Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Kreglicka ma wymiary 88-58-88 więc niby czemu jest płaska?

Jak dla mnie Marcelina z tym 1,80 to już trochę przegięcie. Od raksy to ona jest półtorej głowy wyższa.

W nba tez czasem statystyki są nadużywane 

377796-BC-D3-EF-4-E9-E-9509-7-EC1-DA7559

 

Daleko tu do ideału biustu 

Chyba ze lubisz zabawy klamerkami. Nie oceniam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kobiety TV to raczej bardzo niskie nieproporcjonalne dziewczyny. 

Marcelina na ich tle w TV wydaje się za wysoka a w życiu okazuje się ze ma normalny wygląd na tle pokroczy typu Rusin Górniak Mucha i spojler młodzieży z 1:58

Ładna fota twarzy na goata to mało 

największy szok przeżyłem jak zobaczyłem Smuktunowicz z Teleexpressu która wydawała mi się gigantyczna a była po prostu malutka. Tv kłamie i przekłamuje proporcje dlatego nie biorę  tych kobiet na poważnie. Marcelina to przemyślany wybór. 

6 minut temu, Koelner napisał:

Nie wrzucaj takich fotek na porannym sterczusiu 

Przepraszam 

 

51766365-E5-FE-46-EC-88-CA-BEA033-FC13-F

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Spragnieni chłopcy uwierzą w magię fotoszopa, wytrawni koneserzy dostrzega prawdziwe piękno.

Przecież zweryfikowały Ja wybory Miss ( 1 miejsce w Polsce) i półfinały ( top 16) na świecie

995-E5-FF8-49-A6-4-B5-D-87-B4-E112-D00-C

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy na tym ATF dwa tematy w których było takie bogactwo wyboru ,ze kogo by sie nie wybrało to byłby mocny wybór i tylko pewnie kwestia gustu bo by komu pasowało i bach

Udało się @RappaR i @ignazz całkowicie spieprzyć temat. Ignasz bierze jakiegoś potworka wyglądającego tak sztucznie ,że jako przetwórca tworzyw sztucznych mógłbm ją przez pomłkę użyć jako surowiec wtórny. A Rappar bierze nastolatkę , która w żadnym aspekcie ładna nie jest. A już nie mówiąc o kobiecości

Brawo panowie. Spieprzyć wybory najpiękniejszej Polski to jest coś nie do uwierzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Mieliśmy na tym ATF dwa tematy w których było takie bogactwo wyboru ,ze kogo by sie nie wybrało to byłby mocny wybór i tylko pewnie kwestia gustu bo by komu pasowało i bach

Udało się @RappaR i @ignazz całkowicie spieprzyć temat. Ignasz bierze jakiegoś potworka wyglądającego tak sztucznie ,że jako przetwórca tworzyw sztucznych mógłbm ją przez pomłkę użyć jako surowiec wtórny. A Rappar bierze nastolatkę , która w żadnym aspekcie ładna nie jest. A już nie mówiąc o kobiecości

Brawo panowie. Spieprzyć wybory najpiękniejszej Polski to jest coś nie do uwierzenia

Przesadzasz. Już od paru dni czytam te twoje straszne pomyje na co drugi wybór w naszej grze. Szkoda ze się nie zdecydowałeś zagrać bo byś zapewne zajął trzy pierwsze miejsca jak Penderecki 

Wyluzuj. Serio sztywny jesteś 

Marcelina w czasach wyborów Miss była zwykła wyjątkowo piękna Kobieta. Bez tego fejmu co przyszedł później 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Przecież zweryfikowały Ja wybory Miss ( 1 miejsce w Polsce) i półfinały ( top 16) na świecie 

Dlatego Kreglicka bije ja na głowę.

Możesz wrzucać foty Marceliny ale błagam nie pisz o naturalności bo skoro Kreglicka ma z wymiarów lepsze proporcje to zrozum dlaczego Marcelina tak wygląda na fotkach.

2 minuty temu, ely3 napisał:

Mieliśmy na tym ATF dwa tematy w których było takie bogactwo wyboru ,ze kogo by sie nie wybrało to byłby mocny wybór i tylko pewnie kwestia gustu bo by komu pasowało i bach

Udało się @RappaR i @ignazz całkowicie spieprzyć temat. Ignasz bierze jakiegoś potworka wyglądającego tak sztucznie ,że jako przetwórca tworzyw sztucznych mógłbm ją przez pomłkę użyć jako surowiec wtórny. A Rappar bierze nastolatkę , która w żadnym aspekcie ładna nie jest. A już nie mówiąc o kobiecości

Brawo panowie. Spieprzyć wybory najpiękniejszej Polski to jest coś nie do uwierzenia

I co najlepsze pisze jeszcze o naturalności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę. Chodzi o czasy miss przed jej tv kariera i obecnym przedłużaniu prime 

A te wymiary Anety to puste ststystyki przy braku biustu 

To taki RW bez rzutu 

Chyba ze chcesz wmówić tu wszystkim ze płaska powinna wygrać GOAT 

I Marceline widziałem na żywo wiec uspokój te proporcje wyciągnięte z internetu 

I nie twierdze ze Aneta jest brzydka przecież 

W konkursie moim zdaniem jest bardxo wysoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Powtórzę. Chodzi o czasy miss przed jej tv kariera i obecnym przedłużaniu prime 

A te wymiary Anety to puste ststystyki przy braku biustu 

To taki RW bez rzutu 

Chyba ze chcesz wmówić tu wszystkim ze płaska powinna wygrać GOAT 

Nie jest płaska, ma normalny biust i normalne proporcje 

A proporcje i urodę Marceliny zobacz na video a nie forach z fotoszopa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Prime masz z fotoszopa

Wybory 

@ely3

teraz doczytałem to o tym tworzywie sztucznym w kierunku Kobiety. 
ty jesteś cham i prostak. 

Mam nadziej ze na koniec dasz swoje typy 

Nie używając slow potworek odrzut czy plastik 

Takie mamy czasy. Nstagramowe. Niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Marcelina w czasach wyborów Miss była zwykła wyjątkowo piękna Kobieta

Ja nie mówię ,że ona była brzydka ale popatrz na jej twarz. Tam pewnie by ise podpisało kilku chirugrgów. Korekty w ciele kobiety są normą ale dopóki jest to kilka i to w różnych miejscach to jest to poprawa. U niej poszło grubo . Czy kiedyś była ładna tak. Czy teraz jest karykaturę - niestety też tak.. 

I mogę się nie zgadzać ,że Raksa to najpiękniejsza Polka albo jak czytam ,że Tyszkiewicz nie jest łądna. Ale to wciąz sa wybory pomiędzy pięknymi kobietami

Ty żaś wyjeźdzasz z kretyńskim zarzutem w stosunku do Kręglickiej ,ze Fluber lubi się bawić klamerkami. I Ty komuś zarzucasz pomyje? PRzecież to jest najgłupszy argument jaki padł tu w dyskusji. Sam promujesz kobietę , która przesadziła z operacjami

Jak już hardocorwo chciałeś iśc w modelki wysokie to juz chyba lepiej było Mielcarzową i przy okazji popatrzeć jak można dobrze robić operacje na twarzy i ciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.