Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Oj Ładnie trolujecie z tym lewandowskim. Ogolnie miałem być okazje w paru miejscach świata, chociażby w Azji i  nigdy nie słyszałem „Klose” albo „Małysz” na moja odpowiedź na pytanie skad jestem, a słyszałem tylko „Lewandowski”, wiec wg mnie zrobił dla Polski już dużo fajnego

Kolejny argument dziwaczny. Rozumiem ,że wg Ciebie o MVP w NBa powinna decydować ilość śledzących na twitterze oraz ilość sprzedanych koszulek. Więc Jokića na MVP mogę mieć tylko totalni odklejeńcy bo przecież liczy się popularność a nie umiejętności sportowe

Przeciętny fan kosza z Afryki pewnie wciąz kojarzy Jordana czy Kobiego a nie jakiegoś grubaska..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Kolejny argument dziwaczny. Rozumiem ,że wg Ciebie o MVP w NBa powinna decydować ilość śledzących na twitterze oraz ilość sprzedanych koszulek. Więc Jokića na MVP mogę mieć tylko totalni odklejeńcy bo przecież liczy się popularność a nie umiejętności sportowe

Przeciętny fan kosza z Afryki pewnie wciąz kojarzy Jordana czy Kobiego a nie jakiegoś grubaska..

 

Myślałem ze Lewandowski jest tak popularny przez osiągnięcia sportowe, jak widać się myliłem, pewnie jednak przez ładna fryzurkę i reklamę w gilette zdobył taka popularność na całym świecie. Robert miał jednak chyba większy impact na znaczenie polski w swietnie sportu niż jakiś Adam Małysz. Sorki ale nie chce mi się / nie mam czasu już dłużej o tym dyskutować, więc nie musisz odpowiadać i niech wam będzie, imo wychodzi tu polaczkowatość i typowe polskie zazdroszczenie komuś jak osiągnie mega sukces. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Myślałem ze Lewandowski jest tak popularny przez osiągnięcia sportowe, jak widać się myliłem, pewnie jednak przez ładna fryzurkę i reklamę w gilette zdobył taka popularność na całym świecie. 

Jest popularny bo jest przedstawicielem najpopularniejszej dyscypliny. ale to wcale nie oznacza ,że sportowo osiagnał wiecej od Małysza czy Włodarczyk

Bo to nie jest dyskusja kto jest najpopularniejszym polskim sportowcem wszechczasów ale najlepszym więc argument o tym ,że go znaja na Filipinach ma się nijak

Bo to ,że więcej ludzi kojarzy Biankę Lipińska od Lema czy Sapkowskeigo to nie oznacza ,ze jest ona lepsza pisarką o ile ją można nazwać pisarką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Jest popularny bo jest przedstawicielem najpopularniejszej dyscypliny. ale to wcale nie oznacza ,że sportowo osiagnał wiecej od Małysza czy Włodarczyk

Bo to nie jest dyskusja kto jest najpopularniejszym polskim sportowcem wszechczasów ale najlepszym więc argument o tym ,że go znaja na Filipinach ma się nijak

Ta dyskusja nie ma sensu, serio. łatwiej zostać top3 piłkarzem świata czy top1 skoczkiem narciarskim? Jak zmierzyles to kto „ma lepsze osiągnięcia i umiejętności  sportowe”? Przecież piłka nożna ostatnio jak oglądałem była sportem drużynowym i nijak się miała ze skokami narciarskimi tak żeby porównać cokolwiek… matko bosko nie wierze jak można tak tępej logiki używać. Te umiejętności to zwłaszcza mi wytłumacz jak możemy porównywać xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Bo to ,że więcej ludzi kojarzy Biankę Lipińska od Lema czy Sapkowskeigo to nie oznacza ,ze jest ona lepsza pisarką o ile ją można nazwać pisarką

Lem sprzedał prawie 50 milionów książek, miał adaptację filmową z AAA aktorem Hollywood. Blanka Lipińska sprzedała uch 2 mln, głównie w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Jest jeden wybór w aktywizmie a'la Chmielnicki, który ma top2 resume (ale nie chciałem się w to bawić)

Śmiało powinieneś zapodać ten wybór top 2 z aktywizmu, jeśli był to typ a' la Chmielnicki.

Chmielnicki jest takiego samego pokroju osobą pod wzgledem pochodzenia jak np zwalczający go Jeremi Wiśniowiecki. Obaj pochodzili ze szlachty ruskiej, tak np Bogusław Radziwiłł z litewskiej, ale wszyscy byli ,,dziećmi" Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Z tym, że Wisniowiecki stanął po wlasciwej stronie i zwalczał najcięższy i najbardziej brzemienny w skutkach bunt w historii Polski ( po którym Rzeczpospolita z państwa rozgrywajacego w Europie, stała się państwem rozgrywanym). 1648 rok to nasz pik, cezura po której już nigdy nie wróciliśmy do dawnej świetności. A zapalnikiem tego wszystkiego była rebelia buntownika, renegata i zdrajcy w jednym Bohdana Chmielnickiego. Top szkodnik geopolitycznie, a przy okazji zbrodniarz do ktorego może jeden, dwóch kontrkandydatow ma chociaż małe podejście ( o rzezi pod Batohem pisałem wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Lem sprzedał prawie 50 milionów książek, miał adaptację filmową z AAA aktorem Hollywood. Blanka Lipińska sprzedała uch 2 mln, głównie w Polsce

Tak ale dzięki filmowi na Netlfxie obecnie kojarzy ją sporo więcej ludzi niż Lema

Ile Lem sprzedał ksiązek w ostatnich 5 latach?

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak zmierzyles to kto „ma lepsze osiągnięcia i umiejętności  sportowe”?

No nie wiem? Może sukcesami?

Skoro Lewy w Bayernie osiągnął mniej niż Bayern przez 5 lat przed przyjściem Lewego to raczej słabo. Lewy przychodził do eurropejskiej potęgi. Do zespołu co w ciągu 5 lat był 3 razy w finale i tylko raz nie wszedł do półfinału. Lewy wygrał tylko raz Ligę Mistrzów a przegrywał z takimi potęgami jak Villareal..

Taki Małysz jest liderem wszechczasów w medalach indywidualnych na MŚ.. Włodarczyk dominuje od niewaidomo jak długo

Tępym argumentem jest używanie argumentu bo znają go na Filipinach a Małysza nie jako potwierdzenia klasy sportowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Tak ale dzięki filmowi na Netlfxie obecnie kojarzy ją sporo więcej ludzi niż Lema

Ile Lem sprzedał ksiązek w ostatnich 5 latach?

Rozumiem, że jak nie kupiłem Władcy Pierścienia w ciągu ostatnich 5 lat, to nie wiem kto to jest Tolkien?

I co z tego, że miała popularną adaptację na Netflixie? Zdecydowana większość ludzi nie wiedziała nawet, że to adaptacja, a co dopiero czyjej książki, jej IG to prawie tylko i wyłącznie osoby z Polski. 

 

I jak mówimy o adaptacji na Netflixie, Ty serio napisałeś, że Lipińską kojarzy więcej osób od SAPKOWSKIEGO? 

Ely3 mistrzu i mistrzunio 😆😆😆

https://www.youtube.com/watch?v=_n5E7feJHw0

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Rozumiem, że jak nie kupiłem Władcy Pierścienia w ciągu ostatnich 5 lat, to nie wiem kto to jest Tolkien?

Przecież ludzie kupowali Lema dawno temu i wtedy go pewnie kojarzyli ale obecnie ci potencjalni farmerzy z Filipin prędzej skojarza produkcję Netflixa będącą nr 1 w wielu krakach niż ksiazki Lema których nie ma w księęgarniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Przecież ludzie kupowali Lema dawno temu i wtedy go pewnie kojarzyli ale obecnie ci potencjalni farmerzy z Filipin prędzej skojarza produkcję Netflixa będącą nr 1 w wielu krakach niż ksiazki Lema których nie ma w księęgarniach

I dalej kupują. 

Rozumiem, że nikogo poza farmerami z Filipin nie liczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Tak ale dzięki filmowi na Netlfxie obecnie kojarzy ją sporo więcej ludzi niż Lema

Ile Lem sprzedał ksiązek w ostatnich 5 latach?

a po c*** ma sprzedawać w ciągu ostatnich 5 lat jak większość już te książki dawno albo przeczytała albo ma w kolekcji.

Argument w stylu, w ciągu ostatnich 3 lat sprzedało się więcej płyt Roxie Wegiel niż Perfectu.

Daj spokój Ely, zamysł masz dobry, ale argumenty inwalida za inwalida.

Małysz > Lewandowski bo Małysz to był jebany fenomen w Polsce gdzie się dopasowywalo niedzielny plan dnia by zobaczyć jak chłop skacze i to bez względu czy było się Sebixem, Grażyna, Januszem, czy tez prezesem dużej firmy. Jak Małysz skakał na IO to ludzi na ulicach było mniej niż na początku Covidu. A Lewandowskiego generalnie większość osób miało w dupie, cieszyło ze chłopak sobie bdb radzi, ale ile znasz osób które miały wykupować Polsat Cyfrowy tylko dlatego by oglądać jak Bayern gra z  Augsburgiem? 

Małysz to fenomen społeczny i socjologiczny, typ który sporty zimowe w Polsce zastał nawet nie drewniane (bo przed nim to chyba największa gwiazda sportów zimowych w Polsce byli Czerkawski /którego generalnie większość miała w dupie/ i Mariusz Zagorski z żona/) a zostawił murowane robiąc ze skoków narciarskich polski sport narodowy.

To, ze skoki narciarskie są sportem drugiej kategorii na świecie (a pewnie nawet 3 czy 4) nie ma tutaj znaczenia, a nawet podbija wartość Małysza, bo to ze każdy młody chłopak chce grać jak… Lubanski/Lato/Deyna/Boniek/Kosecki itd. to nic nowego w naszej kulturze, a to ze nagle na początku XXI wieku znaczna cześć młodych chłopców zapragnęła być jak Adam Małysz a nie Dudek/Juskowiak/Olisadebe to jest przecież kulturowy rozpierdol i coś co sprawia, ze nie danie Małysza na 1 miejscu miejscu w kategorii sportowiec jest pokazem ignoracji i powierzchowności.

Tako rzeczę ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

a po c*** ma sprzedawać w ciągu ostatnich 5 lat jak większość już te książki dawno albo przeczytała albo ma w kolekcji.

Argument w stylu, w ciągu ostatnich 3 lat sprzedało się więcej płyt Roxie Wegiel niż Perfectu.

Daj spokój Ely, zamysł masz dobry, ale argumenty inwalida za inwalida.

Małysz > Lewandowski bo Małysz to był jebany fenomen w Polsce gdzie się dopasowywalo niedzielny plan dnia by zobaczyć jak chłop skacze i to bez względu czy było się Sebixem, Grażyna, Januszem, czy tez prezesem dużej firmy. Jak Małysz skakał na IO to ludzi na ulicach było mniej niż na początku Covidu. A Lewandowskiego generalnie większość osób miało w dupie, cieszyło ze chłopak sobie bdb radzi, ale ile znasz osób które miały wykupować Polsat Cyfrowy tylko dlatego by oglądać jak Bayern gra z  Augsburgiem? 

Małysz to fenomen społeczny i socjologiczny, typ który sporty zimowe w Polsce zastał nawet nie drewniane (bo przed nim to chyba największa gwiazda sportów zimowych w Polsce byli Czerkawski /którego generalnie większość miała w dupie/ i Mariusz Zagorski z żona/) a zostawił murowane robiąc ze skoków narciarskich polski sport narodowy.

To, ze skoki narciarskie są sportem drugiej kategorii na świecie (a pewnie nawet 3 czy 4) nie ma tutaj znaczenia, a nawet podbija wartość Małysza, bo to ze każdy młody chłopak chce grać jak… Lubanski/Lato/Deyna/Boniek/Kosecki itd. to nic nowego w naszej kulturze, a to ze nagle na początku XXI wieku znaczna cześć młodych chłopców zapragnęła być jak Adam Małysz a nie Dudek/Juskowiak/Olisadebe to jest przecież kulturowy rozpierdol i coś co sprawia, ze nie danie Małysza na 1 miejscu miejscu w kategorii sportowiec jest pokazem ignoracji i powierzchowności.

Tako rzeczę ja.

Nie głupi chłopak z Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

intelektualny fikoł ely'ego nr 32

CO BĘDZIE DALEJ?!?!?

A co ma być skoro Ty nadal się kompromitujesz z Lewanskowim na poziomie argumentu bo nikt nie marzy i rzucie młotem jako argumentna to kto osiągnął więcej jako sportowiec

Strzeliłeś sobie w stopę fatalnie wybierając swój pierwszy wybór w sporcie i tego próbujesz tworzyć jakieś fikołki i ani razu nie broniłeś jeszcze go osiagnięciami sportowymi co samo w sobie pokazuje jaki to był słaby wybór

Tak samo jak to ,że Matejko poszedł jako pierwszy to tak naprawdę wybór ze względu na popularność a nie poziom artystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.