Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tankathon napisał:

A jakie 3 ekipy masz na myśli? Poważnie pytam. 

Każdy z grupy Lakers, Heat i Clippers,ppp które wygrały po kolei swoje wczorajsze mecze był przed serią traktowany przez buki jako mniejszy bądź większy underdog i to oczywiście miałem na myśli. To czy Lakers nimi faktycznie są - bo do nich napewno pijesz, to już kwestia własnej interpretacja ale mimo wszystko tak wyceniono ich szanse na tym rynku. Sam widziałem tu raczej 50/50 na starcie serii ale jednak w typerze i nie tylko dałem na Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Nets chyba też nie za bardzo, trochę mała ta przewaga w perspektywie drugiej połowy

ja pi****le, jeden sędzia gwiżdze piłkę dla Nets, stojąc przy samej akcji, gracze Sixers rzucają się na niego z pretensjami, a ten błagalnym wzrokiem patrzy na innego sędziego w rogu, który nie miał prawa tego widzieć nawet

poważna liga milionerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w Nets chyba też nie za bardzo, trochę mała ta przewaga w perspektywie drugiej połowy

ja pi****le, jeden sędzia gwiżdze piłkę dla Nets, stojąc przy samej akcji, gracze Sixers rzucają się na niego z pretensjami, a ten błagalnym wzrokiem patrzy na innego sędziego w rogu, który nie miał prawa tego widzieć nawet

poważna liga milionerów

Gdyby Nets trafiali te rzuty z dystansu co mieli spokojnie by prowadzili +10. Zdecydowanie grają lepiej a Doc znowu nie wie co się dzieje z jego zespołem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maruda99 napisał:

Gdyby Nets trafiali te rzuty z dystansu co mieli spokojnie by prowadzili +10. Zdecydowanie grają lepiej a Doc znowu nie wie co się dzieje z jego zespołem. 

na twitterku już wieszają Doca obok Hardena, także nie bój nic Joel, MVPitty już do Ciebie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na twitterku już wieszają Doca obok Hardena, także nie bój nic Joel, MVPitty już do Ciebie jedzie

Harden jest beznadziejny oprócz paru podań nic nie trafia i narobił strat. Sixers w tym meczu z dystansu nic nie trafia zobaczymy co się stanie po przerwie. Nets niech więcej grają ta piątka z Roycem zamiast Claxtona bo to wyglądało wyśmienicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Ale smiesznie to wygląda 

Kerr w panice

Draymond to samo rzuca jakieś podania w kolana albo loby w tablice

To samo Curry

Nachy osrane konkret

Świetnie wygląda Kings oni konsekwentnie ciągle grają to samo a w obronie pozamykali GSW. Za tą grę to brawa dla Trenera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Co zrobił bo w kiblu byłem?

Sabonis upadł na parkiet i złapał Greena za nogę, Green się odwinął i z całej siły nadepnął na Sabonisa brzuch po czym jeszcze kłócił się z kibicami Sacramento i ich podburzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.