Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Boscha sobie obejrzałem i lekko się zawiodłem. Zasadniczo miło się to oglądało bo scenariusz był niezły, ale kurka, tak dennych dialogów dawno nie słyszałem. Bez kitu, nie dość że kiczowate treściowo to wszystkie sceny dialogów, wydawało się, były nagrywane 1 raz. Trochę niedoróbka wg mnie, z niezłym potencjałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne pozycje. Chyba najpierw obejrzę sobie Luthera, a potem Utopię. Na trzecią nóżkę The Killing.

 

12 Małp i Fargo wiem, że są zrobione fajnie i na świeżo i kazdy mi to mówi, ale jednak w tych historiach absolutnie kluczowe jest nie znać zakończenia. A obejrzenie filmu to totalnie kopie. ;[

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne pozycje. Chyba najpierw obejrzę sobie Luthera, a potem Utopię. Na trzecią nóżkę The Killing.

 

12 Małp i Fargo wiem, że są zrobione fajnie i na świeżo i kazdy mi to mówi, ale jednak w tych historiach absolutnie kluczowe jest nie znać zakończenia. A obejrzenie filmu to totalnie kopie. ;[

 

Serialowe Fargo w żadnym wypadku nie koliduje z filmem. Jedziesz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad super serial, kiedyś moze napisze tu coś więcej, teraz chce powiedzieć tylko, że nie spodziewałem sie, że to będzie tak dobre, myslałem, ze te wszystkie super oceny są troche przesadzone. Zakończenie piękne, szczególnie jak wjechało Baby Blue.

 

Pierwszy sezon Better Call Saul już się skończył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad super serial, kiedyś moze napisze tu coś więcej, teraz chce powiedzieć tylko, że nie spodziewałem sie, że to będzie tak dobre, myslałem, ze te wszystkie super oceny są troche przesadzone. Zakończenie piękne, szczególnie jak wjechało Baby Blue.

 

Pierwszy sezon Better Call Saul już się skończył?

 

Jeszcze 2 odcinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz się pierwszy raz Breaking Bad jarasz się historią i grą aktorską. Oglądasz drugi raz Breaking Bad widzisz zajebisty zmysł scenarzystów. Oglądasz trzeci raz Breaking Bad i ogarniasz, że to przemyślanie dzieło artystyczno-komerycjne, w którym po prostu nie ma przypadków i które robi robotę.

 

Odpalając Saula miałem mieszane uczucia. Z jednej strony Goodman był super jako tło, ale gdzie Ci on jako main character, jednak po odpaleniu 2ch odcinków BCS stałem się największym fanem. 

 

W sytuacji, gdy jedyny serial jaki oglądam to WD - bo oglądałem od początku i mimo że stał się klanem to wciąż oglądam (co prawda czekam na ostatni odc. żeby machnąć masowo 3 ostatnie) - Better Call Saul totalnie wpadło w mój gust. Po pierwsze nie jest nudne, a WD niestety takie się stało, po drugie są ciekawe zwroty akcji, no i serial na pewno nie jest banalny. Co prawda muszę zmęczyć 3ci sezon House of Cards i wreszcie usiąść do best of the best (POZDRO FINDEK!) The Wire. Trochę lipa jak się przerobiło tyle seriali i nie widziało tego, nad którym wielu z Was co najmniej pieje, ale czekam na odświeżenie całej serii w HD.

 

Tak czy inaczej puenta jest taka, jeżeli widziałeś i lubisz Breakin' to musisz obejrzeć Saula, jeżeli widziałeś i Ci nie siadło to obejrzyj Saula, jeżeli nie widziałeś BB to koniecznie obejrzyj a potem odpal BCS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.