serial się skończył po 2 sezonie to najlepsze co mogło się zdarzyć. Raz, że na pewno dalsze sezony by zaczynały nudzić/pozbawiałyby świeżości, a dwa że takie zakończenie jest fajną klamrą które w sumie dla mnie jest idealnym podsumowaniem końca każdej rewolucji (to co oni robili też można tak nazwać roboczo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Utopię i pierwszy odcinek wgniótł mnie w fotel. Specjalnie nie czytałem o czym to jest, ale po porównaniach z The Wire zupełnie nie spodziewałem się czegoś takiego. Nie wiem czy to tylko ja mam takie skojarzenie, ale przypomniały mi się te wszystkie młodzieżowe seriale z lat 90' - Wow!, Tajemnica Sagali i jeszcze coś tam było. Oczywiście inny adresat wiekowy, ale skojarzenie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo zapomniałem o tym napisać. To, że ten serial się skończył po 2 sezonie to najlepsze co mogło się zdarzyć. Raz, że na pewno dalsze sezony by zaczynały nudzić/pozbawiałyby świeżości, a dwa że takie zakończenie jest fajną klamrą które w sumie dla mnie jest idealnym podsumowaniem końca każdej rewolucji (to co oni robili też można tak nazwać roboczo).

 

Zgoda. Tego typu seriale powinny trwać góra kilkanaście odcinków. Lost zjebali właśnie przez tasiemcowatość.

 

Spoiler - jak ktoś nie oglądał Utopii to nie czytać

 

Czy tylko ja śmiechłem jak się okazało, że na Ziemi mieliby zostać sami Cyganie? Totalnie mnie to rozwaliło jak sobie wyobraziłem. :D Tak wiem, jestem jebanym rasistą. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda. Tego typu seriale powinny trwać góra kilkanaście odcinków. Lost zjebali właśnie przez tasiemcowatość.

 

Spoiler - jak ktoś nie oglądał Utopii to nie czytać

 

Czy tylko ja śmiechłem jak się okazało, że na Ziemi mieliby zostać sami Cyganie? Totalnie mnie to rozwaliło jak sobie wyobraziłem. :grin: Tak wiem, jestem jebanym rasistą. ;)

 

 

 

W sumie to nawet sobie nie wyobrażałem tego, ale fakt, byłoby zabawnie :P. Być może to mały żarcik ze strony scenarzystów, bo pod poprawnością polityczną anglików to oni też za cyganami nie przepadają. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.