Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór będę musiał mocno opisać na tle innych zdrajców Polski bo działalność Bogusława potężnie się różni od wielu dwuznacznych postaci historycznych. Wrócę z tym tematem w opisie bo mimo ze dla nieuważnego „historyka” nie ma prawie różnicy w poczecie zdrajców gość jest all time 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Troche mnie zdziwilo, ze nikt go nie wzial do tej pory, raczej jesli chodzi o antypolactwo na wszelkich googlowych stronach pojawia sie jako pierwszy. Za Deltusiem oczywiscie.

Ale jak wy definiujecie ANTYPOlak bo widze ,że jest tam Dzierżyński który tak formalnie nie był Antypolakiem i nawet ciężko uznać by zdradził Polskę . W zasadzie to najpierw działał przeciw zaborcom a potem płynnie z więzienia wszedł w rewolucję rosyjską bo w nią ideowo wierzył. Sprawami polskimi zajmował się mało . Ni cholery nie da się obronić tezy ,że Dzierżyński to Antypolak

Nie wiem czy dla WAS Abtypolak to ktoś kto zdradził kraj. Czy ktoś kto niekompetentny i doporowadził Polskę do upadku. Właściwie to cięzko bo rozrzut macie tak dziwny ,że cięzko to jakoś sensownie uzasadnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale jak wy definiujecie ANTYPOlak bo widze ,że jest tam Dzierżyński który tak formalnie nie był Antypolakiem i nawet ciężko uznać by zdradził Polskę . W zasadzie to najpierw działał przeciw zaborcom a potem płynnie z więzienia wszedł w rewolucję rosyjską bo w nią ideowo wierzył. Sprawami polskimi zajmował się mało . Ni cholery nie da się obronić tezy ,że Dzierżyński to Antypolak

Nie wiem czy dla WAS Abtypolak to ktoś kto zdradził kraj. Czy ktoś kto niekompetentny i doporowadził Polskę do upadku. Właściwie to cięzko bo rozrzut macie tak dziwny ,że cięzko to jakoś sensownie uzasadnić

Ja antypolaka definiuję jako kogoś z kogo Polska nie może być dumna. Dlatego wg mnie Trynkiewicz, Dzierżyński i wszyscy zdrajcy spokojnie się łapią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

Ja antypolaka definiuję jako kogoś z kogo Polska nie może być dumna. Dlatego wg mnie Trynkiewicz, Dzierżyński i wszyscy zdrajcy spokojnie się łapią. 

Ale to ogólnie słabo cecha antypolska .ze nie jesteśmy z nich dumni .. Bo jako tako Polsce to oni zaszkodzili w mikro stopniu. Są ludzie , którzy byli Polakami i zaszkodzili jej znacząco mocniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale to ogólnie słabo cecha antypolska .ze nie jesteśmy z nich dumni .. Bo jako tako Polsce to oni zaszkodzili w mikro stopniu. Są ludzie , którzy byli Polakami i zaszkodzili jej znacząco mocniej

Są też tacy, którzy chcieli zaszkodzić ale im się do końca nie udało i wtedy, skoro nie zaszkodzili wcale (w skali wszechświata) to już nie nie kwalifikują?

Ja mam Marylę Rodowicz nad klawiszowcami a są tacy co zarzucają, że to błąd 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

@DRK zablokował mi wybór Kaczyńskiego biorąc go jako polityka 😉 

No, w końcu ktoś mnie rozgryzł. Wydało sie, muszę dokonać coming outu. Byłem zakamuflowanym funkcjonariuszem pisowskim, na Nowogrodzkiej wiedzą o naszym ATF. Sam prezes się nim interesuje. I tak jak pisze @jack on spodziewał się że znajdą się tu tacy, którzy dadzą go do szkodników antypolakow (czyta dział INNE). Otrzymalem polecenie służbowe , aby zużyć pick i umieścić go w kategorii polityków.

Tylko nie karajcie mnie walkoverem.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Od kiedy to klasyfikację medalową się ustawia pod kątem ilości medali a nie ilosci złota? To jakas nowa metoda . Czy po prostu zmieniasz zasady bo tak pasuje pod kątem argumentacji

? By ci wyszło ,że jednak była TOP10? Choć tak naprawdę nie jest... Poza tym ja nadal nie wiem jakim  cudem poszła przed Włodarczyk.Poza tym wbrew pozorom to ogólnie biegi od pewnego czasu juz nie mają wielkiej konkurencji bo z różnych względów zarówno Rosjanki jak i Finki przestały się liczyć. Neumannowca zakończyła karierę. Smgun też praktycznie

Czołówka była może mocna . Ale głębi nie było żadnej.. O medale było łatwiej niż 10 lat wcześniej bo w latach 10-18 to była głównie Kalla Norweżki i to wszystko.

Tak naprawdę Włodarczyk bije na głowe osiagnięcia Kowalczyk. A jeszcze nie poszedł ktoś kto ma najwięcej medali MŚ w historii

To czytaj dokładniej, bo wyraźnie napisałem, że ogólnie jest 9 w klasyfikacji medalowej IO, patrząc na zdobycze indywidualne. To, że tylko pięć zawodniczek ma więcej medali potraktowałem jako ciekawostkę wartą odnotowania. 

Na razie to Ty się gimnastykujesz i rzucał jakieś śmieszne teksty, typu Justyna spoza top20 alltime swojej konkurencji (totalna głupota, co udowodniłem) czy teraz, że nie było żadnej głębi (brak wiedzy, a zgrywanie eksperta). A taką opinię też można szybko zweryfikować. Weźmy pod uwagę po dwie prime imprezy Kowalczyk najwyższej rangi, czyli MŚ 2009 i 2011 oraz IO 2010 i 2014. 

MŚ: 13 zawodniczek zdobywało przynajmniej jeden medal indywidualnie, w tym 5 zawodniczek może pochwalić się złotem

IO: 13 zawodniczek zdobywało przynajmniej jeden medal indywidualnie, w tym 4 zawodniczki mogą pochwalić się złotem

Czyli znowu wychodzi, że nie wiesz o czym piszesz, rzucasz jakieś hasła, mimo że nie masz wystarczającej wiedzy na temat i nawet nie próbujesz jej zweryfikować, poszerzyć, uderzyć się w pierś, tylko kombinujesz i próbujesz grać mądralę. 

Aha, jeszcze odnośnie IO warto dodać, że w 2014 do Sochi Justyna pojechała ze złamaną kością śródstopia, przez co całkiem możliwe, że ograniczyła swój dorobek medalowy, bo na 30km nie dała rady nawiązać walki i nie ukończyła biegu. 

Podsumowując, świetna kariera, duże sukcesy, topka alltime w swojej konkurencji i spokojnie czołówka polskiego sportu. 

ps. Ja szanuję dorobek Włodarczyk i tego drugiego sportowca, o którym piszesz. Przecież nic nie pisałem, że oni źli itd. Pisałem tylko, że Kowalczyk to bdb wybór w odpowiedzi na Twoje wpisy i tego się trzymam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR

Wojciech Sławnikowic, także Adalbert z Pragi(cz. Vojtěch Slavníkovec, łac. Adalbertus, niem. Adalbert; ur. ok. 956 w Libicach, zm. 23 kwietnia997 w pobliżu grodu Cholin w Prusach[a]) – czeskiksiążę z rodu Sławnikowiców, biskup Pragi, misjonarzdo Prus, męczennik, święty Kościoła katolickiego, patron Polski, Czech i Węgier.

musisz zmienić. 

On tylko na chwile przyjechał i to w sumie na teren Prus i go szybko ubili. Poza tym ze patron nie ma nic z Polaka. To trochę inny case niż władcy. 

Wielu z nas wcześniej przed wyborem myślało zapewne o nim ale nikt by takiego symbolu nie przepuścił. 

Myśle ze nic się nie stanie jak zmienisz głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.