Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Śmiesznie zawsze jak kilkuletni tankerzy pouczają jak budować mocny zespół :)

jeszcze smieszniejsze jest to ze duet liderow Brook/Goran o ktorym z takim namaszczeniem pisze @Alonzo to mu wlasnymi rekoma wytankowalem!

no i to ja mam rekord awansow do PO pod rzad a 1st picka mialem tylko raz - teraz tankowalem poltora sezonu (to ze mi inni zostawili Ingrama do 7mego picku to nie do mnie pretensje!), wiec teksty o kilkuletnim tanku zachowaj dla siebie (od kolejnego sezonu tankujesz przeciez!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Śmiesznie zawsze jak kilkuletni tankerzy pouczają jak budować mocny zespół :)

Sztuką jest tak przebudować zespół, by był w grze o stawkę bez tanku. Szorować dno przez kilka sezonów, by później chełpić się grą w Finale przez X sezonów, czy nawet mistrzostwami to żadne osiągnięcie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

jeszcze smieszniejsze jest to ze duet liderow Brook/Goran o ktorym z takim namaszczeniem pisze @Alonzo to mu wlasnymi rekami wytankowalem!

no i to ja mam rekord awansow do PO pod rzad a 1st picka mialem tylko raz (a to ze mi inni zostawili Ingrama do 7mego picku to nie do mnie pretensje!)

Nie mówię nie, ale Brook Lopez to siódmy pick, a Dragic 10.

To nie są jakieś absolutnie topowe prospekty, chociaż nie ukrywam, że zrobiłeś w Seattle dobrą robotę i sprawną przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Sztuką jest tak przebudować zespół, by był w grze o stawkę bez tanku. Szorować dno przez kilka sezonów, by później chełpić się grą w Finale przez X sezonów, czy nawet mistrzostwami to żadne osiągnięcie :P 

zdobyłem misia po 15 czy 16 sezonach bycia rok w rok w PO :)

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Nie mówię nie, ale Brook Lopez to siódmy pick

to tak jak Ingram :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

jeszcze smieszniejsze jest to ze duet liderow Brook/Goran o ktorym z takim namaszczeniem pisze @Alonzo to mu wlasnymi rekami wytankowalem!

Tak było. 

Wybrałeś Brooka i Mikea Beasleya, którego później wymieniłeś z jednego swojego teamu bodajże do drugiego (Seattle :P ). Wyświetliło mi się, że macie draft 2008 z którego robiłem kiedyś na forum dość szczegółowy Redraft i wszedłem sobie porównać jak oceniacie po latach tych graczy (wtedy jeszcze nie rozumiejąc, że stał za tym exel :D)  i tak trafiłem do simki 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał(a):

Tak było. 

Wybrałeś Brooka i Mikea Beasleya, którego później wymieniłeś z jednego swojego teamu bodajże do drugiego (Seattle :P ). Wyświetliło mi się, że macie draft 2008 z którego robiłem kiedyś na forum dość szczegółowy Redraft i wszedłem sobie porównać jak oceniacie po latach tych graczy (wtedy jeszcze nie rozumiejąc, że stał za tym exel :D)  i tak trafiłem do simki 😊

Julek wybrał też Dragica i pamiętam, że nie rozumiałem do końca hype na Niego, a mocno go propsował. Nie pamiętam jak wyglądał w dniu draftu, ale trzeba przyznać, że to był nietypowy prospekt i zawodnik po dziś dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Tak było. 

Wybrałeś Brooka i Mikea Beasleya, którego później wymieniłeś z jednego swojego teamu bodajże do drugiego (Seattle :P ). Wyświetliło mi się, że macie draft 2008 z którego robiłem kiedyś na forum dość szczegółowy Redraft i wszedłem sobie porównać jak oceniacie po latach tych graczy (wtedy jeszcze nie rozumiejąc, że stał za tym exel :D)  i tak trafiłem do simki 😊

oj nie mój drogi, to by było nieetyczne a chyba każdy wie że jestem najbardziej moralnym komiszem na całym e-nba

W dniu 6.10.2020 o 14:24, julekstep napisał(a):

Sonics out: Michael Beasley, Nets 2nd 2033

Sonics in: Goran Dragic

Bulls out: Goran Dragic

Bulls in: Michael Beasley, Nets 2nd 2033

@Tecu

na ten deal naciąłem jednego z największych cwaniaków w historii forumowych gierek, więc trochę szacunku!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Julek wybrał też Dragica i pamiętam, że nie rozumiałem do końca hype na Niego, a mocno go propsował. Nie pamiętam jak wyglądał w dniu draftu, ale trzeba przyznać, że to był nietypowy prospekt i zawodnik po dziś dzień :)

Z Dragiciem pamiętam, że jak mu po rookie kontrakcie dawałem chyba 4-letni po 5,5mln$ to były opinie, że przepłacam/ryzykuje sporo $$$ na takiego sobie gracza. 

Brook był legit centrem od początku - ale mi to Julek na Priv tłumaczył, bo nie bardzo kumałem jak taki se Brook z rl Nets tu może być tak dobrym graczem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

bo nie bardzo kumałem jak taki se Brook z rl Nets tu może być tak dobrym graczem

Brook Lopez w Nets to był jeden z najbardziej fun to watch wysokich w lidze pod względem ofensywy, uwielbiałem go.

A jego metamorfoza w elite defensora plus zmiana gry w ofensywie to jedna z lepszych historii w moim oglądaniu NBA.

Ogólnie na przestrzeni kariery niedoceniany grajek moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

oj nie mój drogi, to by było nieetyczne a chyba każdy wie że jestem najbardziej moralnym komiszem na całym e-nba

na ten deal naciąłem jednego z największych cwaniaków w historii forumowych gierek, więc trochę szacunku!

A! To zwracam honor :P 

Mi się udało odzyskać z Bulls Beasleya w dealu, gdzie oddawałem 7834784238743878943 1st picków za przejęcie Buźki Ersana na jego niezapomnianym kontrakcie. 

Dzięi temu cała trójka - Brook, Goran i Mike gra w Dumnych SuperSonics do końca kariery. 

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Brook Lopez w Nets to był jeden z najbardziej fun to watch wysokich w lidze pod względem ofensywy, uwielbiałem go.

A jego metamorfoza w elite defensora plus zmiana gry w ofensywie to jedna z lepszych historii w moim oglądaniu NBA.

Ogólnie na przestrzeni kariery niedoceniany grajek moim zdaniem.

Brooka scoutowali moi rl Heat przed wybraniem B'Easyego - dlatego miałem do niego inny stosunek, widząc że na początku kariery grał co innego niż czytałem w scoutingach beatwritterów Heat. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Śmiesznie zawsze jak kilkuletni tankerzy pouczają jak budować mocny zespół :)

rownie zabawne jak Gmowie co nigdy nie mieli mocnych zespołów obruszaja się na porady tankerow budujących mocne zespoły myśląc ze sami zbudowani kiedykolwiek mocny zespół bez tanku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 65 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 113 - Grizzlies 117
play-by-play

Knicks 98 - Nets 112
play-by-play

Wizards 96 - Hawks 114
play-by-play

Jazz 106 - Warriors 96
play-by-play

Pacers 117 - 76ers 119
play-by-play

Pistons 111 - Trailblazers 103
play-by-play

Hornets 83 - Celtics 113
play-by-play

Suns 110 - Cavaliers 95
play-by-play

Sonics 113 - Mavericks 94
play-by-play

Heat 110 - Raptors 126
play-by-play

Timberwolves 126 - Magic 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jeff Teague (Pacers) - 7
    Marc Gasol (Celtics) - 53


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

Dzień 66 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 107 - Pacers 102
play-by-play

Nuggets 88 - Sonics 112
play-by-play

Hawks 103 - Heat 100
play-by-play

Jazz 120 - Mavericks 111
play-by-play

Raptors 120 - Lakers 114
play-by-play

Pistons 122 - Timberwolves 120
play-by-play

Grizzlies 85 - Knicks 106
play-by-play

Rockets 105 - Spurs 119
play-by-play

Bucks 92 - Bulls 135
play-by-play

Clippers 112 - Wizards 93
play-by-play

Suns 117 - Nets 120
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Thaddeus Young (Nuggets) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

Dzień 67 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 124 - Warriors 146
play-by-play

Rockets 104 - Grizzlies 120
play-by-play

Pistons 161 - Pacers 119
play-by-play

Knicks 107 - Cavaliers 126
play-by-play

Celtics 91 - Heat 95
play-by-play

Nuggets 127 - Kings 122
play-by-play

Wizards 83 - Magic 99
play-by-play

76ers 83 - Bulls 116
play-by-play

Hornets 95 - Suns 113
play-by-play

Sonics 125 - Timberwolves 124
play-by-play

Hawks 111 - Nets 106
play-by-play

Bucks 99 - Clippers 115
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Isiah Hartenstein (Warriors) - 7
    Seth Curry (Kings) - 32
    Kyrie Irving (Wolves) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracy McGrady 💪

Quarter: 4  Time Remaining: 0:22  Timberwolves 124,  Sonics 125
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Timberwolves ball:

Tyreke Evans passes the ball to Carmelo Anthony (Left wing).
Carmelo Anthony passes the ball to Tyreke Evans (Right wing).
Tyreke Evans passes the ball to Thomas Bryant (Inside).
The Sonics attempt to trap him.
Thomas Bryant drives to the right baseline.
Thomas Bryant passes the ball to Wesley Matthews (Right baseline).
Wesley Matthews passes the ball to Noah Vonleh (Left baseline).
Tracy McGrady steps in front of Noah Vonleh and steals the pass.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:06  Timberwolves 124,  Sonics 125
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sonics ball:

Andris Biedrins passes the ball to Goran Dragic (Backcourt).
The Timberwolves attempt to trap him.
Goran Dragic brings the ball over the timeline.

Final Score - Sonics 125, Timberwolves 124

.. w drodze do HOF! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

teraz się zaczynają ciężkie lata jeśli chodzi o HoF (strasznie mocne klasy będą wchodziły)

więc jak się do tej pory nie dostał to już się nie dostanie :) 

Statsy już nie gwiazdorskie, ale odnalazł się jako przydatny roles na sf w s5. Obaczymy co przyniesie Seattle ten sezon i poagitujemy w odpowiednim temacie jak przyjdzie czas :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.