Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, julekstep napisał:

2022%2F09%2F2_632da9a387fc8.png

 

MEGA!

xD

Kto to i dlaczego nie uciekała przed pszczołami? 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ten temat to jedna z lepszych rzeczy na forum all time.

A co szanowne grono ekspertow powie o urodzie Audrey Horne z Twin Peaks? Dla mnie top, ale ciekawi mnie jak bardzo mam spaczony gust pieknej kobiety patrzac jakie szony wrzucil LAF, albo Rappar z Roxi xD

Ciekawa uroda. Tak z innej beczki, to mi osobiście Ashley Judd się kiedyś podobała z aktorek, ale po swoim peaku poszła bardzo złą drogą operacji plastycznych, że aż żal patrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ona w Afryce?

https://plejada.pl/newsy/ashley-judd-omal-nie-stracila-nogi-w-powaznym-wypadku-w-kongu/16v2y48
 

Teraz, RappaR napisał:

https://www.instagram.com/p/CobCZo4KNPZ/?utm_source=ig_web_copy_link'

Nie wiem o co wam chodzi, dla mnie nr1 w tutejszym rankingu

 

Co to znaczy ten wpis pod pierwsza fota? 

Ktoś z naszego forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Gajos był na mojej liście kogo brać, ale nie potrafiłem się zdecydować, dlatego poczekałem.

Jeszcze z takich dobrych picków jest Hoffman, Bareja, Kot, Dorociński i taki ekstra pick Cezary Pazura(mój ulubiony polski aktor). Jako wzmianka Linda. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał:

Klamerki w ręku Flubera to nie piersi Anety. Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło o to ze może Fluber zamiast wyeksponowanego pełnego biustu skupia się bardziej na sutkach. I stad pytanie o klamerki czy używa w sypialni. A nie o podsumowanie biustu którego nie widziałem. 

Wybór Marceliny jako najpiękniejszej kobiety w historii Polski to tak jakby w kategorii literatura wybrać Blankę Lipińską a w muzyce Marcina Millera, sorry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Wybór Marceliny jako najpiękniejszej kobiety w historii Polski to tak jakby w kategorii literatura wybrać Blankę Lipińską a w muzyce Marcina Millera, sorry 

nie obrażaj Marcina Millera

no i nie przesadzajmy - b.ładna dziewczyna (w porównaniu do np szonów LAFa to tak z 15 razy lepsza xD), po prostu od tych topowych odstaje

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Wybór Marceliny jako najpiękniejszej kobiety w historii Polski to tak jakby w kategorii literatura wybrać Blankę Lipińską a w muzyce Marcina Millera, sorry 

a Roxi?

beka bo Marcelina bije dużo dupeczek z tych top. nie ma może miss universe albo inne statuetki ale są faceci co wolą dupy które są dla nich obiektem seksualnym ( tak jak pisałeś "wdrukowanym obiektem" xD ) a dla niektórych fajna laska, jakiś wieszaczek dla ciuszków, super buźka. już ze starych dup to stawiam wyżej Jędrusik która nie była może najładniejsza ale miała w sobie trochę seksu a nie Kręglickie i inne Rubiki, Mołek skopiowne mumie kopiuj wklej.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

a Roxi?

beka bo Marcelina bije dużo dupeczek z tych top. nie ma może miss universe albo inne statuetki ale są faceci co wolą dupy które są dla nich obiektem seksualnym ( tak jak pisałeś "wdrukowanym obiektem" xD ) a dla niektórych fajna laska, jakiś wieszaczek dla ciuszków, super buźka. już ze starych dup to stawiam wyżej Jędrusik która nie była może najładniejsza ale miała w sobie trochę seksu a nie Kręglickie i inne Rubiki, Mołek skopiowne mumie kopiuj wklej.

Roxi to niezły milf 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Roxi to niezły milf 

dla opcji kościelnej z pewnością xD

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

Roxi została chyba wzięta pod matchup z Trynkiewiczem

to grubsza strategia (Trynek szybko dostanie techniczne i osłabi skład emesa, w którym jest drugą opcją!)

Roxi ma chłopaka 26 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Piękna kobieta musi mieć klasę 

chyba dla kolegów ;] wesolutka Marcelinka więcej da szczęścia niż zamulona Anetka - zaufaj lub spróbuj!

jestem pewien, że test - wchodzą obie do basenu, zanurzają się i wychodzą to bierzesz Marcelinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

30-letnia naturalna Marcelina

57-letnia Kręglicka bez makijażu dla porównania

https://www.instagram.com/p/Cly-HtGM_Ti/?utm_source=ig_embed&ig_rid=41044b3a-4315-45a4-87eb-94a7855af6c8

Gdzie Wy macie oczy?

u Ciebie problem jest taki że 80's i early 90's to tragiczny moment jeśli chodzi o stylówe kobiet

zmarnowany peak (mimo topowych accolades!)

a granie na longevity dużo nie pomoże bo w tej kategorii to najwyżej ot co miły bonus

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.