Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Roger napisał(a):

W sumie patrząc wstecz, to do Mavs już przyszło dwóch gości, którzy odrzucili birdowe maxy i podpisali za mniej z Dallas - może to jest jakaś wskazówka jak dzialać podczas tegorocznego FA 😏

Tylko Ty tam oferowałes maxa niebirdowego a @LAFdał maxa ale na dwa lata i raczej Durant tak krótkiego nie wybierze, no ale zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Koelner napisał(a):
New York Knicks

-$12 367 855

2. Nikola Peković  MLE*

 

Tu chyba musisz podac ile chcesz dac na to mle* (od minimum do 5.4mln i ile lat i ile procent)

36 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To pokazuje jak bardzo poszukiwany na eynku jest zawodnik w typie Biyombo.

chcialem sie smiac, ze @MarcusCamby za bardzo zaszalał z alkoholem na swoim all inclusive ale, po spojrzeniu się na mojego excela widzę go w top 5 (PF) a biorąc pod uwagę wiek (-30) trafia do top 7 wysokich. Nie wiedzialem ze az tak byl gnebiony w Nuggest (przez Antkia i Embida )albo sie tak wybil po odejsciu z Denver;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Cichy napisał(a):

Tu chyba musisz podac ile chcesz dac na to mle* (od minimum do 5.4mln i ile lat i ile procent)

chcialem sie smiac, ze @MarcusCamby za bardzo zaszalał z alkoholem na swoim all inclusive ale, po spojrzeniu się na mojego excela widzę go w top 5 (PF) a biorąc pod uwagę wiek (-30) trafia do top 7 wysokich. Nie wiedzialem ze az tak byl gnebiony w Nuggest (przez Antkia i Embida )albo sie tak wybil po odejsciu z Denver;)

 

Biyombo ma mniej potencjału , ale praktycznie ta sama klasa gracza. Trochę gorsza zbiorka, ale lepsza obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Biyombo ma mniej potencjału , ale praktycznie ta sama klasa gracza. Trochę gorsza zbiorka, ale lepsza obrona.

no tak, Biyombo jest pozycje wyzej (nie patrzac na potecjal).

choc to tez tylko cyferki, gdyby one graly, to Heat spelniloby oczekiwania Julka i juz 2 razy bylo w top 5 draftu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cichy napisał(a):

Tu chyba musisz podac ile chcesz dac na to mle* (od minimum do 5.4mln i ile lat i ile procent)

Już kiedyś była podobna sytuacja, jeśli się nic nie zmieniło, to przyjęte było  rok za 5,4. 

I co to wyjątków z *, jeśli dam pierwszą ofertę 5,4$ za rok. To poźniej przy ewentualnej zmianie lat. Muszę zachować tą kwotę, czy mogę ją zmieniać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To pokazuje jak bardzo poszukiwany na eynku jest zawodnik w typie Biyombo.

bardziej pokazuje że MC to rasowy czereśniak, zresztą Laf potwierdzi moje wyrokowania na temat tego kto najpewniej rzuci się po Noela :) Reasumując wyczyścił sala, spierdolił sezon, żeby móc przepłacić podkoszowego kołka, serio aż mnie korci olać i zostawić go z tym dobytkiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Przecież ja przegrałem Playoffs, o dosłownie jeden mecz z Knicks :)

Ale fajnie, że boli :)

nom te polskie dolegliwości narodowe, sobie zaszkodzi, ale cieszy się że sąsiad też po d. dostanie :P przeyebałeś na własne życzenie sezon, plus jak głupie jest gadanie, że o jeden mecz, ni to po ni to tank, ja w swoim wykonaniu to takie rozgrywki nazywam spartolonymi, ale widac mamy inne normy :P plus miałbym wyebane gdyby Noel był faktycznie wart takiej kaski, ale to będzie po prostu zły kontrakt, jedyne pocieszenie ze jak zostanie na wschodzie to NO chociaz nie będzie stanowić konkurencji wiec w sumie są pozytywy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał(a):

nom te polskie dolegliwości narodowe, sobie zaszkodzi, ale cieszy się że sąsiad też po d. dostanie :P przeyebałeś na własne życzenie sezon, plus jak głupie jest gadanie, że o jeden mecz, ni to po ni to tank, ja w swoim wykonaniu to takie rozgrywki nazywam spartolonymi, ale widac mamy inne normy :P plus miałbym wyebane gdyby Noel był faktycznie wart takiej kaski, ale to będzie po prostu zły kontrakt, jedyne pocieszenie ze jak zostanie na wschodzie to NO chociaz nie będzie stanowić konkurencji wiec w sumie są pozytywy :) 

Ten jak się wozi po osiągnięciu finału.

Już zapomniał jak jego picki dawały TOP3 w loterii innym drużynom :)

Zluzuj majty Wariat, bo coś chyba gumka za mocno uciska tego naszego rzekomego forumowego luzaka i dowcipnisia :)

Dystansu złap, kudłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SzuLcU napisał(a):

I co to wyjątków z *, jeśli dam pierwszą ofertę 5,4$ za rok. To poźniej przy ewentualnej zmianie lat. Muszę zachować tą kwotę, czy mogę ją zmieniać? 

Nie wiem czy mozesz sobie sam cos zmieniac, czyli np sekunde prze koncem etapu dodawac ze jest to na dwa lata, jesli nikt inny nie wyrowna Ci tej oferty ( @julekstep @Krzemo ?)

Jestem jednak pewien, ze nie moze zmieniac tej kwoty bo jest to max dla *MLE, a zadnej oferty nie mozna zmniejszac w zadnym aspekcie.

Chyba ze zacznie sie kolejny etap, wtedy oferty "licza sie od nowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.