Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, kcp78 napisał:

Morant wolał wjebać się w Jamesa, miast podać koledze. Hero Mode na pełnej kurwie 😁... 

... Brawo, Ja! Chcesz, to potrafisz! Wzorowe transition offense!...dogryweczka... 

Ta akcja na 2.5 minuty do końca, gdzie szli z Tillmanem 2 na 1 to tragedia. Zamiast easy 2 pts faul w ataku. Potem jeszcze Morant chyba w dogrywce wkozlowal sobie piłkę w nogi i przejął AD i chyba skończyl layupem, kolejne 2 punkty, nie mówiąc o niecelnych rzutach w dogrywce. Morant załatwił Miskom mecz.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dannygd napisał:

To jak MEM oddało zwycięstwo w końcówce 4kw to powinno się w książkach szkoleniowych opisać. Myślałem, że w tym sezonie to tylko Sota tak potrafi, ale.widac, że są inni :)

bucks pozdrawiaja!...

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Brooks w tym wjeździe Lebrona na dogrywkę odbił do rogu jak uczniak, co typ został wyjaśniony w 3 dni to piękna sprawa.

bez przesady. typ, i owszem, jest nieco arogancki, ale w niczym nie zmienia to faktu, ze juz dzis jest jednym z najlepszych 'plastrow' w lidze, a, zwazywszy na wiek, powinien byc jeszcze lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kcp78 napisał:

bez przesady. typ, i owszem, jest nieco arogancki, ale w niczym nie zmienia to faktu, ze juz dzis jest jednym z najlepszych 'plastrow' w lidze, a, zwazywszy na wiek, powinien byc jeszcze lepszy...

to super, szkoda, że w decydującym momencie nie dał rady, powinien zrobić wszystko by przynajmniej wysłać LBJa na linie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to super, szkoda, że w decydującym momencie nie dał rady, powinien zrobić wszystko by przynajmniej wysłać LBJa na linie

zycie...

2 minuty temu, Reikai napisał:

On ma 27 lat i z roku na rok spada mu produkcja, raczej szansa na jakakolwiek poprawe jest marna.

jestes mu nieprzychylny, dlatego tak piszesz. obiektywnie, to on wchodzi w swoj prime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nah, raczej mam wylane na niego, ani mnie nie grzeje, ani mnie nie ziebi. Ale ewidentnie z roku na rok wyglada gorzej statystycznie.

czas pokaze. jakas historie kontuzji niestety ma. z 2 strony, nigdy nie gral 'duzych' minut, wiec nie powinien byc wyeksploatowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.