Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, P_M napisał:

Nie, ale sprawdziłem teraz jak tam wyglądała i to nic nie zmienia, wulgarna twarz i tyle. 

W latach 80 tych niestety taki kanon. Szapołowska niestety też

@Koelner Brylska ok ale z tamtych czasów zdecydowanie bardziej wolę Irene Karelową pod warunkiem ,że nie ma tej spieprzonej fryzury lat 60tych. Ogólnie jakoś tak sie porobiło ,że w polskim kinie czy celebryckim świecie jest niewiele ładnych brunetek a szkoda. A jak są to niestey mają delikarną urodę jak Starostecka albo niestety bez makijażu średnio jak Gardias 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze na pierwszy rzut oka żadna dżaga z niej to mnie rozwalała Małgorzata Braunek. 
ten film Polowanie na muchy taki rozkładający na łopatki choć uroda w stylu kozy. Niewinnej co to niby jest przypadkiem a tak na prawdę świadomie wszystkim steruje zawsze intrygowała

 DD83-BBFE-E674-4-B4-A-B395-2-B3-C3455-C9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mimo ze na pierwszy rzut oka żadna dżaga z niej to mnie rozwalała Małgorzata Braunek. 
ten film Polowanie na muchy taki rozkładający na łopatki choć uroda w stylu kozy. Niewinnej co to niby jest przypadkiem a tak na prawdę świadomie wszystkim steruje zawsze intrygowała

 DD83-BBFE-E674-4-B4-A-B395-2-B3-C3455-C9

 

Coś jak młoda Rodowicz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

No masz może z dwa dobre wybory więc możesz choć tu skakać z radości

Ale za dużo rzeczy skopałeś 

idź wkurwiać innych uczestników

mnie już odhaczyłeś!

6 minut temu, P_M napisał:

Dolna połówka. 

dwóch połówek by nie starczyło żeby Twój pasztet z nią wygrał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostal tylko @BMF w sztuce i konczymy draft, dziękuję wszystkim za zabawę, myślę że super wydarzenie, czytanie forum historycznego i innych takich rzeczy po nocach na propsie. Po ostatnim wyborze założę temat z opisami, deadline koniec niedzieli.

Dyskusje mam nadzieję będą trwaly, zwłaszcza po opisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał:

Na pewno lepszy pick niż Jaro...

Jeśli pominiemy antypatię to Jaro jest typkiem, wokół którego polska polityka się kręci od 2005 r.,  i przez całą historię III RP miał na nią bardzo duży wpływ i wykazywał się dużą skutecznością (np. wspomniane obsadzenie Olszewskiego na stołku premiera czy swojego brata jako Prezesa NIK/Ministra Sprawiedliwości/Prezydenta Warszawy, a i wcześniej miał duże znaczenie dla wyboru Wałęsy na prezydenta wbrew woli komuchów i salonu Solidarności). Dla porównania Kwaśniewski od 2005 jest politycznym emerytem, który kojarzony jest głównie z pijackich memów, a którego jedyna inicjatywa to 13% w wyborach koalicji lewicowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.