Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marceli73 napisał:

To jest rzeź pisklaków a nie walka z jastrzębiami. Trochę przeceniłem ich możliwości w walce z Boston. Chyba będzie duży rebuild w off-season 23.  Na szczęście mają co wymieniać aby tylko z głową. Para Murray Young nie klika zupełnie. Maja sporo talentu ale jakby chemii i serca brak.

Young jest overrated i nie ma go jak (ani w sumie po co, bo on nic nikomu nigdy nie wygra) obudowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vero1897 napisał:

To nie był żaden przytyk @memento1984, zwyczajnie między czasami Price'a gdy MJ was eliminował a erą LBJ mam dziurę a kto ma wiedzieć jak nie największy/jedyny(?) fan Cavsów na forum. Przecież te runy z LBJ nie są w niczym gorsze od innych.

Nie moja era nie interesuje mnie tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LAF napisał:

 

Jeżeli mamy pryzmat patrzeć przez PPG to Ja proponuje aby Jones zrobił tabelkę kto notuje najwiecej PPG i za niego oddał Devina w takim razie. 

No i Jones by dobrze wyszedł na tym. Nie oszukuj rzeczywistości, Booker jako najlepszy gracz zespołu ktory ma walczyc o tytuł to bieda, teraz ratuje go, to że dostał KD czyli goat 2 opcjję to może dojdzie jeszcze raz do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, memento1984 napisał:

Whoa whoa whoa!!!!

No co, jak ktoś ładnie tutaj określił: AD nie potrafi upadać i nie kontroluje swoich stóp i stąd często się łamie w dziwnych sytuacjach, czy jakoś tak to było.😉

Z jednej strony Mitchell trzyma Cavs w grze po atakowanej stronie a z drugiej wali czasami takie rzuty których sam Trae by się nie powstydził. Ławka Nixów planowo daje mocne wsparcie i o dziwo nawet Randle wygląda całkiem fajnie, ciekawe jak długo. Proporcje impactu RJ Barretta względem zarobków lepiej przemilczeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.