Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, julekstep napisał(a):

true zmyliło mnie że tam pokazuje więcej 'minut temu', ale czas forumowy faktycznie się zgadza

W sumie faktycznie to jest nieco dyskusyjne, ale chyba czas "minut temu" (jako czas rowniez formumowy) jest dokladniejszy... od teoretycznie 21:14:01 do teoretycznie 21:19:59 robi sie prawie 6 min
@julekstep @MarcusCamby

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gimmie napisał(a):

Nie zauważyłem że wrzuciłes MLE @Tecu więc zostaje z 5,2

składałeś nawet ofertę tuż po Tecu bez podbijania Batuma (a podbicie Batuma było typowo reakcją na nieważny bid LAFa), więc to już trochę wygląda na wykorzystywanie okazji związanej z zamieszaniem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cichy napisał(a):

W sumie faktycznie to jest nieco dyskusyjne, ale chyba czas "minut temu" (jako czas rowniez formumowy) jest dokladniejszy... od teoretycznie 21:14:01 do teoretycznie 21:19:59 robi sie prawie 6 min
@julekstep @MarcusCamby

To już Niech komisze decydują :)

Ale fakt, że te "minut temu" jest dokładniejsze. Jak sobie poodświeżasz stronę to czasami twoja oferta i Tecu ma tą samą ilość minut, a czasem masz minutę krócej. To znaczy, że decydowały sekundy, ale na pewno było to powyżej 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

To już Niech komisze decydują :)

Ale fakt, że te "minut temu" jest dokładniejsze. Jak sobie poodświeżasz stronę to czasami twoja oferta i Tecu ma tą samą ilość minut, a czasem masz minutę krócej. To znaczy, że decydowały sekundy, ale na pewno było to powyżej 5 minut.

nie no ja od zawsze patrzyłem na ten czas forumowy co się wyświetla po przytrzymaniu kursora na dacie publikacji, więc tutaj oferta Heat zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

składałeś nawet ofertę tuż po Tecu bez podbijania Batuma (a podbicie Batuma było typowo reakcją na nieważny bid LAFa), więc to już trochę wygląda na wykorzystywanie okazji związanej z zamieszaniem :P 

Jednak w czasie trwania zegara powiedziałem że zostaje z ofertą 5,2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał(a):

Boston

1. Aron Baynes min

2. Al Horford min

3. Zach Randolph min

4. DeMarre Carrol min

5. Nicolas Batum min

6. Tayshaun Prince min

7. Shannon Brown min

8. Ben Gordon min

9. Mike Conley min

10. Bogdan Bogdanovic min

mam wrażenie że celujesz w za drogich graczy :)

masz 2,5 bańki i 4 sloty do zapełnienia - przy takiej ofercie ja mogę wpisać tylko ze 3 grajków do gierki (zgodnie z -> Wszystkie umowy jakie zostały zaproponowane muszę mieścić się pod Luxuary. W przypadku gdy jedna lub więcej ofert może powodować przekroczenie Luxuary przy simowaniu, to taka oferta lub oferty nie będą brane pod uwagę i nie będą wklepane do programu przed simowaniem. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.