Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

pick 45 dorzucisz to swoje mistrzowskie aspiracje tegoroczne odłożę na przyszły sezon!

A tak na poważnie to powinienem był od razu publicznie podziękować, że ocaliłeś mnie przed stratą Roya. Przespałem temat ale Ty Przyjacielu byłeś na posterunku i hienom go nie oddałeś. Dzieki, że go dla mnie przechowujesz!

Qcin Przyjaciel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam wklepywanki

dziękuję za brak MLE dla Franka i brak ofert dla Isha! Jesteście kochani!

za jakieś 20 min zapraszam na disco!

4 godziny temu, Szulim napisał(a):

 

1. Nicolas Batum min

2. Tayshaun Prince min

3. Ben Gordon min

4. Mike Conley min

5. Bogdan Bogdanovic min

 

sorry, ba urlopie jestem i ciężko mi ogarnąć to FA 

patrząc na stan kasy to tylko Bogdana mogę wklepać :P 

W dniu 30.07.2023 o 09:53, Koelner napisał(a):
New York Knicks -$22 267 855

Andre Drummond LLE

Tyler Hansbrough min 

Kosta Koufos min

Deron Williams mim

 

na Derona już brak kasy

21 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

New Orleans Hornets:

Shannon Brown - 5 400 000, 1 rok, 0% - MLE*

Alex Len - 3 565 861, 3 lata, 5% - cap space przebite

James Ennis III - MLE przebite

Juan Toscano-Anderson MLE

Lou Williams LLE

 

nie masz LLE dostępnego, więc dla Lou idzie min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał(a):

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to oznacza , że jestem 4 ? Czy to oznacza , że jako 4 wybieram 

?

pytania tutaj -> to oznacza że jak x ekip zgłosi się po tego samego grajka to ekipy wyżej na liście mają wyższy priorytet (np. jak po tego samego grajka zgłosi się ekipa z miejsc 5+ to Ty go dostaniesz a jak ekipa z miejsc 1-3 to właśnie ta ekipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre campy dla Dumnych SuperSonics 💪

Przede wszystkim cieszą plusowe campy liderów - Brook Lopez (+12) poprawił Block +4, DReb +5 i Drivey +5Szczególnie Block i DReb są u niego istotne, bo we wcześniejszych latach jego kariery różowo tutaj nie było. Goran Dragic (+13) poprawił zwłaszcza Passing (+5), gdzie sezon w sezon mu konsekwentnie spadał ten skill, cieszy też +4 przy 3P. Również DeRozan (+6) poprawił istotne dla niego skille - 3P +3, Handling +4 i PerD +4 oraz kilka innych nieznacznie. Najlepiej campy poszły młodemu Caruso (+27), który poprawił się właściwie wszędzie, ale najbardziej w DriveD +8, Stealing +6, PerD +5, czy JumpShot i PostD po +4. Fajne campy na +11 miał też Ersan Ilyasova. Średnio zadowolony jestem z mojej nadziei na przyszłość Dennisa Smitha Jr. - niby +14 i +10 w Stealing, +9 w Handling i +8 w DriveD, ale na minus 3P, Passing, czy PerD. Dość neutralnie też Hayward, czy Beasley - tu się nieznacznie poprawili, tam lekko pogorszyli, ale ogólnie ok. Beasley lekko poprawił ofensywne skille, ale pogorszył defensywne, u Haya się to różnie rozłożyło. Niepokoi, że u obu PerD w dół. Ok campy miał też Flynn, choć pogorszenie jego Handling i Passing raczej sprowadza go definitywnie do roli backup guarda. Zawiedli moi wysocy gracze - Biedrins, Zeller i Davis na minus, choć Biedrins poprawił blok i zbiórkę, Davis zbiórkę, a Zeller PostD. Zawiedli kompletnie McGruder i McDaniels i to mogły być decydujące campy dla ich roli w Dumnych SuperSonics na przyszłość. 

Całościowo jednak były to dobre campy dla Seattle, dające nadzieję na przyszłość. Liczyłem jednak na to, że pomoga mi sie utwierdzić w rotacji jaką planowałem, jednak Caruso aż prosi się o włączenie go do rotacji, a na sf mam teraz jeszcze większy problem jak to ustawić, że każdy z trójki Beasley/Hayward/Ilyasova ma swoje atuty. Brakuje jeszcze kropki nad i żeby rotacja była gotowa na walke o powrót do playoffs, z nadzieją na zmazanie tego blamażu z poprzedniego sezonu.

Go Dumni SuperSonics! 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@Cichy liczę na Ciebie :D

 

Jak co roku, jako dodatek do Julkowych plikow PRZED I PO campach, compare z wartosciami +/- dla każdej umiejętności

Co by lepiej poznać przeciwników przed sezonem i przygotować konkurencyjne rankingi kasztanów;)

2041_compare.xlsx

 

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Cichy napisał(a):

Jak co roku, jako dodatek do Julkowych plikow PRZED I PO campach, compare z wartosciami +/- dla każdej umiejętności

Co by lepiej poznać przeciwników przed sezonem i przygotować konkurencyjne rankingi kasztanów;)

2041_compare.xlsx 269.27 kB · 5 pobrań

 

prawdziwy Bohater campowy.

Jakbys nie miał żony, to bym Cię oddał Wariatowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.