Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał:

W sumie dziwne, że nikt nie mówi, że brakuje w pickach Bareji, Kota czy Dorocińskiego

brak international value :(
Kota w rankingu pl aktorów mam bardzo wysoko po roli w filmie Erratum. Notabene świetny był tam też Ryszard Kotys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiem co u Was podchodzi pod aktywizm jeśli ktoś był szpiegiem i poniekąd zdrajcą Polski ( tak wiem szlachetne pobudki co nie zmienia faktu ,że był zdrajcą) jest tu podciągany pod aktywnizm.

Chyba ,że chodzi o to ,że najpierw bardzo aktywnie wspierał PRL a potem aktywnie szpiegował? Ale to żaden aktywizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Pytanie do Was, miał ktoś na liście w biznesie Rafała Brzoskę? Bo taki podobny kaliber do wybranego tu Iwińskiego.

Wybierałem między nim a Iwińskim, w obu przypadkach ,,nowoczesny" biznes ale postawiłem na CD Projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bareją to jest tak ,że jego filmy jeśli chodzi o montaż to jest to słabizna. To są skoki od gagu do gadu ale tak na logikę to nie są mistrzowskie filmy. To śa komedie . Ich siła tkwi w dialogach . I równie dobrze to mógł byc kabaret ale jako filmy? Nawet Miś czy Brunet wieczorową porą to przeciez tam ciag zdarzeń jest dziwaczny. To są posklejane gagi i mnóstwo scen jest do wycięcia z punktu widzenia ciagłości filmu ale ponieważ fajnie brzmią to przecież trzeba wrzucić scenkę o ektradycji albo z czarnym koszykarzem 

Bareje wszyscy lubią za to jak fantastyczny był tam humor . Jak potrafił świetnie przeiwdywać trendy np konkurs kto szybciej wykona operację. PRzeiwdizał w jakim kierunku podglądania pójdzie telewizja ale reżyseria tych filmów jest średniawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

patrzac po wyborach jakie poszly to faktycznie chyba nawet to historycznie slabe longevity jej specjalnie nie zaszkodzi i powinna skonczyc w top3

W urodzie najważniejszy jest pick a w muzyce longevity. Tak więc Dymna i Rodowicz to idealne picki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

W urodzie najważniejszy jest pick a w muzyce longevity. Tak więc Dymna i Rodowicz to idealne picki 

No tylko ,że Dymna ma urodę dziecka a nie kobiety. Jest piękna ale nie jest kobieca. A o to przede wszystkim chodzi . O zmysłowości kobiecość. A Dymna była tylko piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

No tylko ,że Dymna ma urodę dziecka a nie kobiety. Jest piękna ale nie jest kobieca. A o to przede wszystkim chodzi . O zmysłowości kobiecość. A Dymna była tylko piękna

no offence ale przemawia przez ciebie starszy pan 🙂

A to, że Dymna poza pięknem urody ma też duszę i serce to nie podlega dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Chyba nie rozumiem co u Was podchodzi pod aktywizm jeśli ktoś był szpiegiem i poniekąd zdrajcą Polski ( tak wiem szlachetne pobudki co nie zmienia faktu ,że był zdrajcą) jest tu podciągany pod aktywnizm.

Chyba ,że chodzi o to ,że najpierw bardzo aktywnie wspierał PRL a potem aktywnie szpiegował? Ale to żaden aktywizm

dla ciebie zdrajcą, dla innych bohaterem 

aktywizm jest u nas rozumiany jako 

Cytat

10. Aktywizm to dla mnie osoba, ktora swoim dzialaniem nie zwiazanym z polityka, aktorstwem czy sztuka przyczynila sie jakos do rozwoju kraju i zrobila cos dobrego

Szpieg to w sumie sporo polityki i aktorstwa razem, ale imo podpada pod naszą definicje, a zasług dla kraju nie można mu odmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.