Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kuba2419 napisał(a):

Co ma piernik do wiatraka? PO na luzie będą więc pick raczej 15+

lol, pisałeś ze Hawks w 44 będą szorować dno, Hawks w 42 jak są jeszcze daleko od swojego peaku już są zespołem na poziomie HCA - a pytasz co ma piernik do wiatraka :) 

Ostatnim takim pewnym siebie GMem z którym miałem swap był Laf po pierwszych 8 kolejkach sezonu- jak się historia potoczyła chyba nie muszę przypominać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

lol, pisałeś ze Hawks w 44 będą szorować dno, Hawks w 42 jak są jeszcze daleko od swojego peaku już są zespołem na poziomie HCA - a pytasz co ma piernik do wiatraka :) 

Ostatnim takim pewnym siebie GMem z którym miałem swap był Laf po pierwszych 8 kolejkach sezonu- jak się historia potoczyła chyba nie muszę przypominać 

Gdzie PTB a gdzie Rockets :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 15 min

Dzień 92 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 111 - Nets 90
play-by-play

Sonics 115 - Clippers 83
play-by-play

Bucks 92 - Pistons 114
play-by-play

Heat 85 - Kings 88
play-by-play

Magic 80 - Nuggets 94
play-by-play

Cavaliers 104 - Pacers 138
play-by-play

Warriors 103 - Spurs 98
play-by-play

Suns 108 - Trailblazers 111
play-by-play

Jazz 120 - Celtics 112
play-by-play

Hawks 111 - Knicks 89
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Josh Smith (Hawks) - 30


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie mecze Dennisa natknęły mnie aby spojrzeć na ten fantastyczny Power Ranking :

W dniu 1.08.2023 o 12:33, julekstep napisał(a):

Tradycyjnie zaczynamy od rankingu grajków! (w nawiasie zmiana względem ostatniego sezonu)

będę sukcesywnie dodawał kolejne pozycje, zaczynamy tradycyjnie od PG

PG:

1 (+1). Stephen Curry - Curry jest Bogiem. Szkoda że koledzy nie wzięli z niego przykładu na campach...ale to tylko sprawia, że najlepszy chyba obecnie gracz simki będzie miał jeszcze większe pole do popisu i będzie głównym kandydatem do MVP.
2 (-1). Russell Westbrook - To ciągle potwór, jednak w tym sezonie będzie chyba musiał uznać wyższość bardziej 'skillowego' Curry'ego
3 (+1). John Wall - Po cichu zrobił bardzo fajne campy (zyskał tam gdzie trzeba, stracił tam gdzie nie ma to znaczenia) i John Wall jest obecnie trzecim najlepszym rozgrywającym....ale no ma pecha że gra w tej samej konferencji co Curry i Brick, więc - jeśli nie będzie jakichś kontuzji itp - to pewnie dalej nie zaliczy debiutu w ASG a nikt w simce tak na to nie zasługuje.
4 (+6). Ricky Rubio - Dramat...do trójki potworów z Kolorado w tym sezonie dołącza Rubio, który wszedł właśnie na poziom all-stara jako point guard. Bardzo dobry scoring i rozegranie + świetna obrona (lepszy jest tylko Brick). Liga będzie miała problem.
5 (-2). Jrue Holiday - Lekki spadek, ale koledzy nadrobili i GSW wyglądają potężnie. Zobaczymy czy Holiday ma co trzeba żeby poprowadzić swoją ekipę do WCF (przy obecnym poziomie Nuggets na finały raczej nie ma co liczyć)
6 (-). Damian Lillard - Fajne combo scoringu i playmakingu, ale obrona pozostawia trochę do życzenia. Pytanie na ile Harden pozwoli mu błyszczeć.
7 (+4). Kemba Walker - Dobry we wszystkim, wybitny w niczym
8 (-3). Rajon Rondo - Ciągle bardzo dobre (ale już nie wybitne) combo playmakingu i obrony, bez odrobiny sensownego scoringu.
9 (-). Jameer Nelson - Przeciwieństwo Rondo. Świetne combo scoringu i playmakingu, ale w obronie krzesło. Pytanie też czy wiek będzie miał znaczenie. To pewnie jego ostatni tak dobry sezon.
10 (+3). Nate Robinson - Fajny all-arounder...pytanie czy w tym sezonie będzie w stanie się pokazać bo póki co pewnie planowany jest jako 6th man w Cavs...a szkoda. Może jeszcze jakiś deal uratuje mu sezon.

Honorable mentions: 11 (-4). Mike Conley / 12 (+3). Tyus Jones / 13 (*). Elfirid Payton / 14 (*). Dejounte Murray / 15 (-3). T

26, 36, 19, 26 punkty z ostatnich czterech spotkań to średnio wychodzi 26,75 PPG. 3,8,8,11 to średnio wychodzi 7,5 APG.

Spójrzmy na cały sezon. 33 MPG, 17,7 PPG, 8,4 APG, 1,4 SPG 51 FG% , 45 % 3PFG przy średnio czterech rzutach na mecz.

Rondo np ma 38 MPG , 17,9 PPG, 9,4 APG, 2,6 SPG, 42 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Jrue np ma 38 MPG , 18,3 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 45 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Rubio np ma 38 MPG , 17,4 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 43 % FG i 38 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Murray np ma 38,4 MPG , 18,7 PPG, 9,9 APG, 2,7 SPG, 44 % FG i 39 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Chyba nie muszę pisać, że jakby wziąć PER 36 to by Dennisowi rosły statystki a tym, których podałem malały. Jak dla mnie spokojnie można by było wywalić któregoś z w/w z TOP 15 PG i wstawić w jego miejsce Dennisa także tym stwierdzeniem udowodniłem, ze Dennis to TOP 15 PG simbasketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Ostatnie mecze Dennisa natknęły mnie aby spojrzeć na ten fantastyczny Power Ranking :

26, 36, 19, 26 punkty z ostatnich czterech spotkań to średnio wychodzi 26,75 PPG. 3,8,8,11 to średnio wychodzi 7,5 APG.

Spójrzmy na cały sezon. 33 MPG, 17,7 PPG, 8,4 APG, 1,4 SPG 51 FG% , 45 % 3PFG przy średnio czterech rzutach na mecz.

Rondo np ma 38 MPG , 17,9 PPG, 9,4 APG, 2,6 SPG, 42 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Jrue np ma 38 MPG , 18,3 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 45 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Rubio np ma 38 MPG , 17,4 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 43 % FG i 38 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Murray np ma 38,4 MPG , 18,7 PPG, 9,9 APG, 2,7 SPG, 44 % FG i 39 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Chyba nie muszę pisać, że jakby wziąć PER 36 to by Dennisowi rosły statystki a tym, których podałem malały. Jak dla mnie spokojnie można by było wywalić któregoś z w/w z TOP 15 PG i wstawić w jego miejsce Dennisa także tym stwierdzeniem udowodniłem, ze Dennis to TOP 15 PG simbasketu.

ty dyskutujesz z rankami Julcia, widac że świeżak jestes 😋 przeciez tam od miejsca 11-15 to sa goscie lepsi niz typy z pozycji 4-10 i to tak luzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LAF napisał(a):

Ostatnie mecze Dennisa natknęły mnie aby spojrzeć na ten fantastyczny Power Ranking :

26, 36, 19, 26 punkty z ostatnich czterech spotkań to średnio wychodzi 26,75 PPG. 3,8,8,11 to średnio wychodzi 7,5 APG.

Spójrzmy na cały sezon. 33 MPG, 17,7 PPG, 8,4 APG, 1,4 SPG 51 FG% , 45 % 3PFG przy średnio czterech rzutach na mecz.

Rondo np ma 38 MPG , 17,9 PPG, 9,4 APG, 2,6 SPG, 42 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Jrue np ma 38 MPG , 18,3 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 45 % FG i 33 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Rubio np ma 38 MPG , 17,4 PPG, 9,6 APG, 2,4 SPG, 43 % FG i 38 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Murray np ma 38,4 MPG , 18,7 PPG, 9,9 APG, 2,7 SPG, 44 % FG i 39 % 3PFG przy takiej samej ilości rzutów za trzy punkty.

Chyba nie muszę pisać, że jakby wziąć PER 36 to by Dennisowi rosły statystki a tym, których podałem malały. Jak dla mnie spokojnie można by było wywalić któregoś z w/w z TOP 15 PG i wstawić w jego miejsce Dennisa także tym stwierdzeniem udowodniłem, ze Dennis to TOP 15 PG simbasketu.

ale wiesz że są dwie strony parkietu?

każdy z wymienionych przez Ciebie grajków jest b.dobry / świetny w obronie, kiedy Dennis to w defensywie typowy średniak -> tu masz różnicę

 

ale jak Cię to pocieszy to on się z Ty Lawsonem bił o 15te miejsce :) (różnica w rankingu 0,1 na korzyść Schrodera -> ale dałem Lawsona ze względu na opinię no i za to że jednak u PG baaaardzo cenię playmaking :P)

8 minut temu, elwariato napisał(a):

ty dyskutujesz z rankami Julcia, widac że świeżak jestes 😋 przeciez tam od miejsca 11-15 to sa goscie lepsi niz typy z pozycji 4-10 i to tak luzem

niech już Cię nie piecze ten Tyus poza top10

jak campy mu siądą jeszcze raz to wskoczy do tej elity!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

ale wiesz że są dwie strony parkietu?

każdy z wymienionych przez Ciebie grajków jest b.dobry / świetny w obronie, kiedy Dennis to w defensywie typowy średniak -> tu masz różnicę

 

ale jak Cię to pocieszy to on się z Ty Lawsonem bił o 15te miejsce :) (różnica w rankingu 0,1 na korzyść Schrodera -> ale dałem Lawsona ze względu na opinię no i za to że jednak u PG baaaardzo cenię playmaking :P)

niech już Cię nie piecze ten Tyus poza top10

jak campy mu siądą jeszcze raz to wskoczy do tej elity!

w elicie to on juz jest od dawna, pan poprostu działasz post factum 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 93 (na pierwszym miejscu goscie)

Mavericks 114 - Cavaliers 88
play-by-play

Heat 99 - Celtics 104
play-by-play

Suns 69 - Hornets 111
play-by-play

Sonics 126 - Kings 132
play-by-play

Knicks 74 - Pistons 129
play-by-play

Warriors 119 - Jazz 111
play-by-play

Nuggets 134 - Timberwolves 115
play-by-play

Bulls 142 - Bucks 111
play-by-play

Trailblazers 116 - Spurs 107
play-by-play

76ers 93 - Nets 107
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Ray Allen (Suns) - 10
    Blake Griffin (Jazz) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 94 (na pierwszym miejscu goscie)

Nets 108 - Sonics 103
play-by-play

Magic 109 - Heat 77
play-by-play

76ers 101 - Timberwolves 102
play-by-play

Pistons 104 - Kings 97
play-by-play

Knicks 88 - Wizards 118
play-by-play

Jazz 131 - Cavaliers 129
play-by-play

Warriors 125 - Suns 104
play-by-play

Mavericks 117 - Raptors 129
play-by-play

Hawks 96 - Trailblazers 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Ben Gordon (Hawks) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 95 (na pierwszym miejscu goscie)

Wizards 88 - 76ers 108
play-by-play

Hornets 112 - Magic 110
play-by-play

Hawks 114 - Timberwolves 127
play-by-play

Cavaliers 95 - Pistons 123
play-by-play

Nuggets 87 - Heat 109
play-by-play

Knicks 88 - Jazz 108
play-by-play

Celtics 100 - Bulls 110
play-by-play

Suns 114 - Warriors 123
play-by-play

Clippers 105 - Sonics 125
play-by-play

Lakers 117 - Spurs 98
play-by-play

Pacers 111 - Bucks 98
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Chris Bosh (Clippers) - 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

Dzień 96 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 126 - Hornets 120
play-by-play

Clippers 101 - Nets 86
play-by-play

Celtics 123 - Mavericks 128
play-by-play

Heat 98 - 76ers 84
play-by-play

Lakers 106 - Sonics 93
play-by-play

Hawks 102 - Bucks 91
play-by-play

Grizzlies 109 - Nuggets 111
play-by-play

Cavaliers 117 - Pacers 113
play-by-play

Raptors 111 - Suns 101
play-by-play

Magic 112 - Jazz 127
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.