Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, rw30 napisał:

no ale wiesz czemu nie mieli komunikacji? bo GSW gra pick n rolla on the top,  więc Lakers odpuszcza Paytona (a ciśnie ballhandlerów / szhooterów) bo woli to zrobić, niż dać wejść w trans Curryemu bądź Klayowi, to samo było z Kings przecież gdzie Looney bił rekordy życiowe w asystach.

nie, te sytuacje byly w tranzycji gdzie go zostawiali samego pod koszem bo nikt go nie lapal.

Cytat

P.S. a tak z twardych danych to Curry miał 14ast (i to mimo wielu pudeł GSW z open J, co podkreślam) & 2 TO.  Że rzut mu nie  siedział, to fakt, ale ku-rwa, robotę na rozegraniu zrobił nieziemską

no zrobil to racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

nie, te sytuacje byly w tranzycji gdzie go zostawiali samego pod koszem bo nikt go nie lapal

coś tam w tranzycji było, ale mniejszość, więc pisanie że każdy jego rzut to tranzycja bez obrony to nieprawda. Sobie rzuć okiem na drill-down na NBA.com na FGs Paytona.

3 godziny temu, Kubbas napisał:

no zrobil to racja

no to bez sensu pisanie że p'n'r mroziły ofensywę, skoro nie mroziły. + dolicz mu te tzw. hokejowe asysty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mi się Sixers tak fajnie ogląda 

Każdy wie gdzie ma być

Kiedy iść na zbiorke kiedy ściąć 

Biid gra z broda picki i Biid straszy każdego kto probuje Atakować pomalowane

Tatum chyba szykuje swoje klasyczne 3 na 18 spotkanie 

1 godzinę temu, rw30 napisał:

coś tam w tranzycji było, ale mniejszość, więc pisanie że każdy jego rzut to tranzycja bez obrony to nieprawda. Sobie rzuć okiem na drill-down na NBA.com na FGs Paytona.

no to bez sensu pisanie że p'n'r mroziły ofensywę, skoro nie mroziły. + dolicz mu te tzw. hokejowe asysty

Nie pisałem nigdzie że każdy pisałem że 3 razy

Nie mroziły ofensywy ale mroziły teammates którzy byli ograniczeni do spot upowania w rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mich@lik napisał:

W D. nie lepiej. Po poprzednim meczu byłem pewny że wyrwie teraz te dwa mecze i zamkną serie a tu zaczyna robić się gorąco.

Oni już w zeszłym sezonie mieli problem z zamykaniem serii, z Hawks też nie potrafili tego zrobić, więc optymistycznie bardzo podszedłeś. Obstawiałem siedem meczów, ale przy takim wylewie jaki Celtics dostało to chyba na G6 się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2023 o 16:10, LAF napisał:

 

@julekstep No jeszcze nie spotkałem się aby była wznowiona gra gdy piłka opuściła boisko wraz z zawodnikiem. Z reguły się czeka aż zawodnik powróci na parkiet, ale jeżeli była taka akcja to podlinkuj bo nie oglądam sto tysięcy spotkań a wybrane. 

łap:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał:

Ja mam wrażenie , że wrócimy jeszcze do Denver nie wiem jak Ty

Fifty fifty . Durant zagrał słabiej. W Phoenix powinni zagrać znacznie lepiej. Ayton coś tam za kolano się trzymał. CP3 to raczej uruchomią na ewentualny Game 7. Jestem pod wrażeniem jak gra Jokić. Fenomen. Oglądam w NBA z braku czasu tylko Suns - im też od 1993 kibicuje, więc nie wiedziałem, że ten Jokic to taki gracz. Styl gry jedyny w swoim rodzaju. Dla mnie nie efektowny ale jak efektywny !

Mam nadzieję, że Booker nie powiedział ostatniego słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.