Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęli grać przez AD i atakować i zaraz to lepiej wygląda. Dla nie klucz to ograniczenie impaktu  Looneya na tablicach, rzutowo i tak Warriors będą dochodzić do pozycji, coś trafia coś pudłują, ale po pudlach to Lakers muszą zbierać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D lo jak nie odjebie 3 popierdolonych rzeczy to nie będzie sobą

Spudlowany lay up

Faul na 4 pkt na Poolu który się frustrowal bo Denis go jedzie jak chce

Podanie w ręce obrońcy z inbound przy 1 sek

Ja pi****le

Ogólnie jakbyśmy nie zamknęli najgorzej na świecie połowy to mogłoby być plus 6

Pace taki jak chcemy, na AD nie ma obrońcy a sami się maczujemy z nimi idealnie szkoda tylko że Poole się odpalił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby Lebron zagrac zajebista połowę teraz

3 minuty temu, tankathon napisał:

Gdzieś przed meczem mignął mi artykuł odnośnie FT i Lakers vs GSW, no cóż, póki co do przerwy 17-3. 

Ale co jaki artykuł? Że lakers atakują cały czas pomalowane a gsw ciepie z dystansu to czego oczekiwałeś?

Ja pi****le ludzie myślcie sami za siebie ile można 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubbas napisał:

Moglby Lebron zagrac zajebista połowę teraz

Ale co jaki artykuł? Że lakers atakują cały czas pomalowane a gsw ciepie z dystansu to czego oczekiwałeś?

Ja pi****le ludzie myślcie sami za siebie ile można 

Co ci fani LAL tacy nerwowi to nie wiem.... Lal mieli mieć przewagę w FT i mają. 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LeBrona odpalającego trójki zaczynam mieć podobnie alergiczna reakcje jak miałem na Westbrooka. Jak na gościa o takim IQ i tak znającego Warriors naprawdę mógłby zrozumieć że to ostatnie co powinien robić z nimi, nie ma siły atakować, nie ma sily/możliwość brać obrońcy na plecy to lepiej niech po prostu odda piłkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na sam koniec GSW zrobiło jakiś większy run. 

Arcyważny win odniesiony z ot co przeciętnym Lebronem i świetnym Davisem (monstrualna linijka). 

Plus dla Hama za duże minuty dla świetnego Schroedera i dalszzą wiarę w Browna Jr., który dzisiaj wreszcie trafił za 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+7 po pierwszej kwarcie dla LAL.

Lebron wygląda dzisiaj na takiego, który będzie chciał za wszelką cenę wyrwać drugi mecz serii. 

Szkoda, że się jakoś nie mogą zbiec bardzo dobre występy w ataku AD i Lebrona. Dzisiaj AD póki co jest słabiej dysponowany w ofensywie. Rui za to nieomylny (niesamowite jak on na razie wygląda w tych PO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ich skończyć wbić gwozdz w koniec tej dynastii

Dawno nie widziałem tak 2 dziwnych meczów z taką atmosfera u siebie w Golden, atmosferę można ciąć nożem 

Szkoda ze zmarnowaliśmy to plus 7

Ad obudź się 

Frustrujące bardzo nawet

To jest na prawdę mecz do wygrania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.