Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Poszedł Kilar? On też ma dobre combo artystycznego i mainstreamowego hype'u.

Ale nikt nawet z zzagranicy nie osiągnał takiego sukesu komercyjnego jak Górecki ... Tylko XVIII i XIX wieczni konpozytorzy go przebijali .. Do tego uznał ,ze to nie jest droga którą chce podążać więc sukcesywnie odmawiał dalszych takich projektów. Nigdy praktycznie nie wyjechał na stałe by osiągnąć sukces. Melomani z USA mają go bardzo wysoko w rankingach.

A tu poszli inni kompozytorzy jak Paderewski , którzy w sumie nie wiem za co tu są. W sensie do Góreckiego podjazdu nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale nikt nawet z zzagranicy nie osiągnał takiego sukesu komercyjnego jak Górecki ... Tylko XVIII i XIX wieczni konpozytorzy go przebijali .. Do tego uznał ,ze to nie jest droga którą chce podążać więc sukcesywnie odmawiał dalszych takich projektów. Nigdy praktycznie nie wyjechał na stałe by osiągnąć sukces. Melomani z USA mają go bardzo wysoko w rankingach.

A tu poszli inni kompozytorzy jak Paderewski , którzy w sumie nie wiem za co tu są. W sensie do Góreckiego podjazdu nie mają

Raz mi się zdarzyło być dzień po dniu w filharmonii ma tym samym repertuarze, i była to premiera IV symfonii Góreckiego w Katowicach. Takie wrazenie na mnie zrobila. Polecam posłuchać. 

Edytowane przez ernie9005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Ale nikt nawet z zzagranicy nie osiągnał takiego sukesu komercyjnego jak Górecki ... Tylko XVIII i XIX wieczni konpozytorzy go przebijali .. Do tego uznał ,ze to nie jest droga którą chce podążać więc sukcesywnie odmawiał dalszych takich projektów. Nigdy praktycznie nie wyjechał na stałe by osiągnąć sukces. Melomani z USA mają go bardzo wysoko w rankingach.

A tu poszli inni kompozytorzy jak Paderewski , którzy w sumie nie wiem za co tu są. W sensie do Góreckiego podjazdu nie mają

Tak jak pisaliśmy na PW dla mnie Penderecki jest wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernie9005 napisał:

Raz mi się zdarzyło być dzień po dniu w filharmonii ma tym samym repertuarze, i była to premiera IV symfonii Góreckiego w Katowicach. Takie wrazenie na mnie zrobila. Polecam posłuchać. 

a rząd dalej Julek na air podsach słuchał Rubinsteina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Tak jak pisaliśmy na PW dla mnie Penderecki jest wyżej. 

Ale to jest mniej więcej ten sam poziom. To kwestia co komu odpowiada choć artystycznie Górecki jest dla mnie wyżej. A sukces komercyjny za granicą ma kosmiczny. Pewnie wszyscy nasi popowi muzycy razem wciezi nie sprzedali tylu płyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Ale to jest mniej więcej ten sam poziom. To kwestia co komu odpowiada choć artystycznie Górecki jest dla mnie wyżej. A sukces komercyjny za granicą ma kosmiczny. Pewnie wszyscy nasi popowi muzycy razem wciezi nie sprzedali tylu płyt

Z tym sukcesem to już zależy jakie kryteria przyjmiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

m oglądałem na STS w transmisjach live, nie wiem może @DRK wyprowadzi mnie z błędu, bo też często ogląda, ale oglądalność kobiecego tenisa jest żadna

Od bodajże dwóch sezonów C+ wykupił transmisję z WTA. Tam oglądalność raczej mizerna, pewnie na poziomie transmisji z NBA. Nie wiem jak Wy, ja prawie nikogo nie znam kto ma C+. Ja ogladam na stremach. Po drugie wiele turniejòw w porze nocnej, co jeszcze bardziej bije w oglądalność. Jedynie cztery GS są w eurosporcie (3) i polsacie (1). Tu jest z oglądalnością już w miarę OK, bo i pora przystępna (poza AO), większe zainteresowanie bo GS , no i telewizje bardziej dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.