Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

do tego ma ponad 50 języków w wikipedii

bosh

ale masz outdated adv.stats które modne były może w prehistorii (tak ze 3 rundy temu) -> to tak jakbyś w 2023 jarał się RAPMem

ja z kolei używam Raptora (czy tam Lebrona):

na angielskiej wiki Rubinsteina słówko 'great' pojawia się 14 razy
u Pendereckiego tylko 2

 

beat it

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

o Pendereckim to nawet Siara w Kilerow Dwóch wspomniał 

To obniża noty bo jezeli siara zna tajniki jak go zamówić to musiał facet grać u siary do kotleta w kuchni 

2 minuty temu, julekstep napisał:

bosh

ale masz outdated adv.stats które modne były może w prehistorii (tak ze 3 rundy temu) -> to tak jakbyś w 2023 jarał się RAPMem

ja z kolei używam Raptora (czy tam Lebrona):

na angielskiej wiki Rubinsteina słówko 'great' pojawia się 14 razy
u Pendereckiego tylko 2

 

beat it

Tym sposobem nie wygrasz z Kaziem wielkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

fajnie miec Solorza,

Zdecydowanie. Jest uniwersalny. Może być w kategorii sport lub antypolak. W 2014 na MŚ został uznany za najlepiej blokującego. Bez dwóch zdań najlepszy rim protector w tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

to że uważasz że sukcesy w rzucaniu kapslem mają tę samą wartość co sukcesy w piłce nożnej (bo rozumiem że pijesz do Lewego a nie Sendlerowej/Raksy?) to nie znaczy że tak właśnie jest :) 

Akurat Raksa to dla mnie też średni wybór ale wiadomo jednym to odpowiada a drugim co innego ale Ty to się lepiej módł by Bayern nie doszedł do finalu LM bo biorąc pod uwage jakie sukcesy miał Bayern zanim przyszedł tam Lewy i jak dobrze wygląda w pierwszym roku po jego odejściu to trochę słabo zaczyna wyglądać to jego CV

Wiesz bo można gadać ,że Lewy w kadrze nie mógł osiągnąc wiele ale czemu z tak mocnym Bayernem ma 1 wygraną LM i dwa półfinały podczas gdy Bayerne 5 lat przed jego przyjściem zrobił3 x finał i raz połfinał. W pierwszym sezonie jeszcze siłą rozpędu zrobili półfinał a potem to już średnio jak na ich potencjał. 

Więc iwesz może masz szczęścię ,że ATG się kończy teraz bo najgorsze co może się dla Lewego wydarzyć to Bayern wchiodzący do finału LM . Jeśli chodzi  o sukcesy międzynarodowe to się nie za bardzo ma czym Lewy pochwalić poza faktem ,ze w 2020 powinien dostać nagrodę dla najlepszego piłkarza a w 21 to już jak kto woli choć pewnie też . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Jeśli chodzi  o sukcesy międzynarodowe to się nie za bardzo ma czym Lewy pochwalić poza faktem ,ze w 2020 powinien dostać nagrodę dla najlepszego piłkarza a w 21 to już jak kto woli choć pewnie też . 

czyli więcej niż wszyscy inni polscy piłkarze razem wzięci

faktycznie niewiele :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czyli więcej niż wszyscy inni polscy piłkarze razem wzięci

faktycznie niewiele :) 

Ale to nie jest GOAT piłkarz tylko GOAT sportu a tu LEwy na tle innych wypada blado

GOAT piłkarz niewapliwie. GOAT sport nie

A jednak w sumie nie bo Dudek wygrał LM, Boniek wygrał poprzednika

Więc jednak nie za bardzo wiecej niz wszyscy inni razem wzięci

A był jeszcze Młynarczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Ale to nie jest GOAT piłkarz tylko GOAT sportu a tu LEwy na tle innych wypada blado

piłka nożna (jeśli chodzi o popularność/uprawianie) to przez ostatnie 50+ lat niekwestionowany nr 1 w Polsce (z tych 10 mln oglądających Małysza to nawet promil nie oddał 1 skoku)

i Lewy w tym nr 1 sporcie indywidualnie osiągnął więcej niż wszyscy inni polscy piłkarze razem wzięci

 

proporcje

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, P_M napisał:

Zamiast Funka Weigla i Hirszfelda, bardziej połasiłbym się na Jacka Karpińskiego, czy wspomnianego wyżej Ernesta Malinowskiego

Karpiński chyba mocno zmarnowany potencjał, takie czasy... Ogólnie też jak się o nim czyta/słucha to bardzo ciężki charakter, raczej niezbyt skłonny do współpracy z innymi naukowcami, trudny w kontaktach ze środowiskiem biznesowym. 

Inżyniera od kolei transandyjskiej dałbyś ponad naukowców z wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny, biochemii? 

Btw, kończąc temat osiągnięć polskich uczonych w medycynie to w sumie warto jeszcze wspomnieć, m.in. Koprowskiego (szczepionka na Polio). Badanie diagnostyczne OB to też od Polaka (Odczyn Biernackiego). Nie mamy się czego wstydzić zatem. 

51 minut temu, Qcin_69 napisał:

no ze Penderecki poszedł tak późno to niezła beka ;D super pick @P_M

Słuchałeś całą noc? :D

A całkiem poważnie to słuchałem kiedyś wywiadu z Pendereckim i mam fajną anegdotę z nim związaną. 

W czasach studiów dowiedział się o konkursie dla młodych kompozytorów, gdzie nagrodą za pierwsze miejsce miał być wyjazd na stypendium, na jakąś zachodnią uczelnię. Postanowił wziąć udział i oczywiście wygrać. Żeby zwiększyć swoje szanse napisał trzy utwory w kilka tygodni, jednak podszedł sprytnie do sprawy, żeby komisja się nie zorientowała. Jeden napisał prawą ręką, drugi lewą (był oburęczny), a trzeci dał komuś do przepisania. W konkursie jego utwory zajęły pierwsze trzy miejsca :)

ps. w muzyce też jeszcze fajne nazwisko widzę z pokolenia Pendereckiego właśnie 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał:
29 minut temu, ignazz napisał:

Tym sposobem nie wygrasz z Kaziem wielkim 

ale Bill Russell tego atfa gra przecież u mnie

strategia ziom!

Ale u Ciebie @julekstep to jest dwóch takich gagatków. W dodatku jeden z nich dość perspektywiczny, jeszcze może dużo do pieca dorzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

całkiem poważnie to słuchałem kiedyś wywiadu z Pendereckim i mam fajną anegdotę z nim związaną. 

W czasach studiów dowiedział się o konkursie dla młodych kompozytorów, gdzie nagrodą za pierwsze miejsce miał być wyjazd na stypendium, na jakąś zachodnią uczelnię. Postanowił wziąć udział i oczywiście wygrać. Żeby zwiększyć swoje szanse napisał trzy utwory w kilka tygodni, jednak podszedł sprytnie do sprawy, żeby komisja się nie zorientowała. Jeden napisał prawą ręką, drugi lewą (był oburęczny), a trzeci dał komuś do przepisania. W konkursie jego utwory zajęły pierwsze trzy miejsca :)

Huehue zajebiste. Mi udało się złapać na koncert Pendereckiego do Nospru parę lat temu, miło wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

piłka nożna (jeśli chodzi o popularność/uprawianie) to przez ostatnie 50+ lat niekwestionowany nr 1 w Polsce (z tych 10 mln oglądających Małysza to nawet promil nie oddał 1 skoku)

i Lewy w tym nr 1 sporcie indywidualnie osiągnął więcej niż wszyscy inni polscy piłkarze razem wzięci

 

proporcje

Popwtarzam ci to kolejny raz to żaden argument - po prostu chciałeś jechać na popularnosci ale tu znowu nie wybieracie GOAT popularnosci  bo wtedy pewnie Lewy miażdzy ale GAOT sportu wiec oceniaj wyniki a nie powtarzaj jak mantre ,ze wybrałeś gracza z najpopularniejszego sportu.. Mogłeś brać też Kubicę bo przecież Formuła 1 super popularna ale co to ma wspólnego z sukcesami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Inżyniera od kolei transandyjskiej dałbyś ponad naukowców z wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie medycyny, biochemii? 

No czytałem o tym cudzie inżynierii/techniki, więc może jestem trochę nieobiektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.