Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reikai napisał:

Zostal tylko @BMF w sztuce i konczymy draft, dziękuję wszystkim za zabawę, myślę że super wydarzenie, czytanie forum historycznego i innych takich rzeczy po nocach na propsie. Po ostatnim wyborze założę temat z opisami, deadline koniec niedzieli.

Dyskusje mam nadzieję będą trwaly, zwłaszcza po opisach.

Opisy wrzucać do draftu chyba najlepiej a tu dyskutować?

12 minut temu, julekstep napisał:

czyli co

Raksa undisputed? 

tak myślałem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

Jeśli pominiemy antypatię to Jaro jest typkiem, wokół którego polska polityka się kręci od 2005 r.,  i przez całą historię III RP miał na nią bardzo duży wpływ i wykazywał się dużą skutecznością (np. wspomniane obsadzenie Olszewskiego na stołku premiera czy swojego brata jako Prezesa NIK/Ministra Sprawiedliwości/Prezydenta Warszawy, a i wcześniej miał duże znaczenie dla wyboru Wałęsy na prezydenta wbrew woli komuchów i salonu Solidarności). Dla porównania Kwaśniewski od 2005 jest politycznym emerytem, który kojarzony jest głównie z pijackich memów, a którego jedyna inicjatywa to 13% w wyborach koalicji lewicowej.

Co nie zmienia faktu ,że za jakieś 50 lat będzie po prostu jednym z polityków. Teraz na świeżo nim żyjemy ale taki Tusk z punktu widzenia kariery politycznej osiagnął wiecej. Kto inny wprowadzał Polskę do unii, Kto inny do NATO. KAczyński  nie będzie miał tak naprawdę dużo do wpisania do encyklopedii. 

To tak jak z dwudziestolecia pamiętamy Piłsudskiego choć polityk z neigo marny i był tak naprawdę dyktatorem , który najechał sąsiadów , powsadzał opozycję. Torturował i pewnie nawet miał krew na rękach ale miał też kilka mocnych punktów i go pamiętamy. Za 50 lat większy wpis i większe znaczenie będzie miał Tusk niz KAczynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola to najpiękniejsza twarz polskiego kina ale moim zdaniem jako bardzo drobniutka kieszonkowa kobieta ona jest taka za szczuplutka i bez kobiecości w ciele 

 

EAF43-C9-B-894-E-4-CDD-BDA8-E0703-B3-DDE

Niewiele w internecie jest zdjęć całej aktorki bo króluje twarz

F3419653-D397-4-BD6-8453-17-A824659-FB1.

 

dodatkowo nie wiem czy wygrała konkurs w 4 pancernych z Lidka 

82-B64495-F6-CE-4-FD9-8-B96-2-F6-C5840-A

problem jaki widzę na tle innych pan to jej wzrost bo ona mimo ze Gajos to bardzo bardzo niski aktor wszędzie jest dużo niższa od niego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w następnym drafcie udział muszą wziąć obowiązkowo ely i StaryFan

czytanie ich kłótni to byłby szał i świst totalny

3 minuty temu, ignazz napisał:

problem jaki widzę na tle innych pan to jej wzrost bo ona mimo ze Gajos to bardzo bardzo niski aktor wszędzie jest dużo niższa od niego 

wzrost jest overrated

mój największy nastoletni celebrity crush to Salma Hayek np :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał:

Jeśli pominiemy antypatię to Jaro jest typkiem, wokół którego polska polityka się kręci od 2005 r.,  i przez całą historię III RP miał na nią bardzo duży wpływ i wykazywał się dużą skutecznością (np. wspomniane obsadzenie Olszewskiego na stołku premiera czy swojego brata jako Prezesa NIK/Ministra Sprawiedliwości/Prezydenta Warszawy, a i wcześniej miał duże znaczenie dla wyboru Wałęsy na prezydenta wbrew woli komuchów i salonu Solidarności). Dla porównania Kwaśniewski od 2005 jest politycznym emerytem, który kojarzony jest głównie z pijackich memów, a którego jedyna inicjatywa to 13% w wyborach koalicji lewicowej.

Z tego co napisałeś to podstawowym plusem Kaczyńskiego jest to, że długo utrzymywał się w polityce. W skali historii Polski nieznaczący polityk. 

Tymczasem Kwaśniewski wprowadził Polskę do NATO i UE co stanowi historyczny zwrot Polski ze wschodu na zachód. A jeśli ten zwrot okaże się stały przez najbliższe dziesiątki a może i setki lat to następne pokolenia będą uczyć się w szkołach o Aleksandrze Kwaśniewskim, który zakotwiczył Polskę na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Tymczasem Kwaśniewski wprowadził Polskę do NATO i UE co stanowi historyczny zwrot Polski ze wschodu na zachód. A jeśli ten zwrot okaże się stały przez najbliższe dziesiątki a może i setki lat to następne pokolenia będą uczyć się w szkołach o Aleksandrze Kwaśniewskim, który zakotwiczył Polskę na zachodzie.

Gdybyśmy mieli prezydencki system rządów, to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

w następnym drafcie udział muszą wziąć obowiązkowo ely i StaryFan

czytanie ich kłótni to byłby szał i świst totalny

wzrost jest overrated

mój największy nastoletni celebrity crush to Salma Hayek np :P 

Ahh te cycuszki 🥰 ja tam preferowałem Kate Hudson ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

w następnym drafcie udział muszą wziąć obowiązkowo ely i StaryFan

czytanie ich kłótni to byłby szał i świst totalny

wzrost jest overrated

mój największy nastoletni celebrity crush to Salma Hayek np :P 

Potwierdzam z tym wzrostem, peklowanie wysokich lasek jest uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

wzrost jest overrated

Myśle ,że nie jest ale wiesz dla mnie ładna kobieta musi mieć 165 cm min. Dla kogoś innego 170 to za dużo. Dlatego wydawało mi się ,ze to jest akurat sfera w kórej można dyskutować o gustach preferencjach ale nie da sie tego jakoś skopać. Ale się myliłem. 

Ale prawda jest taka ,że uroda zarówno faceta jak i kobiety to w 80% twarz. I tu Pola jest wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.