Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kcp78 napisał:

ja pierd...dobra, wygrales! denvery przejebali mecz, bo im typ pilke przetrzymal...

nie był bym aż tak kategoryczny, ale zgadzam się że 'fan' miał bezpośredni i wymierny wpływ na przebieg meczu

co nie powinno mieć miejsca w żadnym meczu NBA

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

ponieważ sędzia nie przerwał gry i wskazał direction of play dla Nuggets

szybsze rozpoczęcie akcji byłoby korzystne bo Okogie mógł nie zdążyć w D

co w tym dziwnego?

 

Super, tylko do wznowienia potrzebował sędziego obok a przy zamieszaniu na trybunach i tak by szybko tego nie zrobił a włączając się w całe zajście to już w ogóle wyszedł jak Zabłocki na mydle, ponieważ jeszcze dacha dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pepis21 napisał:

Super, tylko do wznowienia potrzebował sędziego obok a przy zamieszaniu na trybunach i tak by szybko tego nie zrobił a włączając się w całe zajście to już w ogóle wyszedł jak Zabłocki na mydle, ponieważ jeszcze dacha dostał.

ciepło ciepło

to teraz sobie jeszcze odpowiedz kto sprowokował 'zamieszanie na trybunach przez które by tego szybko nie zrobił' i będziemy w domu!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Ale drążycie

Chlop przytrzymał pilke niepotrzebnie

Jokic odpechnal go niepotrzebnie

Obaj to sprowokowali, z czym Jokic był bardziej agresywny bo popchnął chlopa bez powodu

Obaj po liściu sobie i jedziemy dalej

czyli jak typ Cię opluje a ty mu za to jebniesz to obaj 'prowokujecie'? 

prowodyr był jeden (ten co jako pierwszy zrobił to czego robić nie powinien)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

czyli jak typ Cię opluje a ty mu za to jebniesz to obaj 'prowokujecie'? 

prowodyr był jeden (ten co jako pierwszy zrobił to czego robić nie powinien)

Nie wiem czy chce wchodzić w Dyskusje z Jokiciowcem, że dobra reakcja na przytrzymanie piłki przez półtorej sekundy przez kogoś nie jest odpychanie go. Zwłaszcza porównując to do plucia na kogoś.

Chyba, że by to był Embiid, wtedy mogło by to wyglądać inaczej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Nie wiem czy chce wchodzić w Dyskusje z Jokiciowcem, że dobra reakcja na przytrzymanie piłki przez półtorej sekundy przez kogoś nie jest odpychanie go. Zwłaszcza porównując to do plucia na kogoś.

Chyba, że by to był Embiid, wtedy mogło by to wyglądać inaczej !

między przetrzymaniem piłki a odepchnięciem było jeszcze wybicie piłki i niepotrzebne zbliżenie się 'kibica' do gracza (zapewne w celu dalszej eskalacji)

 

no ale wiadomo -> skoro to pisze Jokiciowiec to jest 0 credibility (pal licho że ten Jokiciowiec niejednokrotnie jebał na tym forum Joka za głupie zachowania / przereagowywanie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

między przetrzymaniem piłki a odepchnięciem było jeszcze wybicie piłki i niepotrzebne zbliżenie się 'kibica' do gracza (zapewne w celu dalszej eskalacji)

 

no ale wiadomo -> skoro to pisze Jokiciowiec to jest 0 credibility (pal licho że ten Jokiciowiec niejednokrotnie jebał na tym forum Joka za głupie zachowania / przereagowywanie)

No tak, to to samo co naplucie na kogoś. Daj pan spokój.

Fajna seria, Jokic i Booker graja jakieś all time mecze, dużo się dzieje koszykarsko a tak jak w temacie Lakers dyskusja jest o jakiś pierdach. Zal i smuteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle mam wrażenie, że @julekstep dostaje się za moje nazbyt nachalne ciśniecie po Biidzie, choć już napisałem, że przereagowałem i słusznie mi się pewnie za to dostało

ale za to jak @LAF, który po G2 pisał, że w zasadzie to ma tą serię w piździe i nie będzie się udzielał, robi jakąś krucjate c*** wie po co, bo sprawa została wyjaśniona i technikiem i nawet sam owner przyznał, że to w sumie burza w szklance wody, to nagle znowu Uuuuuu aaaaa uuuuuu - Jokiciowcy

i tak to się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

No tak, to to samo co naplucie na kogoś. Daj pan spokój.

ale Jokic mu nie zajebał przecież xD (hiperbola była i w akcji i w reakcji)

ot leciutko go odepchnął a typ zajebał flopa który chyba powinien rozwiać wszelkie wątpliwości co do jego początkowych intencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w ogóle mam wrażenie, że @julekstep dostaje się za moje nazbyt nachalne ciśniecie po Biidzie, choć już napisałem, że przereagowałem i słusznie mi się pewnie za to dostało

no ludzie muszą sobie jakoś segregować świat w celu ułatwienia własnej egzystencji - widać to we wszystkich działach

jokiciowcy, pis-kolektyw itp xD

1 minutę temu, LAF napisał:

I słowa dotrzymuje. Do momentu zakończenia seri nie będę nic pisał w tym wątku , ale sprawa działa się poza boiskiem więc to inna kwestia. 

xDDDDDDDDDDD

śmiechłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał:

ciepło ciepło

to teraz sobie jeszcze odpowiedz kto sprowokował 'zamieszanie na trybunach przez które by tego szybko nie zrobił' i będziemy w domu!

Co to ma do tego? Twój argument, że chciał wybić szybko piłkę (co było niemożliwe w zaistniałej sytuacji) jest inwalidą. Jokić niepotrzebnie sobie napaskudził idąc tam i tyle. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Co to ma do tego? Twój argument, że chciał wybić szybko piłkę (co było niemożliwe w zaistniałej sytuacji) jest inwalidą. Jokić niepotrzebnie sobie napaskudził idąc tam i tyle. EOT.

było niemożliwe ponieważ 'fan' zrobił to do czego nie ma prawa (i za co każdy inny fan by wyleciał z hali) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.