Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jest też inny schemat: jak wygrywam, to Ciebie nie ma, wystarczą dwie porazki, to wychodzisz ze swojej nory przyjmując pozycję wszechwiedzącego.

KD krytykowałem od momentu podpisania kontraktu (a po campach - z oczywistych względów - krytyka się dwukrotnie nasiliła), nie moja wina że masz tak wyjebane ego że myślisz że cała krytyka obraca się wokół Ciebie xD

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A to, że Monroe to downgrade Odena, to wierutna bzdura. Monroe jest o tyle samo lepszy na PF, co Oden na C.

Monroe jest o 0,72 lepszy na PF
Oden jest o 1,75 lepszy na C

to już jest wyraźna różnica, dodatkowo w typowej 'backcourt-heavy' ekipie (jaką są Spurs na ten moment) Oden jest dużo lepszy jako ten 'jedyny sensowny big' (Monroe to fajny 'luxury-big', który byłby świetny jako PF przy typowym C -> porównując do Mistrzowskiego Składu Magic, który jest Złotym Standardem Simbasketu, to taki bardziej ofensywny LMA).

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A że mam Tristana, to poszukuje typowego C. I ciągle próby oczerniania mnie i zaniżania moich assetow niestety są skuteczne. Jesteś skutecznym trollem 😕

Jak ładnie zagadasz i przeprosisz to mogę go wziąć za AK!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

KD krytykowałem od momentu podpisania kontraktu (a po campach - z oczywistych względów - krytyka się dwukrotnie nasiliła), nie moja wina że masz tak wyjebane ego że myślisz że cała krytyka obraca się wokół Ciebie xD

Monroe jest o 0,72 lepszy na PF
Oden jest o 1,75 lepszy na C

to już jest wyraźna różnica, dodatkowo w typowej 'backcourt-heavy' ekipie (jaką są Spurs na ten moment) Oden jest dużo lepszy jako ten 'jedyny sensowny big' (Monroe to fajny 'luxury-big', który byłby świetny jako PF przy typowym C -> porównując do Mistrzowskiego Składu Magic, który jest Złotym Standardem Simbasketu, to taki bardziej ofensywny LMA).

Jak ładnie zagadasz i przeprosisz to mogę go wziąć za AK!

AK super ❤️ Dawaj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nie wiem czy są ligi na świecie z tak dobrym komiszem pro publico bono. Może Wilq i to tyle z list na świecie. W moim okręgu Julkowi proponowałbym numer 1 z listy wyborczej.  

Uczciwie trzeba przyznać, że jako Komisz jest cudowny. Serio - widać te korpo-rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.