Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, MA23 napisał:

Drużyna z 8 seedem ma szansę bić się o finały NBA ... Niczym jak w 2K

Heat to team z  top4 Wschodu. 8 seedem nie kierowałbym się tutaj. :) Oni cały sezon grali wąskim składem i celem było po prostu doczłapanie się do playoffs we względnym zdrowiu co nawiasem mówiąc i patrząc po grze Lowrego  im się udało. 

Stara poczciwa błotna koszykówka.. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz Randla,  którego popisy chyba lepiej już przemilczeć to mnie jeszcze mocno zawodzi w tych PO Quickley. W RS miał te swoje momenty - choćby ten najbardziej dla mnie pamiętny przeciwko Celtom w Garden a tutaj gość właściwie nie istnieje. 

Dalej Obi Toppin - to był zawsze dla mnie bardziej atleta niż koszykarz i teraz tylko to potwierdza i tutaj akurat zaskoczony tym co gra nie jestem. Już w momencie draftu był to dla mnie zmarnowany dość wysoki pick. Opowieści o tym jak się rozwinął w tym sezonie zostały brutalnie zweryfikowane.

Do tego RJ po tym jak zagrał 2 solidne spotkania to wygląda jakby to miało być już wszystko co dobre ma do zaoferowania ze swojej strony bo dzisiaj facet wrócił do bycia co najwyżej przeciętniakiem a i to ocena na wyrost.

Mało optymizmu przed G4 ze strony NY ale może jakiś dzień konia za 3pts ich uratuje. Dzisiaj strasznie ceglili w tym aspekcie, pierwsza trafiona trójka gdzieś po kwadransie gry.

18 minut temu, Alonzo napisał:

Heat to team z  top4 Wschodu. 8 seedem nie kierowałbym się tutaj. :)

Tu raczej chodzi o samą formalność. To, że Heat w RS byli underachiverami jest dość oczywiste. Zresztą on pisał, że Jimmy to topka liderów więc raczej ich wartość sportową i nie tylko docenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko idzie Lakersom...

AD nie może się wstrzelić, Lebron jeszcze bez próby rzutu z gry i tylko Russell i jego fenomenalny początek trzyma ich w grze.

Za Browna Jr. dzisiaj Walker na boisku - trzymam kciuki by trafiał.

Nie wiem, ale wypadaloby aby Lebron się trochę uaktywnił strzelecko, bo te jego punkty są bardzo potrzebne, a szukanie graczy na obwodzie nie zdaje egzaminu. 

Te minuty z Ruim i nim jako frontem chyba też nie są dobrym pomysłem, bo jest problem ze zbiórką, nawet gdy GSW pudłują.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron się obraził czy jak? skoro AD nie jest agresywny to pi****le ja też nie będę? Lakers znowu grają głupio, nie atakują pomalowanego tylko walą z dystansu, tak się nie wygra z Warriors nawet jak będą momentu kiedy coś zacznie wpadac. No i Ham wrócił do piątki z 3 guardami + Rui i Lebron pod koszem i o dziwo Warriors zbierają i punktują z pomalowanego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie trochę AD dominatora w defensywie.

Russell jest momentami wkurwiający, ale jednak na najważniejsze mecze się póki co stawia.

Dzisiaj gra fenomenalnie.

Greeny nałapały techników pokrzykując z ławki :D

Idzie ciężko, atak ciągle kuleje, ale lepsza defensywa w drugiej kwarcie pozwoliła na zejście do przerwy z dwucyfrową przewagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD wplywa na wszystko w obronie

Plus niszczymy atakując pomalowane będzie git

58 minut temu, Van napisał:

Lebron się obraził czy jak? skoro AD nie jest agresywny to pi****le ja też nie będę? Lakers znowu grają głupio, nie atakują pomalowanego tylko walą z dystansu, tak się nie wygra z Warriors nawet jak będą momentu kiedy coś zacznie wpadac. No i Ham wrócił do piątki z 3 guardami + Rui i Lebron pod koszem i o dziwo Warriors zbierają i punktują z pomalowanego 

Wszystko prawda ale Wszystko się zmieniło na to co napisałeś od 2q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

AD wplywa na wszystko w obronie

Plus niszczymy atakując pomalowane będzie git

Wszystko prawda ale Wszystko się zmieniło na to co napisałeś od 2q

Hehe dokładnie 

Jak Lakers obierają za cel atakowanie pomalowanego wszystko zaczyna wyglądać jak powinno, Warriors faulują, jest więcej czasu na ustawienie obrony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się ich tak grających ogląda i fakt Ham wyciągający Walkera w miejsce Browna to niby drobne ale istotne posunięcie. Teraz dać początek 4q LeBronowi i Davisowi na odpoczynek ale jak tylko Warriors bez odpowiedzi 2 razy punktują brać czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.