Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

w sumie w Heat te ustawienie na początku szło nieźle. z resztą rok temu też eksperymentowali

Darren Collison w poprzednich dwóch sezonach 22,8 i 23,6

W tym grają inside i very slow, a Collison notuje 10,3 ppg :)

Zabijaja go tak samo jak Wizards Beala :)

Także między kombinowaniem, a zwykłym ordynarnym tankiem jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 64 (na pierwszym miejscu goscie)

Hawks 110 - Knicks 105
play-by-play

Lakers 111 - Sonics 131
play-by-play

Nuggets 98 - Spurs 118
play-by-play

Warriors 105 - Pacers 96
play-by-play

Timberwolves 122 - Cavaliers 152
play-by-play

Bulls 105 - Hornets 84
play-by-play

Jazz 94 - Heat 108
play-by-play

Trailblazers 126 - Wizards 111
play-by-play

Nets 99 - Bucks 109
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kevin Seraphin (Cavs) - 8
    Evan Turner (Hornets) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

DeRozan król.

47 punktów machnął.

47pkt. i 19 FG (rekord klubu należy do MJa - 25FG) to jego rekordy kariery. 

Ogólnie DeRozan rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze pierwszy raz notując śr. ponad 20pkt. w karierze (aktualnie 21pkt.), na uwagę zasługuje też jego najlepsza śr. przechwytów w karierze (aktualnie 2,9prz.). 

Fajną linijkę miał dziś też Brook - 28pkt. 11zb. 8as. 7bl.

Słabo wypadła moja ławka - chyba najgorszy mecz w sezonie - tylko 4pkt. (Flynn i Zeller po 2pkt.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Ogólnie DeRozan rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze pierwszy raz notując śr. ponad 20pkt. w karierze (aktualnie 21pkt.), na uwagę zasługuje też jego najlepsza śr. przechwytów w karierze

I to ustawiony po za pierwszą trójką w ataku.

W dobrym momencie go przechwyciłeś. Jego prawa Birda będą sexy. On sam moim zdaniem w przyszłym sezonie będzie TOP15 SG ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

I to ustawiony po za pierwszą trójką w ataku.

W dobrym momencie go przechwyciłeś. Jego prawa Birda będą sexy. On sam moim zdaniem w przyszłym sezonie będzie TOP15 SG ligi.

Od przyszłego sezonu DeMar będzie już normalnie 3 opcją w ataku. W tym jeszcze Tracy ze względu na swój farewell:) 

Chyba ta pozycja sg jest dla niego optymalną. W poprzednim sezonie fajnie też odnajdował się grając na trzech obwodowych pozycjach z ławki, ale miałem wrażenie, że mogę go lepiej wykorzystywać w s5.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Od przyszłego sezonu DeMar będzie już normalnie 3 opcją w ataku. W tym jeszcze Tracy ze względu na swój farewell:) 

Chyba ta pozycja sg jest dla niego optymalną. W poprzednim sezonie fajnie też odnajdował się grając na trzech obwodowych pozycjach z ławki, ale miałem wrażenie, że mogę go lepiej wykorzystywać w s5.  

Granie Flynn over DeRozan to była zbrodnia :)

A nie wiem czy pamiętasz jeszcze kłóciłeś się z mną, zanim DeRozan wrócił do Seattle, że Flynn jest lepszy od DeRozana i wymiana zdań skończyła się obustronnym ignorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Granie Flynn over DeRozan to była zbrodnia :)

A nie wiem czy pamiętasz jeszcze kłóciłeś się z mną, zanim DeRozan wrócił do Seattle, że Flynn jest lepszy od DeRozana i wymiana zdań skończyła się obustronnym ignorem :P

Tak, pamiętam - ale wtedy DeRozan miał kryzys albo u Ciebie, albo w Jazz, a Flynn miał po kolejnych bardzo dobrych campach swoje 5min. :P 

Natomiast w poprzednim sezonie chciałem sprawdzić jak pójdzie mu gra w s5 co wiązało się z przerzuceniem Dragicia na sg i lawirowaniem między grą DeRozana z ławki na pg/sg/sf a grą na sf w s5 przy jednoczesnym ostrym zjeździe Emeki i baaardzo krótkiej ławki jaką dysponowałem. 

ja nie robię próbnych simek i wszystko sprawdzam/weryfikuję na tzw. czuja :P 

DeRozan stał się legitnym sg w s5 a Flynn fajnie sprawdza się z ławki jako backup pg/sg - i takie role chyba są im już pisane. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał(a):

gracz kasztan grajacy w contract year swoja zyciowke

@Alonzo zajarany rozwojem 'swojego' pupila

brzmi jakby znajomo!

DeRozan jak go od Ciebie brałem za starego Larry Hughesa szedł przecież jako balast, a od tamtej pory gra naprawdę bardzo fajnie i pokazuje, że może być jedną z 3 opcji ofensywnych w dobrym teamie + wykrystalizowała się dla niego optymalna pozycja - sg. Możliwe, że to tylko magia CY, ale ja uważam, że mam wreszcie dobrą 3 opcję ofensywną do duetu Brook/Goran.

Ty jako tanker inaczej na to patrzysz - bo łatwo się Tobie pozyskuje te wszystkie Ingramy, czy Tatumy z draftu, żonglując przy tym innymi graczami. ja tylko korygując roster nie mam aż takiego marginesu błędu.;) 

Co byś nie pisał - DeRozan zdecydowanie na plus od czasu dealu Magic - Dumni SuperSonics! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.