Skocz do zawartości

2024 Draft


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Teraz nie jest, ale potencjal ma lepszy(atletyzm).

To, że Bona ma większy potencjał nie znaczy, że będzie grał w Sixers, którzy chcieliby być contenderem. Oni go wzięli, żeby go spokojnie rozwijać, na razie nie jest żadną konkurencją dla Reeda. Jeśli Reed zrobi papa z Sixers, to tylko dlatego, żeby uwolnić więcej gotówki lub dopiąć jakąś większą wymianę.

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale ja ogolnie uwazam ze Reed jest przeceniany mocno.

Nie rozumiem jak backup zarabiający 7+ baniek może być mocno przeceniany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał(a):

To, że Bona ma większy potencjał nie znaczy, że będzie grał w Sixers, którzy chcieliby być contenderem. Oni go wzięli, żeby go spokojnie rozwijać, na razie nie jest żadną konkurencją dla Reeda. Jeśli Reed zrobi papa z Sixers, to tylko dlatego, żeby uwolnić więcej gotówki lub dopiąć jakąś większą wymianę.

Nie rozumiem jak backup zarabiający 7+ baniek może być mocno przeceniany ;)

No dla mnie to jest ot co gosc za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał(a):

Jasne. Niech Lebron i George zgodnie wezmą po 20 banki za sezon. Śmiesza mnie teksty typu Young George na celowniku LAL :). Oni myślą że przyjdzie im gwiazda ku... za minimum grać. Chce Lebron wzmocnień niech weźmie za sezon min. Na pewno ktoś dobry do nich dołączy z FA.

Ale kto pisal o jakims celowniku?

To ja zwykly iser wspomnial o takim pomysle, nigdzie w necie nie widze wzmianki o tym by lal bylo zainteresowane pgeorgiem.

Dodatkowo pytalem o mozliwosc przygotowania capspace pod to wiec nie zakladalem podpisywania za grosze.

Wedlug mnie, 4letnie umowa w okolicy maxa dla PGeorga i mialby lakwes na 1 miejsu ze wszystkich klubow.

a to duzo lepszy fit niz przymierzany Derozan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marceli73 napisał(a):

Jasne. Niech Lebron i George zgodnie wezmą po 20 banki za sezon. Śmiesza mnie teksty typu Young George na celowniku LAL :). Oni myślą że przyjdzie im gwiazda ku... za minimum grać. Chce Lebron wzmocnień niech weźmie za sezon min. Na pewno ktoś dobry do nich dołączy z FA.

to akurat ładne

 LeBron i AD po maxie, a potem do Pelinki - weź coś zrób, żebyśmy grali o misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Robaq napisał(a):

to akurat ładne

 LeBron i AD po maxie, a potem do Pelinki - weź coś zrób, żebyśmy grali o misia.

Dokładnie :). Powiem tak. Takie pier... czy się zmieści George to już mnie zaczyna wk... Taki Davis i James powinni teraz być u Pelinki i prosić że mu zrobią laskę po kolei jak ściągnie KCP. Ten akurat jest dostępny, w zasięgu i może być chętny jak się kasa będzie zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marceli73 napisał(a):

Dokładnie :). Powiem tak. Takie pier... czy się zmieści George to już mnie zaczyna wk... Taki Davis i James powinni teraz być u Pelinki i prosić że mu zrobią laskę po kolei jak ściągnie KCP. Ten akurat jest dostępny, w zasięgu i może być chętny jak się kasa będzie zgadzała.

Jeszcze brakuje zeby do luznego pomyslu @mac napisac, ze fani Lakers znowu szaleja I mamy pelne kolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

6 godzin temu, Robaq napisał(a):

to akurat ładne

 LeBron i AD po maxie, a potem do Pelinki - weź coś zrób, żebyśmy grali o misia.

no tak Lebron i ADavis zarabiaja maxa i to jest problemem Lakers..

Ciekawe czy da sie sprawdzic jak Lakers sie prezentowali przed tym jak ta dwojka do nich dolaczyla, a jak z nimi.

6 godzin temu, marceli73 napisał(a):

Dokładnie :). Powiem tak. Takie pier... czy się zmieści George to już mnie zaczyna wk...

To wrzuc mnie na ignora BO POZA MNA NIKT W CALYM INTERNECIE o tym nie pier...

 

ech, ja pier ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mac napisał(a):

To wrzuc mnie na ignora BO POZA MNA NIKT W CALYM INTERNECIE o tym nie pier...

 

ech, ja pier ...

Bez spiny. Nie chodzi mi tu konkretnie o ludzi z tego forum. Raczej o tych specjalistów z USA którzy pier... farmazony non stop i tworzą tą cała otoczkę z g... klejoną nie mająca kompletnie sensu i niespinającą się pod żadnym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Lekko ponad 1/3 tegorocznego draftu to international players. Ciekawe jak to będzie się kształtować w momencie, gdy Afryka na dobre odpali. 

ale przeciez z tej 1/3 - to przynajmniej 1/3 nie odpali. Jesli nie wiecej.

Musiałbyś to - aby być takim dokładnym na rundy, 

a potem zerknąc kto w ogóle z II rundy ma szanse trafić do NBA.

Bo mniemam, że 1/3 tych ktorzy trafią od razu nie odpali, a pewnie 1/3 z II rundowcow w ogole nie trafi do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Robaq napisał(a):

ale przeciez z tej 1/3 - to przynajmniej 1/3 nie odpali. Jesli nie wiecej.

Musiałbyś to - aby być takim dokładnym na rundy, 

a potem zerknąc kto w ogóle z II rundy ma szanse trafić do NBA.

Bo mniemam, że 1/3 tych ktorzy trafią od razu nie odpali, a pewnie 1/3 z II rundowcow w ogole nie trafi do NBA.

To zupełnie inna kwestia. Ja piszę o samym poborze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.06.2024 o 09:23, karpik napisał(a):

To, że Bona ma większy potencjał nie znaczy, że będzie grał w Sixers, którzy chcieliby być contenderem. Oni go wzięli, żeby go spokojnie rozwijać, na razie nie jest żadną konkurencją dla Reeda. Jeśli Reed zrobi papa z Sixers, to tylko dlatego, żeby uwolnić więcej gotówki lub dopiąć jakąś większą wymianę.

Zrobie potezny overreaction, ale Bona wygladal w 1 meczu SL tak, jak Reed chcialby kiedykolwiek wygladac. Niesamowity atletyzm I ciag na kosz, byl mniej surowy niz bym sie spodziewal.

A duet Maxey McCain bedzie wyjatkowo wkurwiajacy dla przeciwnikow.

A patrzac na to, co zrobil Edey z Kesslerem(2y experience bdb shotblocker?), to mozemy sie za kilka lat smiac z tego overthinkingu na temat Edeya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Reikai napisał(a):

Zrobie potezny overreaction, ale Bona wygladal w 1 meczu SL tak, jak Reed chcialby kiedykolwiek wygladac. Niesamowity atletyzm I ciag na kosz, byl mniej surowy niz bym sie spodziewal.

Niech Bona chociaż powtórzy sukces Reeda z jego pierwszego sezonu (G League MVP), to pogadamy. Na razie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A patrzac na to, co zrobil Edey z Kesslerem(2y experience bdb shotblocker?), to mozemy sie za kilka lat smiac z tego overthinkingu na temat Edeya.

Tez mialem Edeya w Memphis (w forumowym mocku). Chociaz realnie wolalbym go w spurs jako ochroniarza/backup dla dluzszej kariery Wembego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Shams Charania: Denver Nuggets No. 22 overall pick DaRon Holmes II has suffered a torn right Achilles tendon, sources tell @TheAthletic @Stadium. He’s expected to miss the 2024-25 season. Devastating blow for one of the Nuggets’ promising young pieces.

to jakis zart?

Bardzo słaby żart. 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.