Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Jawks jaki walec od dołączenia Josha Smitha… a wciąż gramy bez 2 podstawowych rezerwowych - Paula i Arizy :) 

Wieczorem Derby Ciechocinka, Sylwek chyba nieznacznym faworytem, ale nie poddajemy się :) 

Pacers w niezłym dołku, PO niezagrożone, ale HCA zaczyna stać pod znakiem zapytania w Indianie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 15 min

Dzień 68 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 111 - Heat 123
play-by-play

Lakers 94 - Kings 93
play-by-play

Raptors 110 - Hawks 122
play-by-play

Timberwolves 82 - Nets 107
play-by-play

Suns 119 - Trailblazers 114
play-by-play

Clippers 117 - Bulls 118
play-by-play

Spurs 106 - Sonics 120
play-by-play

Magic 97 - 76ers 98
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Monta Ellis (Kings) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Celtics 81 - Warriors 115
play-by-play

Pistons 85 - Hawks 100
play-by-play

Spurs 118 - Mavericks 103
play-by-play

Timberwolves 84 - Nuggets 120
play-by-play

Knicks 100 - Nets 103
play-by-play

Heat 88 - Lakers 91
play-by-play

Raptors 122 - Wizards 109
play-by-play

Trailblazers 89 - Grizzlies 107
play-by-play

Sonics 102 - Rockets 99
play-by-play

Hornets 88 - Bulls 85
play-by-play

Clippers 109 - Cavaliers 107
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Steve Francis (Pistons) - 6
    Chris Kaman (Pistons) - 9
    Stephen Curry (Raptors) - 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny okres gry Dumnych SuperSonics - 6 kolejnych W i pokonani m.in: Nuggets, Wolves, Spurs, czy dziś Rockets. Wieczorem mecz z Warriors i będzie można pokusić się o jakieś podsumowanie pierwszej części sezonu (bo dopiero wieczorem będę miał rozegrane 41 meczy).

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka 3 min

Dzień 70 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 85 - Lakers 142
play-by-play

Cavaliers 114 - Wizards 120
play-by-play

Pacers 117 - Magic 114
play-by-play

Timberwolves 99 - Clippers 125
play-by-play

Warriors 130 - Sonics 126
play-by-play

Nuggets 123 - Hornets 118
play-by-play

Heat 88 - Grizzlies 96
play-by-play

Hawks 98 - Rockets 107
play-by-play

Mavericks 95 - Kings 116
play-by-play

Bucks 79 - Celtics 114
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 71 (na pierwszym miejscu goscie)

Celtics 79 - Nuggets 102
play-by-play

Wizards 102 - Bulls 117
play-by-play

Sonics 111 - Heat 126
play-by-play

Pacers 102 - Cavaliers 129
play-by-play

Nets 99 - Kings 102
play-by-play

Bucks 106 - Lakers 113
play-by-play

Raptors 108 - Hornets 93
play-by-play

76ers 110 - Trailblazers 132
play-by-play

Rockets 127 - Clippers 122
play-by-play

Timberwolves 131 - Spurs 105
play-by-play

Pistons 112 - Magic 121
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon wygląda o niebo lepiej od poprzedniego w Dumnych SuperSonics.

W poprzednim w połowie sezonu miałem bilans 24-22, ale byłem po dobrym starcie na równi pochyłej, natomiast teraz w połowie sezonu miałem 18-16, co nie zapowiadało się dobrze, ale do g41 mam 24-17. W małych pkt. +/- poprzednio było -0,1 i się pogarszało, a teraz tez miałem jeszcze niedawno ujemny, ale aktualnie jest 0,7pkt. i jestem na 14 seedzie w tej kategorii (od 15go czyli Blazers wszyscy już są na minusie). 

Kolejna kwestia torotacja:

W poprzednim sezonie niepotrzebnie sporo rotowałem szukając najlepszego rozwiązania i ewidentnie dołował mi Emeka, a Flynn grał fatalnie w s5 po dobrym starcie. DeRozana przerzucałem od sf w s5 do 6th mana jako na obwód. Moim podstawowym wysokim backupem był Ed Davis, który w tym sezonie jeszcze nawet nie zadebiutował. Rotoacje miałem 8-osobową + Dexter Pittman. Teraz przez cały sezon (McGrady dołączył po 5 meczach) gram 9-osobową rotacją + czasami na chwilę wyjdzie Caruso lub Ilyasova. Mam lepszego sf w s5 niż poprzednim sezonie (tam kombinowałem przemiennie z DeRozanem i Tadziem Youngiem bo nie miałem nikogo jako backup pg). Teraz obwód z ławki mi zapewnia Flynn, a w rezerwie jest jbc młody Caruso. McGrady nie zawsze już daje radę, ale i tu jest Hayward, ktory gdyby nie powrót do domu Tracyego grałby juz teraz w s5, a musi zaczekać na to do przyszłego sezonu. 

Różnice robi też DeRozan w s5 rozgrywający swój najlepszy sezon w karierze - 21,5pkt. (rekord) 6,4zb. 3,7as. i 3 prz. (rekord) liderując przy okazji w simce w kategorii steali. Jego postęp już opisywałem ostatnio. Oczywiście  po sezonie podpisuję z nim nowy 5/6-letni kontrakt. Rekord punktowy notuje też Goran Dragic - 26,2pkt. ale lekko pogorszył mi się w zbiórkach (5,7) i asystach (7,5). Jednak z nim jako pg udało mi się zbilansować odpowiednio ilość strat -notuję ich mało 12,8 (6 miejsce), samemu wymuszając sporo u przeciwnika 14,3 (8 miejsce). Rozgrywam za to swój najlepszy sezon pod względem asyst - 25,5 (7 miejsce). Kolejny bardzo dobry i równy sezon gra też Brook Lopez, który poprawił nieco blok i zbiórkę, a dodając do tego pkt. steale i asysty notuje kolejne wszechstronne statsy. 

Biedrins i McGrady jako uzupełnienie s5 oddają nie wiele rzutów (wypoczęty po Hawks/BucksMcGrady na bardzo dobrych %), co daje mi 3 graczy zdobywających powyżej 20pkt. Z ławki świetny sezon gra Flynn (10pkt. 3,3as. 1,7prz. 52% FG, 94%FT) oraz jak wspomniałem wyżej McGradyego uzupełnia Hayward. Beasley jest produktywniejszy z ławki na pf mimo tych słabych % z gry. Swoje robi też Tyler Zeller jako podkoszowy klocek.

Właśnie przegrałem z tankującymi Heat, ale mimo wszystko SuperSonics powinni się zameldować w playoffs i będziemy walczyć z Warriors (oni mnie sklepali na moim podwórku mecz wcześniej) o mistrzostwo Dywizji i 2 seed na Zachodzie. Zakładam jakieś 46-48W

Go Dumni SuperSonics! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 72 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 108 - Cavaliers 97
play-by-play

Heat 95 - Hawks 108
play-by-play

Bulls 103 - Mavericks 126
play-by-play

Sonics 84 - Knicks 107
play-by-play

Pacers 142 - Celtics 127
play-by-play

Jazz 101 - Hornets 114
play-by-play

Grizzlies 113 - Magic 111
play-by-play

Pistons 124 - Nets 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Pascal Siakam (Hawks) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.